Netflix przedstawia najciekawsze premiery czerwca 2024

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix+przedstawia+najciekawsze+premiery+czerwca+2024-155804
Netflix przedstawia najciekawsze premiery czerwca 2024
Czerwiec tuż-tuż, a to oznacza nowe filmy i seriale w serwisach VOD. W czerwcu Netflix przygotował dla Was porcję znakomitych nowości. Znajdziecie wśród nich zarówno nowe seriale ("Gangi Galicji"), jak i kontynuacje swoich ulubionych produkcji (trzeci sezon "Łasucha", drugi sezon "Różowych lat 90."), a także nowe filmy oryginalne ("Rekiny w Sekwanie", "Weteranka").

A to nie wszystko! Zobaczcie przygotowane przez nas zestawienie najciekawszych premier, które już w czerwcu trafią na Netflix! Na który film lub serial czekacie najbardziej? Który tytuł polecicie znajomym? Czekamy na Wasze komentarze.

1 czerwca


Gdy jego matka zaczyna się spotykać z nowym chłopakiem, Waldek postanawia przemierzyć dzikie tatrzańskie szlaki, aby odnaleźć ojca, którego nigdy nie miał okazji poznać.


Leonidas, król Sparty, prowadzi 300 dzielnych wojowników na epicką i krwawą bitwę pod Termopilami przeciwko potężnym siłom króla Kserksesa.


Seria przerażających morderstw przerywa idylliczne życia małego amerykańskiego miasteczka. Może mieć to związek z faktem, że na wyprzedaży garażowej pojawiła się Laleczka Chucky.



2 czerwca


W obliczu katastrofy finansowej Mike akceptuje ofertę bogatej ofiarodawczyni, która chce, aby wykonał swój słynny taniec bez koszulki na scenie w Londynie.



5 czerwca


Lato 2024 roku. Paryż po raz pierwszy jest gospodarzem Mistrzostw Świata w Triathlonie. Genialna naukowczyni Sophia dowiaduje się od Miki, młodej działaczki na rzecz ochrony środowiska, że po Sekwanie pływa rekin. Aby uniknąć rozlewu krwi w centrum miasta, nie mają innego wyjścia, jak połączyć siły z Adilem, dowódcą rzecznej policji.


W Seattle w latach 90. działał najlepszy specjalista od okradania banków. Miał wszystko: przystojny wygląd, urok osobisty, wielką kryjówkę w domu na drzewie oraz niezwykłą umiejętność ukrywania się dzięki prawdziwie hollywoodzkiemu makijażowi. Kiedy jednak służby coraz mocniej depczą mu po piętach, jego niegdyś bezproblemowe życie zaczyna przypominać pułapkę. W tej sytuacji rabusiowi i jego ekipie pozostaje zaryzykować wszystko i wykonać ostatni wielki skok.



6 czerwca


Po pokonaniu generała Abbota w domku Pubby Gus (Christian Convery), Jepperd (Nonso Anozie), Becky (Stefania LaVie Owen) i Wendy (Naledi Murray) wyruszają w podróż na Alaskę, aby odnaleźć matkę Gusa, Ptaszynę (Amy Seimetz), która szuka źródła tajemniczej, śmiertelnej Przypadłości. Po drodze dołącza do nich dr Singh (Adeel Akhtar), który ma własne – niebezpieczne – zdanie na temat roli Gusa w pokonaniu wirusa. Pojawia się nowe zagrożenie w osobach Helen Zhang (Rosalind Chao), jej córki Rosie (Kelly Marie Tran) i okrutnych wilczków. Ta grupa chce sprawić, aby znów rodzili się ludzie, i uważa, że Gus jest kluczem do realizacji jej planu. Wędrując przez niebezpieczne tereny, Gus i jego przyjaciele znajdują schronienie w placówce na Alasce, gdzie spotykają nowe postaci, w tym Sianę (Cara Gee) i jej córkę hybrydę Nukę (Ayazhan Dalabayeva). Czas na znalezienie odpowiedzi się kończy, sojusze zostają wystawione na próbę, losy się przeplatają, a wszystko to prowadzi do ekscytującego punktu kulminacyjnego, który zadecyduje o przyszłości ludzkości i hybryd.



9 czerwca


Piątka zabójców wsiada do japońskiego szybkiego pociągu zmierzającego do Kioto i odkrywa, że ich pozornie odrębne misje są w tajemniczy sposób powiązane.



11 czerwca


Evie dostaje od kuzyna, o którego istnieniu nie wiedziała, zaproszenie na wystawne angielskie wesele. Na miejscu odkrywa przerażający i krwawy rodzinny sekret.


"Tour de France: W sercu peletonu" śledzi z bliska wszystkie zaangażowane w to wydarzenie osoby, od samych kolarzy po menedżerów drużyn. Pokazuje w ten sposób, jakie wyzwania niesie ten transmitowany w 190 terytoriach wyścig, który stał się prawdziwym międzynarodowym symbolem. W nowym sezonie zaglądamy za kulisy 21 etapów Tour de France 2023. Obserwujemy skandale, ciosy poniżej pasa, walkę o chwałę, dramatyczne upadki, bolesne rezygnacje i historyczne ucieczki. Krótko mówiąc, serial wraca do ostrej rywalizacji kolarzy, którzy marzą o zwycięstwie i żółtej koszulce lidera.



12 czerwca


Pogodzona para planuje drugi ślub w nadmorskim ośrodku. Jednak tym razem jeszcze poważniejszy kryzys przeżywają rodzice państwa młodych.



15 czerwca


Cierpiąca na raka tarczycy Hazel za namową rodziców idzie na spotkanie grupy wsparcia. Poznaje tam nastoletniego Gusa, byłego koszykarza z amputowaną nogą.



18 czerwca


Poza schematem: Rewolucja komediowa

Outstanding: A Comedy Revolution
Pierwszy pełnometrażowy film dokumentalny, który opowiada historię queerowego stand-upu. Przedstawia znaczenie stand-upu LGBTQ+ jako narzędzia zmian społecznych, formy aktywnej refleksji oraz kontestacji norm i wartości kulturowych na przestrzeni ostatnich pięciu dekad. Film ten pokazuje, jak swoimi żartami komicy ze środowiska queer przyczynili się do zmian na świecie (świadomie lub nie).



21 czerwca


Do miasteczka Cambados przybywa nowa prawniczka o imieniu Ana. Jej przyjazd nie pozostaje niezauważony, a w szczególności przez Daniela – syna handlarza narkotyków i głowy klanu Padín, pod nieobecność ojca przebywającego w więzieniu. Ana, która zdobyła ogromne doświadczenie w jednej z madryckich kancelarii, postanawia zacząć od nowa w Cambados z zamiarem wyrównania rachunków z przeszłości.


Realizująca zagraniczną misję komandoska Parker (Jessica Alba) po tragicznej śmierci ojca wraca do swojego rodzinnego miasteczka i przejmuje rodzinny bar. Próbując odkryć, co naprawdę się wydarzyło, odnawia kontakt ze swoim byłym chłopakiem Jessem (Mark Webber), który teraz jest szeryfem, jego porywczym bratem Elvisem (Jake Weary) i ich wpływowym ojcem, senatorem Swannem (Anthony Michael Hall). Szukając odpowiedzi, Parker szybko wkracza na wojenną ścieżkę z brutalnym gangiem, który rządzi w jej mieście. Niepewna, komu może zaufać, korzysta ze swoich umiejętności i udowadnia, że trzeba się z nią liczyć. Czy z pomocą swojego partnera ds. tajnych operacji, hakera Spidera (Tone Bell) i lokalnego dealera z koneksjami Mike’a (Gabriel Basso) uda jej się przywrócić porządek w hrabstwie Swann?



27 czerwca


Jest rok 1996, a Leia Forman wraca do Point Place na kolejne lato pełne przygód z przyjaciółmi i dziadkami, Kitty i Redem. Leia i Jay cieszą się, że po dziewięciu miesiącach związku na odległość mogą znowu być razem. Jednak Leia jest w stresie, bo Jay wciąż nie wie, że prawie pocałowała Nate’a. Nate też się martwi, że jego dziewczyna, Nikki, o niczym nie wie. Jak długo uda im się utrzymać to w sekrecie? Jak się okazuje – niezbyt długo. Gdy prawda w końcu wychodzi na jaw, związki są zagrożone, przyjaźnie zostają wystawione na próbę, a lato dobiega końca, zanim na dobre się zaczęło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones