Grudniowe nowości na Netflix

  • Filmweb
Grudzień na Netflix zapowiada się wyjątkowo gorąco i magicznie! Na platformie pojawi się mnóstwo długo wyczekiwanych produkcji – w tym "Wiedźmin", "Dwóch papieży" z Anthonym Hopkinsem i Jonathanem Pearce'em na ekranie, "Historia małżeńska" ze Scarlett Johansson i Adamem Driverem oraz pełen akcji film Michaela Baya wyciskający siódme poty z Ryana Reynoldsa –  "6 Underground".

Wśród nowości znajdziecie też sporo ponadczasowych hitów, takich jak "Pogromcy duchów", "Człowiek z blizną" czy "Zakochany bez pamięci". Bierzcie to i oglądajcie! 

Życzymy miłego czasu z dobrym kinem. 

***


1 grudnia807648.1.jpgLouis odkrywa cmentarz, na którym martwi powracają do świata żywych. Wkrótce tragedia, której doświadcza, zmusza go do tego, by wykorzystać mroczną moc cmentarzyska.

***3 21Venkman (Bill Murray), Stantz (Dan Aykroyd) i Spengler (Harold Ramis) zakładają firmę zajmującą się zwalczaniem i łapaniem duchów. Ich sukcesy nie podobają się urzędnikowi organizacji środowiskowej, Peckowi (William Atherton), który doprowadza do zamknięcia przyjaciół w areszcie. Tymczasem miasto zaczyna opanowywać starożytny duch Gozer, który dostaje się do Nowego Jorku między wymiarowym kanałem znajdującym się w mieszkaniu Dany Barrett (Sigourney Weaver). Wkrótce potwory opanowują każdy zakątek miasta. Burmistrz (David Margulies), wbrew sprzeciwom Pecka, uwalnia i wzywa do pomocy pogromców.

***3 21John Brennan (Russell Crowe) uważa swoje życie za doskonałe, dopóki jego żona, Lara (Elizabeth Banks) nie zostaje aresztowana za morderstwo, którego, jak twierdzi, nie popełniła. John stara się zapobiec rozpadowi rodziny - wychowuje syna i wykłada w college'u, jednocześnie zbierając dowody, niewinności swojej żony. Po odrzuceniu ostatniej apelacji za jedyną szansę mężczyzna uważa ucieczkę Lary z więzienia. Szuka pomocy u doświadczonego uciekiniera (Liam Neeson), wkraczając w niezwykle niebezpieczny świat i ryzykując wszystko dla ukochanej kobiety.

***3 21


W Hotelu Transylvania potwory mogą odpocząć z daleka od ciekawskich ludzkich oczu. Gospodarzami hotelu są Hrabia Dracula oraz jego 118-letnia córka Mavis, zachowująca się dokładnie tak, jak inne nastolatki. Kiedy Mavis łamie świętą zasadę potworów polegającą na unikaniu kontaktów z ludźmi, wprowadza tym samym w ruch łańcuch wydarzeń, które zagrażają hotelowi Transylwania i egzystencji potworów.

***87787714.jpg


Anglia, XVIII wiek. Wdowa i jej trzy skrajnie różne od siebie córki zostają zmuszone do opuszczenia rodzinnej posiadłości.

***3 21Małżeństwo Kranków, by uniknąć bożonarodzeniowego szaleństwa, całą energię wkłada w przygotowania do urlopu na Karaibach.

***


4 grudnia
3 21


W rodzinnym domu doktor Elise Rainier mieszka demon KeyFace. Kobieta musi stawić mu czoła i uratować swoją duszę, nim zostanie przeklęta na wieki.

***


5 grudnia3 21

Aldovia dostaje pod choinkę cudowny prezent - królewskie dziecko. Królowa Amber musi jednak odnaleźć zawieruszony traktat pokojowy, by ocalić rodzinę i całe królestwo.


***


6 grudnia
3 21

Noah Baumbach przedstawia przenikliwe studium porażki małżeństwa, która wcale nie musi oznaczać rozpadu rodziny. W rolach głównych Scarlett Johansson i Adam Driver.

***
3 21

Henry Lee Lucas zostaje oskarżony o morderstwo, po czym przyznaje się do setek innych zabójstw. Ten serial dokumentalny analizuje, ile prawdy było w jego słowach.

***


11 grudnia

3 21

Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

***


12 grudnia3 21


Pięcioosobowa rodzina stara się przetrwać w świecie pełnym potworów, które stanowią śmiertelne niebezpieczeństwo, a zwabia je najmniejszy hałas.

***


13 grudnia


3 21


Szóstka niezastąpionych mistrzów swojego fachu została wybrana do wypełnienia ważnej misji — zmienienia świata na lepsze. O ich dokonaniach będą pamiętać pokolenia.

***


16 grudnia


3 21

Szóstka niezastąpionych mistrzów swojego fachu została wybrana do wypełnienia ważnej misji — zmienienia świata na lepsze. O ich dokonaniach będą pamiętać pokolenia.

***3 21


Kubański emigrant Tony Montana opuszcza ojczyznę i przybywa do Miami. Razem z przyjacielem, Mannym Riberą, zaczyna pracować dla mafii narkotykowej.

***3 21


Oparta na faktach historia o brazylijskiej legendzie Formuły 1, który przez wielu fanów wyścigów samochodowych uważany jest za najlepszego kierowcę wszech czasów.

***3 21


Joel odkrywa, że jego była dziewczyna poddała się zabiegowi wymazania go z pamięci. On postanawia zrobić to samo, ale w trakcie operacji uświadamia sobie, że wciąż ją kocha.

***3 21

Jack Walsh trudni się doprowadzaniem zbiegłych lub ukrywających się przestępców przed oblicze prawa. Pewnego dnia otrzymuje niezwykle lukratywną propozycję: 100 tysięcy dolarów za schwytanie oszusta finansowego, Jonathana Mardukasa. Skuty jedną parą kajdanek z byłym księgowym, przypuszcza, że ich wspólna podróż z Nowego Jorku do Los Angeles upłynie spokojnie. Nie wie jednak jednego: oszust jest winien 15 milionów dolarów gangsterowi nazwiskiem Serrano, który poprzysiągł mu krwawą zemstę.

***born-on-the-fourth-of-july-e1532655080102.jpg


Ron, zgłaszając się na ochotnika do armii, jest dumny, że służy ojczyźnie. Rany, jakie odnosi w Wietnamie powodują nie tylko kalectwo, ale także całkowitą zmianę jego światopoglądu.

***


18 grudnia


Dont-Fk-With-Cats-Hunting-Internet-Killer.jpg

Ten serial dokumentalny stanowi kronikę poszukiwań psychopaty, które prowadzili internauci z całego świata. Byłoby dla niego lepiej, gdyby zostawił te kotki w spokoju.

***


20 grudnia3 21


Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.

***3 21


W tym kameralnym filmie Fernando Meirellesa o przełomowym momencie w historii Kościoła katolickiego główne role grają Anthony Hopkins i Jonathan Pryce.

***


21 grudnia3 21


Dzięki przełomowej technologii Callum Lynch doświadcza przygód swojego przodka, asasyna Aguilara, żyjącego w XV-wiecznej Hiszpanii. Wkrótce podejmuje walkę z potężnymi templariuszami.

***3 21


Młody mężczyzna przyjeżdża do ośrodka odnowy biologicznej, aby zabrać stamtąd swojego szefa. Nie wie, że miejsce skrywa mroczny sekret.

***


24 grudnia


3 21

Przygód rodziny Robinsonów ciąg dalszy. Rozbitkowie kontynuują walkę z przeciwnościami losu i nieznanymi zagrożeniami, aby przeżyć i uciec.


***


26 grudnia 


"Ty", 2. sezon

you-103-092517-bn-0051r-web-1570027733.jpgMroczny dramat powraca z drugim sezonem. Joe za bezpieczną kryjówkę wybrał Los Angeles. Czy uda mu się zacząć wszystko od nowa?
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię