Odpadł z "Batmana", "Top Gun" i "Mission: Impossible". Czemu?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nicholas+Hoult+zdradza%2C+dlaczego+nie+zagra+w+%22Mission%3A+Impossible+-+Dead+Reckoning%22-150330
Odpadł z "Batmana", "Top Gun" i "Mission: Impossible". Czemu?
źródło: Getty Images
autor: Theo Wargo
Czy Nicholas Hoult ma pecha? W nowym wywiadzie aktor zdradził, że w krótkim czasie ominęły go role w takich filmach jak "Batman", "Top Gun: Maverick" i "Mission: Impossible - Dead Reckoning". Hoult wyjaśnił, czemu w końcu nie zobaczymy go jako przeciwnika Ethana Hunta, mimo że dostał angaż do ostatniego ze wspomnianych filmów.

Nie został Batmanem, pilotem ani wrogiem Ethana HuntaGettyImages-1397927783.jpg Getty Images © Lionel Hahn


Brałem udział w testach kamerowych do "Batmana" i nie dostałem roli. Brałem udział w testach kamerowych do "Top Gun: Maverick" i nie dostałem roli. Wtedy zadzwonił do mnie Tom Cruise z pytaniem "hej, a może "Mission Impossible"?". OK. Dostałem rolę. I wtedy musiałem z niej zrezygnować, bo miałem już zaplanowane zdjęcia do serialu "Wielka", powiedział Hoult "Guardianowi".

Hoult walczył o rolę Batmana z Robertem Pattinsonem. Obaj aktorzy wzięli udział w testach kamerowych w kostiumie Człowieka Nietoperza. Obaj mieli gotowe, wynegocjowane z wyprzedzeniem umowy, które miały wejść w życie, kiedy tylko zapadnie decyzja. Ostatecznie reżyser Matt Reeves postawił na Pattinsona.

Nie wiemy, o jaką rolę w "Top Gun: Maverick" starał się Hoult. Możliwe, że chodziło o postać Roostera (którego zagrał w końcu Miles Teller) albo Hangmana (w którego wcielił się Glen Powell).

W "Mission: Impossible - Dead Reckoning" Hoult miał wcielić się w postać czarnego charakteru. Kiedy aktor musiał zrezygnować ze względu na konflikt terminów, jego rolę przejął Esai Morales.


Nicholas Hoult - nadchodzące projektyObecnie Nicholasa Houlta możemy oglądać u boku Nicolasa Cage'a w filmie "Renfield". Wśród nadchodzących projektów aktora są m.in. "Nosferatu" Roberta Eggersa oraz "Juror #2", ostatni film Clinta Eastwooda, w którym Hoult zagra u boku Toni Collette.

"Mam parę uwag": posłuchajcie podcastu o serii "Mission: Impossible"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones