"Superman": Wendell Pierce jako Perry White, naczelny "Daily Planet"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Superman%22%3A+Wendell+Pierce+jako+Perry+White%2C+naczelny+%22Daily+Planet%22-154393
"Superman": Wendell Pierce jako Perry White, naczelny "Daily Planet"
Choć zdjęcia do filmu Jamesa Gunna pt. "Superman" już się rozpoczęły, wciąż poznajemy nowych członków obsady. Dziś dowiedzieliśmy się, że redaktora naczelnego "Daily Planet" Perry'ego White'a zagra Wendell Pierce ("Prawo ulicy", "Jack Ryan").  

"Superman": człowiek ze stali powracaWhite jest szefem Clarka Kenta oraz Lois Lane. Dotychczas wcielali się w niego Jackie Cooper (filmy z Christopherem Reeve'em), Frank Langella ("Superman: Powrót") oraz Laurence Fishburne (Snyderverse).

GettyImages-1782936608.jpg Getty Images © Arturo Holmes


Premierę "Supermana" zapowiedziano na 11 lipca 2025 roku. Będzie to pierwszy film (ale nie pierwsza produkcja w ogóle) nowego uniwersum DC tworzonego przez Jamesa Gunna i Petera Safrana. Pierwsza faza nosi tytuł "Gods and Monsters".   

Choć Gunn jest aktywny w mediach społecznościowych i sporo mówi o filmie, to jednak w sumie tak naprawdę niewiele wiemy o fabule. Podobno w tej wersji opowieści o Człowieku ze Stali zobaczymy świat, w którym wszyscy są przyzwyczajeni do widoku superbohaterów, którzy zrzeszeni są w grupie zwanej Authority.

W obsadzie są David Corenswet (Superman), Nicholas Hoult (Lex Luthor), Terence Rosemore (Otis), Milly Alcock (Supergirl), Isabela Merced (Hawkgirl), Nathan Fillion (Green Lantern) i Rachel Brosnahan (Lois Lane).

Zobaczcie nasz wywiad z Wendellem Pierce'emPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones