Najlepsze cyberpunkowe produkcje do obejrzenia razem z PLAY

https://www.filmweb.pl/news/RANKING%3A+Najlepsze+cyberpunkowe+produkcje+do+obejrzenia+razem+z+PLAY-140379
Najlepsze cyberpunkowe produkcje do obejrzenia razem z PLAY
Premiera "Cyberpunk 2077" zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Play organizuje szereg niespodzianek dla swoich klientów, a także dedykowaną ofertę dla przenoszących numer do Play, w której do zgarnięcia są kultowe gadżety z gry. My z kolei prezentujemy ranking najlepszych filmów i seriali, które możecie obejrzeć razem z Play, czekając na premierę gry.

Abonenci Play mogą oglądać niezliczone nowości w PLAY NOW, gdzie dostępne są produkcje m. in. Paramount Play, HBO GO i FOX NOW oraz aktywować 6-miesięczny dostęp do Amazon Prime Video bez dodatkowych opłat.

8
plakat filmu Alita: Battle Angel
FILM
2 min.
2019
7,1 44 896 ocen społeczności
15 672 chce zobaczyć
Alita (Rosa Salazar) budzi się bez pamięci w świecie przyszłości, którego nie poznaje. Opiekę nad nią roztacza Ido (Christoph Waltz), sympatyczny doktor, który uświadamia sobie, że w ciele porzuconego cyborga kryje się serce i dusza młodej kobiety o niezwykłej przeszłości. Alita uczy się nowego życia na ulicach zdradliwego Miasta Złomu. Podczas gdy Ido stara się chronić ją przed jej własną tajemniczą historią, nowy przyjaciel Ality, Hugo (Keean Johnson), twierdzi, że zna sposób, by przywrócić jej pamięć. Dopiero, gdy potężne, śmiertelnie niebezpieczne i skorumpowane siły, które rządzą miastem, rzucają jej wyzwanie, Alita odkrywa klucz do swej przeszłości - posiada niezwykłe zdolności bojowe, a ci, którzy stoją u władzy, nie cofną się przed niczym, by przejąć nad nimi kontrolę. Jeśli Alicie uda się stawić im czoło, może ocalić swych przyjaciół, rodzinę i świat, który zdążyła pokochać.
 
7
plakat filmu Philip K. Dick's Electric Dreams
SERIAL
7,3 2 174 oceny społeczności
4 019 chce zobaczyć
Antologia oparta na dziełach Philipa K. Dicka. Każdy odcinek będzie jak elektryzujący, porywający film, zaadaptowany i uwspółcześniony dla światowej widowni przez zespół kreatywnych brytyjskich i amerykańskich scenarzystów.
 
6
plakat filmu Raport mniejszości
FILM
Minority Report
25 min.
2002
7,4 223 247 ocen społeczności
40 787 chce zobaczyć
Waszyngton roku 2054 - futurystyczny świat, w którym nie ma zbrodni, przyszłość można przewidzieć, a winnych ukarać, zanim popełnią planowane przestępstwo. Dowodów niedoszłych zbrodni dostarcza trójka Jasnowidzów na usługach Agencji Prewencji Departamentu Sprawiedliwości, nad której sprawnym działaniem czuwa komisarz John Anderton (Tom Cruise). Jako pierwszy ogląda obrazy przekazywane przez Jasnowidzów. Ich werdykt nie pozostawia wątpliwości - za niespełna 36 godzin John Anderton zabije człowieka, którego nawet nie zna. Rozpoczyna się szaleńczy wyścig z czasem.
 
5
plakat filmu Blade Runner 2049
FILM
43 min.
2017
7,5 151 538 ocen społeczności
41 636 chce zobaczyć
Trzydzieści lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym filmie, nowy blade runner, oficer K (Ryan Gosling) z policji Los Angeles odkrywa długo skrywaną tajemnicę-spisek, który do reszty może zniszczyć to, co zostało z dawnego porządku i społeczeństwa. Chcąc uratować pogrążony w chaosie świat, K rusza na poszukiwania dawnego łowcy androidów, Ricka Deckarda (Harrison Ford), który ukrywa się od trzech dekad.

Do obejrzenia w PLAY NOW na AXN, Niedziela, 29.11.2020 o 16:45
 
4
plakat filmu Terminator 2: Dzień sądu
FILM
Terminator 2: Judgment Day
17 min.
1991
7,6 253 993 oceny społeczności
13 518 chce zobaczyć
W przyszłości trwa wojna ludzi z maszynami, które przejęły władzę nad światem. Jedyną nadzieją ludzkości jest charyzmatyczny przywódca Ruchu Oporu, John Connor. Obawiając się go, maszyny wysyłają w przeszłość nowy prototyp cyborga T-1000 (Robert Patrick), który ma zgładzić młodego Johna Connora (Edward Furlong). W ślad za nim Ruch Oporu wysyła stary model Terminatora (Arnold Schwarzenegger), przeprogramowany tak, aby bronił młodego Johna.
 
3
plakat filmu Brazil
FILM
22 min.
1985
7,6 17 986 ocen społeczności
18 211 chce zobaczyć
Surrealistyczna wizja utopijnej rzeczywistości, gdzie biurokracja i wszechobecna rządowa inwigilacja są na porządku dziennym. Urzędnik Sam Lowry (Jonathan Pryce) spotyka Jill Layton (Kim Greist), kobietę swojego życia. Kobieta ukrywa jednak wielką tajemnicę. Nieoczekiwanie Sam zostaje wciągnięty w spisek mający na celu obalenie istniejącego systemu...
 
2
plakat filmu Matrix
FILM
The Matrix
16 min.
1999
7,6 808 771 ocen społeczności
38 212 chce zobaczyć
Wrażenie: Świat codzienny jest naszą rzeczywistością. Rzeczywistość: Nasz świat jest złudzeniem, skomplikowanym oszustwem wymyślonym przez obdarzone sztuczną inteligencją potężne maszyny, które przejęły nad nami kontrolę. Zapierające dech w piersiach popisy kaskaderskie. Niezapomniane obrazy. Wciskająca w fotel akcja. Keanu Reeves i Laurence Fishburne stają na czele walki o wyzwolenie rodzaju ludzkiego spod władzy komputerów w filmie "Matrix", cyber thrillerze, który oglądać będziesz dziesiątki razy.

Do obejrzenia w PLAY NOW na TNT w Czwartek, 03.12.2020 o 22:55
 
1
plakat filmu Westworld
SERIAL
3 sezony
2016
7,9 101 507 ocen społeczności
45 388 chce zobaczyć
Westworld to futurystyczny park rozrywki, w którym ludzie mogą spełniać swoje najbardziej mroczne fantazje. Twórcą parku Westworld jest genialny naukowiec Robert Ford (Anthony Hopkins) snujący ambitne wizje przyszłości. Jego pomocnikiem jest Bernard Lowe (Jeffrey Wright). W parku goście mogą spotkać tajemniczego Mężczyznę w czerni (Ed Harris) będącego uosobieniem zła, oraz Dolores Abernathy (Evan Rachel Wood) - piękną i dobrą córkę farmera z prowincji. Do miasteczka, w pobliżu którego mieszka Dolores, przybywa niezwykle przystojny, sprawnie posługujący się bronią Teddy Flood (James Marsden).
 Więcej o ofercie z gadżetami oraz innych niespodziankach przygotowanych przez PLAY dowiecie się TUTAJ.

Udostępnij: