Wygrał w "Squid Game", teraz odwiedzi odległą galaktykę

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wygra%C5%82+w+%22Squid+Game%22%2C+teraz+odwiedzi+odleg%C5%82%C4%85+galaktyk%C4%99-147680
Wygrał w "Squid Game", teraz odwiedzi odległą galaktykę
źródło: Getty Images
autor: Lionel Hahn
Lee Jung-Jae dołączy do Amandli Stenberg ("Bodies Bodies Bodies") i Jodie Turner-Smith ("Yang") w serialu "Star Wars: The Acolyte". Gwiazdor bijącego rekordy popularności serialu "Squid Game" zagra główną rolę męską. Projekt powstaje dla platformy Disney+. 

"The Acolyte" – co wiemy o nowym projekcie Disney+ z uniwersum Gwiezdnych wojen?


"The Acolyte" to thriller, który zabierze widzów w galaktykę mrocznych sekretów i wyłaniających się mocy Ciemnej Strony w ostatnich dniach ery Wielkiej Republiki – tak Disney+ opisał serial po jego ogłoszeniu w grudniu 2020 roku. Słowo "akolita" może odnosić się do osób posiadających zdolności, których uczą się od bardziej doświadczonego Lorda Sithów.

Szczegóły dotyczące postaci Stenberg nie zostały ujawnione. Nie wiemy też, w kto ma wcielić się Turner-Smith. Scenarzystką, producentką wykonawczą i showrunnerką serialu będzie Leslye Headland ("Russian Doll", "Sypiając z innymi"). Prace na planie "The Acolyte" rozpoczną się jeszcze w tym roku.

Najbliższą premierą ze świata Gwiezdnych wojen jest serial "Andor" z Diego Luną w roli głównej, który zadebiutuje na Disney+ 21 września. Zobaczcie jego zwiastun:Lee Jung-Jae w serialu "Squid Game". Kim jest grany przez niego bohater?


W "Squid Game" Lee Jung-Jae wcielił się w Seonga Gi-huna, znanego też jako gracz 456. Do udziału w tytułowej rozgrywce skłoniła go potrzeba spłaty długów, w które popadł przez swoje upodobanie do hazardu. Liczył, że wygrana pozwoli mu także opłacić leczenie matki, odzyskać prawa do opieki nad córką i zapewnić dostatnie życie sobie oraz swojej rodzinie. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones