Nie wiesz co obejrzeć?
    Masz ochotę na coś ciekawego, ale nie wiesz na co?
    A może po prostu nie wiesz co Ci się spodoba?
    Losuj
    Określ kryteria

       Co prezentuje sekcja VOD na Filmwebie?

       To, co znajdziesz w tej sekcji, zależy przede wszystkim od Twoich preferencji, strona została bowiem zaprojektowana z myślą o indywidualnych potrzebach każdego użytkownika. Wybierając swoje ulubione VOD, znajdziesz tu informacje o produkcjach dostępnych w ofertach interesujących Cię serwisów. Dzięki funkcji tylko "Chcę zobaczyć" bez trudu wyszukasz produkcje, na które czekasz, a zaznaczając opcję "Ukryj obejrzane", odfiltrujesz pozycje, do których obecnie nie chcesz wracać.

       Sekcja została podzielona na pięć zakładek.

       Popularne – znajdziesz tu produkcje, które wzbudzają największe zainteresowanie użytkowników Filmwebu. Każdego dnia na liście pojawiają się nowe pozycje. To najlepsze miejsce, by sprawdzić, które tytuły cieszą się obecnie największą popularnością.

       Nowe – to lista bieżących premier, dzięki niej dowiesz się, jakie tytuły trafiają do oferty dostawców VOD każdego dnia.

       Najlepsze – w tym miejscu dowiesz się, które produkcje dostępne na VOD są obecnie najlepiej oceniane. Znajdziesz tu zarówno oceny społeczności Filmwebu, jak i opinie uznanych krytyków. Jeśli jesteś zalogowanym użytkownikiem, poznasz również oceny swoich znajomych.

       Wkrótce – zawiera informacje o produkcjach, które niebawem mają trafić do oferty serwisów VOD.

       Darmowe – dzięki tej liście dowiesz się, które produkcje można obejrzeć legalnie i bez żadnych opłat. Korzystając z dostępnych filtrów oraz opcji sortowania znajdziesz tytuły odpowiadające Twoim aktualnym potrzebom.

       Jeśli szukasz czegoś do obejrzenia, ale nie możesz zdecydować się na konkretny tytuł, sekcja VOD zawiera również narzędzie, które podpowie, co warto aktualnie obejrzeć. Możesz zdać się na ślepy los lub zdefiniować kryteria, które musi spełniać poszukiwana produkcja.

       Jakie VOD-y zawiera porównywarka Filmwebu?

       W sekcji VOD znajdziesz informacje na temat oferty następujących serwisów: Netflix, HBO Max, Canal+ Online, Disney+ Premiery Canal+, Player, TVP VOD, Amazon Prime Video, SkyShowtime, Viaplay, Play Now, Apple TV (iTunes), Polsat Box Go, Loomi, Apple TV+, VOD.MDAG, Pięć Smaków, Nowe Horyzonty VOD, Pod Baranami, MOJEeKINO, Cineman, Ninateka, FixClassic, Play Kraków, Katoflix, Outfilm, 35mm.online, WFDiF, VOD Warszawa, Red Carpet, Dafilms, Rakuten, Chili.

       Czym jest Rakuten?

       Rakuten to serwis streamingowy będący połączeniem sklepu cyfrowego z telewizją internetową. Oferuje on możliwość zakupu lub wypożyczenia tysięcy cyfrowych wersji filmów, a także darmowy dostęp do dziesiątek kanałów telewizyjnych.

       Co można oglądać na Rakuten?

       Rakuten to przede wszystkim cyfrowy sklep oferujący możliwość wypożyczenia lub zakupu tysięcy filmów, w tym największych kinowych hitów, takich jak Avatar: Istota wody, Creed III, seria Szybcy i wściekli czy produkcje studia Marvel.

       Część z oferowanych produkcji dostępna jest za darmo, ich emisja jest jednak przerywana reklamami. Wśród darmowych tytułów znajdują się także niedostępne nigdzie indziej produkcje oryginalne.

       Oprócz sklepu platforma oferuje także darmowy dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych. Podobnie jak w przypadku darmowych filmów, ich emisja jest jednak przerywana reklamami.

       Ile kosztuje Rakuten? Ceny pakietów i okres próbny.

       Platforma nie posiada klasycznego modelu subskrypcyjnego. Użytkownicy mogą wykupić czasowy lub stały dostęp do wybranych przez siebie tytułów. Niektóre z treści, w tym kanały telewizyjne, dostępne są za darmo, ich emisja jest jednak przerywana reklamami.

       Jak i gdzie mogę oglądać zawartość Rakuten?

       Z serwisu można korzystać na stronie https://rakuten.tv lub za pomocą aplikacji dostępnej na następujących urządzeniach:

       • Urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android;
       • Wybrane modele telewizorów LG, Samsung, Hisense, Philips oraz Panasonic;
       • Konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

       Jak pobrać aplikację Rakuten?

       Aplikacja na urządzenia mobilne z systemem Android dostępna jest w sklepie Google Play.

       Wersję na urządzenia mobilne z systemem iOS można pobrać ze sklepu App Store.

       Jak założyć konto na Rakuten?

       Aby zarejestrować się w serwisie, przejdź na stronę https://rakuten.tv i kliknij przycisk Zarejestruj. W kolejnym oknie wprowadź swój e-mail oraz hasło i zatwierdź przyciskiem Załóż konto.

       Jak anulować członkostwo?

       Aby usunąć konto z serwisu, przejdź na stronę https://rakuten.tv. Z menu użytkownika wybierz Ustawienia, następnie w zakładce Profil wybierz opcję Usuń konto.

       Czy serwis posiada treści przeznaczone dla dzieci (bajki, seriale animowane)?

       Serwis oferuje możliwość wykupienia dostępu do wielu produkcji dla dzieci, w tym największych hitów takich wytwórni jak Disney, Pixar czy DreamWorks.

       Dodatkowo klienci platformy otrzymują darmowy dostęp do pięciu kanałów telewizyjnych przeznaczonych dla dzieci.

       Użytkownicy posiadają możliwość skonfigurowania kontroli rodzicielskie, dzięki której w serwisie widoczne będą wyłącznie treści odpowiedni dla wybranej grupy wiekowej.

       Pobierz aplikację Filmwebu!

       Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
       phones