FOTO: Aaron Taylor-Johnson na planie "Kravena Łowcy"

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Aaron+Taylor-Johnson+na+planie+%22Kravena+%C5%81owcy%22-146253
FOTO: Aaron Taylor-Johnson na planie "Kravena Łowcy"
Czekacie na komiksowe superwidowisko  "Kraven the Hunter"? Jeśli tak, to zerknijcie na świeże zdjęcia w planu. Wcielający się w tytułowego antybohatera Aaron Taylor-Johnson gania na nich po londyńskim Hyde Parku. Będzie z tego dobre kino? A może drugi "Morbius"? 


"Kraven the Hunter" – o czym opowie film?Kraven alias Sergei Kravinoff to jeden z zażartych wrogów Spider-Mana. Uważa się za najlepszego myśliwego na świecie i poluje na Człowieka-Pająka, aby udowodnić wszystkim, że nie ma dla niego celów niemożliwych. Postać zadebiutowała w 1964 roku, a jej twórcami są Stan Lee oraz Steve Ditko. Najważniejsza komiksowa historia z udziałem Kravena to "Ostatnie łowy Kravena" – jej autorami są scenarzysta J.M. DeMatteis i rysownik Mike Zeck.

Scenariusz filmu napisali Art Marcum, Matt Holloway oraz Richard Wenk. Za kamerą stanie J.C. Chandor ("Chciwość", "Potrójna granica"). W obsadzie znaleźli się także: Russell Crowe, Fred Hechinger, Ariana DeBose, Christopher Abbott i Alessandro Nivola

Premiera filmu została zaplanowana na 13 stycznia 2023 roku.

Komiksowe uniwersum Sony"Kraven the Hunter" będzie częścią komiksowego uniwersum Sony bazującego na postaciach Marvela. Należą do niego również "Venom" (2018) i "Venom 2: Carnage" (2021) z Tomem Hardym oraz niedawna premiera studia – "Morbius" z Jaredem Leto. W przygotowaniu jest również film o Madame Webb z udziałem Dakoty Johnson i Sydney Sweeney. Za kamerą stanie S.J. Clarkson, a za scenariusz odpowiadają Matt Sazama i Burk Sharpless, autorzy skryptu "Morbiusa".

Zwiastun filmu "Morbius"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones