Czy będzie 2. sezon serialu "Star Wars: Ahsoka"? LucasFilm podjął decyzję!

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Serial+Disney%2B+%22Star+Wars%3A+Ahsoka%22+b%C4%99dzie+kontynuowany.+LucasFilm+zleca+2.+sezon-153570
Czy będzie 2. sezon serialu "Star Wars: Ahsoka"? LucasFilm podjął decyzję!
Fani świata Gwiezdne wojny nie mogą narzekać na brak informacji. Ostatniej doby otrzymali dwie (dobre?) wiadomości. Pierwszą jest oficjalne potwierdzenie, że pierwszym kinowym filmem po przerwie będzie kontynuacja serialu "The Mandalorian". Druga dotyczy tego, czy "Star Wars: Ahsoka" będzie kontynuowana.

Drugi sezon "Star Wars: Ahsoka" w przygotowaniuPierwszy sezon serialu "Star Wars: Ahsoka" miał premierę na początku października i był jedną z najchętniej oglądanych nowości ubiegłego roku na platformie Disney+.

Akcja serialu rozgrywa się równolegle do "The Mandalorian" i to właśnie tam Rosario Dawson zadebiutowała jako Ahsoka Tano. Widzieliśmy ją zarówno w "The Mandalorian", jak i w "Księdze Boby Fetta" zanim dostała własny serial.


Sama Ahsoka Tano jest jednak ulubienica fanów od znacznie dłuższego czasu. Po raz pierwsze pojawiła się w filmie animowanym z 2008 roku "Gwiezdne wojny: Wojny klonów". Dalsze przygody bohaterki poznaliśmy w serialach animowanych "Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów" oraz "Star Wars: Rebelianci".

Twórcą postaci jest Dave Filoni, który wraz z Jonem Favreau odpowiada również za wszystkie seriale aktorskie ze świata Gwiezdnych wojen na platformie Disney+.

Oprócz Dawson w obsadzie pierwszego sezony znaleźli się: Natasha Liu Bordizzo (Sabine Wren), Mary Elizabeth Winstead (Hera Syndulla) nieżyjący już Ray Stevenson (Baylan Skoll), Lars Mikkelsen (Wielki Admirał Thrawn) oraz Eman Esfandi (Ezra Bridger).

Szczegóły drugiego sezonu "Star Wars: Ahsoka" nie są na razie znane. Oprócz tego serialu LucasFilm przygotowuje także: drugi sezon "Andora" oraz "The Acolyte". Ogłoszony film "The Mandalorian & Grogu" zastąpi czwarty sezon serialu "The Mandalorian".

Zwiastun serialu "Star Wars: Ahsoka"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones