Ranking: Wybitne aktorstwo we wrześniowych premierach

https://www.filmweb.pl/news/Ranking%3A+Wybitne+aktorstwo+we+wrze%C5%9Bniowych+premierach-143889
Ranking: Wybitne aktorstwo we wrześniowych premierach
źródło: materialy promocyjne

Kino i telewizja ciągle ewoluują, zmieniają się technologie, czy popularne gatunki, ale jest jeden pewnik: dobre aktorstwo pozostaje w cenie. Dlatego wraz z PLAY przygotowaliśmy dla Was ranking wrześniowych premier, w których szczególnie wiele spoczywa na barkach aktorów. Wśród nich znajdziecie nie tylko nagradzane dramaty, takie jak "Ojciec" z Anthonym Hopkinsem, ale także m. in. kino szpiegowskie, absurdalną komedię czy film sci-fi. Łączy je jedno - świetne kreacje aktorskie.Każdy z filmów i seriali znajdziesz w PLAY NOW, gdzie abonenci PLAY mogą oglądać niezliczone nowości, w tym produkcje m. in. HBO GO, FOX NOW i Paramount Play.

Więzień przetrzymywany w Guantanamo bez wyroku przez dziesięć lat, szuka pomocy obrońcy, dzięki któremu odzyska wolność.

8
Zamożne małżeństwo izoluje swoje dzieci od mediów i innych ludzi. Gdy najstarsza córka ogląda filmy przyniesione przez znajomą, zaczyna podejrzewać, że prawdziwy świat różni się od tego, który pokazują im rodzice.

Małżeństwo artystów malarzy - Einara i Gerdy Wegenerów - zostaje poddane próbie, gdy mężczyzna zmienia płeć.

Oparta na faktach historia kubańskich uciekinierów, którzy na początku lat 90 infiltrują działające na Florydzie organizacje terrorystyczne, planujące zamachy na Kubie.

5
plakat filmu Szarlatan

Szarlatan

Šarlatán
1 godz. 58 min.
Lata 50., niezwykłe zdolności Jana Mikoláška są poddawane próbie w państwie totalitarnym.

Po wygraniu konkursu programista jednej z największych firm internetowych zostaje zaproszony do posiadłości swojego szefa. Na miejscu dowiaduje się, że jest częścią eksperymentu.

Młody Niemiec Jojo, członek nazistowskiej organizacji dla młodzieży Jungvolk, pomaga Żydówce. Jednocześnie próbuje pozostać nazistą.

Telewizyjna adaptacja filmu Ingmara Bergmana o rozpadającym się małżeństwie.

1
plakat filmu Ojciec

Ojciec

The Father
1 godz. 37 min.
Kobieta próbuje zaopiekować się ojcem wykazującym oznaki demencji, który mimo postępującej choroby pragnie pozostać samodzielny (premiera 18 września).


Informacja sponsorowana