Nie wiesz co obejrzeć?
Masz ochotę na coś ciekawego, ale nie wiesz na co? A może po prostu nie wiesz co Ci się spodoba?
Losuj
Określ kryteria

  Co prezentuje sekcja VOD na Filmwebie?

  To, co znajdziesz w tej sekcji, zależy przede wszystkim od Twoich preferencji, strona została bowiem zaprojektowana z myślą o indywidualnych potrzebach każdego użytkownika. Wybierając swoje ulubione VOD, znajdziesz tu informacje o produkcjach dostępnych w ofertach interesujących Cię serwisów. Dzięki funkcji tylko "Chcę zobaczyć" bez trudu wyszukasz produkcje, na które czekasz, a zaznaczając opcję "Ukryj obejrzane", odfiltrujesz pozycje, do których obecnie nie chcesz wracać.

  Sekcja została podzielona na pięć zakładek.

  Popularne – znajdziesz tu produkcje, które wzbudzają największe zainteresowanie użytkowników Filmwebu. Każdego dnia na liście pojawiają się nowe pozycje. To najlepsze miejsce, by sprawdzić, które tytuły cieszą się obecnie największą popularnością.

  Nowe – to lista bieżących premier, dzięki niej dowiesz się, jakie tytuły trafiają do oferty dostawców VOD każdego dnia.

  Najlepsze – w tym miejscu dowiesz się, które produkcje dostępne na VOD są obecnie najlepiej oceniane. Znajdziesz tu zarówno oceny społeczności Filmwebu, jak i opinie uznanych krytyków. Jeśli jesteś zalogowanym użytkownikiem, poznasz również oceny swoich znajomych.

  Wkrótce – zawiera informacje o produkcjach, które niebawem mają trafić do oferty serwisów VOD.

  Darmowe – dzięki tej liście dowiesz się, które produkcje można obejrzeć legalnie i bez żadnych opłat. Korzystając z dostępnych filtrów oraz opcji sortowania znajdziesz tytuły odpowiadające Twoim aktualnym potrzebom.

  Jeśli szukasz czegoś do obejrzenia, ale nie możesz zdecydować się na konkretny tytuł, sekcja VOD zawiera również narzędzie, które podpowie, co warto aktualnie obejrzeć. Możesz zdać się na ślepy los lub zdefiniować kryteria, które musi spełniać poszukiwana produkcja.

  Jakie VOD-y zawiera porównywarka Filmwebu?

  W sekcji VOD znajdziesz informacje na temat oferty następujących serwisów: Netflix, HBO Max, Canal+ Online, Disney+, Premiery Canal+, Player, TVP VOD, Amazon Prime Video, SkyShowtime, Viaplay, Chili, Play Now, Apple TV (iTunes), Polsat Box Go, Loomi, Apple TV+, VOD.MDAG, Pięć Smaków, Nowe Horyzonty VOD, Pod Baranami, MOJEeKINO, Ninateka, Cineman, VOD.pl, Entclick, Play Kraków, Katoflix, Outfilm, 35mm.online, WFDiF, PlayStation Plus Video Pass, DAFilms.

  Czym jest Apple TV+?

  Apple TV+ to platforma streamingowa stworzona przez firmę Apple, znanego producenta urządzeń elektronicznych. Serwis stanowi część tzw. ekosystemu Apple, skupiającego w sobie urządzenia i usługi Apple. Z platformy można jednak korzystać także na urządzeniach innych producentów.

  Co można oglądać na Apple TV+?

  Oferta platformy składa się wyłącznie z niedostępnych nigdzie indziej autorskich produkcji. Wśród nich znajdują się różnorodne filmy, seriale i programy. Oferta serwisu jest stale poszerzana o nowe tytuły.

  Ile kosztuje Apple TV plus? Ceny pakietów i okres próbny

  Nowi użytkownicy mogą skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego. Po jego upływie dostęp do serwisu wymaga wykupienia subskrypcji kosztującej 24,99 PLN miesięcznie.

  Przy zakupie wybranych urządzeń firmy Apple klienci otrzymują także 3-miesięczny dostęp do serwisu.

  Istnieje również możliwość zakupu subskrypcji Apple One, która oprócz dostępu do platformy Apple TV+ zawiera także dostęp do usług Apple Music, Apple Arcade oraz iCloud. Cena pakietu wynosi 24,99 PLN miesięcznie w przypadku wariantu dla jednej osoby lub 39,99 PLN miesięcznie w przypadku wariantu rodzinnego, który umożliwia korzystanie z zawartych w nim usług maksymalnie sześciu osobom.

  Jak i gdzie mogę oglądać zawartość Apple TV+?

  Platforma dostępna jest pod adresem tv.apple.com. Z usługi można także korzystać za pomocą aplikacji dostępnej na poniższych urządzeniach:

  • urządzenia mobilne z systemami iOS, iPad OS oraz Android;
  • przystawki Amazon Fire TV;
  • wybrane przystawki z systemami Android oraz Apple TV;
  • wybrane modele telewizorów marek LG, Panasonic, Samsung, Sony, VIZIO;
  • wybrane urządzenia marki Roku;
  • konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox One S, Xbox Series X i S;
  • komputery osobiste z systemem Mac OS 10.15 lub nowszym.

  Jak pobrać aplikację Apple TV+?

  Wersja na urządzenia z systemem Android dostępna jest w sklepie Google Play.

  Aplikację na urządzenia z systemami iOS, iPad OS i Apple TV można pobrać ze sklepu App Store.

  Jak założyć konto na Apple TV+?

  Przejdź na stronę tv.apple.com i kliknij przycisk Sign In, umieszczony w prawym górnym rogu. W nowym oknie wybierz Create New Apple ID. Kliknij Continue. Wypełnij wszystkie niezbędne pola i wybierz Continue. Wprowadź kod weryfikacyjny wysłany na podany adres mailowy i zatwierdź przyciskiem Continue. Podaj dane dotyczące płatności i ponownie zatwierdź przyciskiem Continue.

  Jak anulować członkostwo?

  Aby anulować członkostwo, przejdź na stronę tv.apple.com i zaloguj się do swojego konta. Z menu w prawym górnym rogu wybierz Settings. W sekcji Subscriptions wybierz opcję Manage, następnie kliknij Cancel Subscription.

  Czy serwis posiada treści przeznaczone dla dzieci (bajki, seriale animowane)?

  Platforma posiada w swojej ofercie wiele filmów, seriali i programów stworzonych specjalnie dla dzieci. Dzięki możliwości udostępniania usługi członkom rodziny oraz funkcji kontroli rodzicielskiej właściciel konta może decydować, do jakich treści ma dostęp jego dziecko.

  Pobierz aplikację Filmwebu!

  Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
  phones