Nie wiesz co obejrzeć?
Masz ochotę na coś ciekawego, ale nie wiesz na co? A może po prostu nie wiesz co Ci się spodoba?
Losuj
Określ kryteria

Co prezentuje sekcja VOD na Filmwebie?

To, co znajdziesz w tej sekcji, zależy przede wszystkim od Twoich preferencji, strona została bowiem zaprojektowana z myślą o indywidualnych potrzebach każdego użytkownika. Wybierając swoje ulubione VOD, znajdziesz tu informacje o produkcjach dostępnych w ofertach interesujących Cię serwisów. Dzięki funkcji tylko "Chcę zobaczyć" bez trudu wyszukasz produkcje, na które czekasz, a zaznaczając opcję "Ukryj obejrzane", odfiltrujesz pozycje, do których obecnie nie chcesz wracać.

Sekcja została podzielona na pięć zakładek.

Popularne – znajdziesz tu produkcje, które wzbudzają największe zainteresowanie użytkowników Filmwebu. Każdego dnia na liście pojawiają się nowe pozycje. To najlepsze miejsce, by sprawdzić, które tytuły cieszą się obecnie największą popularnością.

Nowe – to lista bieżących premier, dzięki niej dowiesz się, jakie tytuły trafiają do oferty dostawców VOD każdego dnia.

Najlepsze – w tym miejscu dowiesz się, które produkcje dostępne na VOD są obecnie najlepiej oceniane. Znajdziesz tu zarówno oceny społeczności Filmwebu, jak i opinie uznanych krytyków. Jeśli jesteś zalogowanym użytkownikiem, poznasz również oceny swoich znajomych.

Wkrótce – zawiera informacje o produkcjach, które niebawem mają trafić do oferty serwisów VOD.

Darmowe – dzięki tej liście dowiesz się, które produkcje można obejrzeć legalnie i bez żadnych opłat. Korzystając z dostępnych filtrów oraz opcji sortowania znajdziesz tytuły odpowiadające Twoim aktualnym potrzebom.

Jeśli szukasz czegoś do obejrzenia, ale nie możesz zdecydować się na konkretny tytuł, sekcja VOD zawiera również narzędzie, które podpowie, co warto aktualnie obejrzeć. Możesz zdać się na ślepy los lub zdefiniować kryteria, które musi spełniać poszukiwana produkcja.

Jakie VOD-y zawiera porównywarka Filmwebu?

W sekcji VOD znajdziesz informacje na temat oferty następujących serwisów: Netflix, HBO Max, Canal+ Online, Disney+, Premiery Canal+, Player, TVP VOD, Amazon Prime Video, SkyShowtime, Viaplay, Chili, Play Now, Apple TV (iTunes), Polsat Box Go, Loomi, Apple TV+, VOD.MDAG, Pięć Smaków, Nowe Horyzonty VOD, Pod Baranami, MOJEeKINO, Ninateka, Cineman, VOD.pl, Entclick, Play Kraków, Katoflix, Outfilm, 35mm.online, WFDiF, PlayStation Plus Video Pass, DAFilms.

Czym jest TVP VOD?

TVP VOD to platforma streamingowa stworzona przez Telewizję Polską. Oferuje dostęp do tysięcy produkcji emitowanych wcześniej na antenie TVP. Część treści z biblioteki serwisu dostępna jest za darmo.

Co można oglądać na TVP VOD?

Znaczną część oferty stanowią polskie filmy, seriale, teatr telewizji czy programy publicystyczne, w tym część klasycznych produkcji odrestaurowanych cyfrowo, a także programy rozrywkowe, informacyjne i publicystyczne emitowane na antenie TVP. W ofercie znajdują się również produkcje zagraniczne.

Oprócz dostępu do treści na życzenie serwis umożliwia także oglądanie kanałów online: TVP Info, TVP World, TVP Kultura, TVP abc 2, TVP Historia 2, TVP Wilno, TVP 3 Białystok, TVP 3 Bydgoszcz, TVP 3 Gdańsk, TVP 3 Gorzów Wielkopolski, TVP 3 Katowice, TVP 3 Kielce, TVP 3 Kraków, TVP 3 Lublin, TVP 3 Łódź, TVP 3 Olsztyn, TVP 3 Opole, TVP 3 Poznań, TVP 3 Rzeszów, TVP 3 Szczecin, TVP 3 Warszawa, TVP 3 Wrocław, TVP Parlament.

Ile kosztuje TVP VOD? Ceny pakietów i okres próbny

Wszystkie kanały telewizyjne i niektóre produkcje z oferty serwisu dostępne są za darmo i nie wymagają rejestracji.

Część treści dostępnych jest w ramach płatnej subskrypcji kosztującej 9,99 PLN miesięcznie. Nowi użytkownicy mogą skorzystać wcześniej z 14-dniowego okresu próbnego. Osoby, które posiadają zarejestrowany odbiornik RTV i opłacają abonament radiowo-telewizyjny lub są z niego ustawowo zwolnione, mogą uzyskać dostęp do serwisu bez dodatkowych opłat.

Część produkcji dostępnych w ofercie wymaga wykupienia indywidualnego dostępu. Ich cena zaczyna się od 5 PLN (przy płatności kartą albo przelewem) lub 6,15 (przy płatności SMS). Jednorazowa opłata pozwala na dostęp do wybranej treści przez 24 godziny.

Jak i gdzie mogę oglądać zawartość TVP VOD?

Z oferty platformy można korzystać na stronie vod.tvp.pl lub w aplikacji dostępnej na następujących urządzeniach:

  • urządzenia mobilne z systemami Android, iOS i iPad OS;
  • telewizory z systemami Android TV i Samsung Tizen.

Jak pobrać aplikację TVP VOD?

Aplikację na urządzenia z systemem Android można pobrać ze sklepu Google Play;

Wersja na urządzenia z systemem iOS i iPad OS dostępna jest w sklepie App Store.

Jak założyć konto na TVP VOD?

Ady utworzyć nowe konto, przejdź na stronę vod.tvp.pl i wykonaj następujące czynności:

  • kliknij Zaloguj się, umieszczone w prawym górnym rogu;
  • wybierz opcję załóż konto bezpłatnie;
  • podaj wymagane dane i zatwierdź przyciskiem Załóż konto;
  • aktywuj konto za pomocą wiadomości wysłanej na podany adres mailowy.

Jak anulować członkostwo?

Aby zrezygnować z subskrypcji, wejdź na stronę vod.tvp.pl i z menu w prawym górnym rogu wybierz Twój profil. Kliknij w przycisk Rezygnuję z płatności cyklicznej i potwierdź swoją decyzję. Usługa zostanie pozostanie aktywna do końca obecnego okresu rozliczeniowego.

Czy VOD posiada dedykowane treści z kategorii sport?

W serwisie znajduje się kategoria zawierająca transmisje, skróty i programy sportowe. Treści te dostępne są za darmo, mogą być jednak przerywane reklamami.

Czy serwis posiada treści przeznaczone dla dzieci (bajki, seriale animowane)?

W ofercie platformy znajduje się katalog produkcji dla dzieci. Wśród nich znaleźć można zarówno klasyczne polskie animacje, jak i współczesne zagraniczne tytuły. Część z nich dostępna jest za darmo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones