Colin Farrell gwiazdą serialu od Apple TV+

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Colin+Farrell+gwiazd%C4%85+serialu+od+Apple+TV%2B-146780
Colin Farrell gwiazdą serialu od Apple TV+
źródło: Getty Images
autor: Vittorio Zunino Celotto
Colin Farrell dłużej na małym ekranie. Po powtórnym wcieleniu się w Pingwina na potrzeby spin-offu "Batmana" dla HBO Max, aktor zagra główną rolę w serialu "Sugar" od Apple TV+. Twórcą projektu został Mark Protosevich ("Oldboy. Zemsta jest cierpliwa", "Thor", "Jestem legendą").

"Sugar" – co wiemy o serialu?Szczegóły fabuły serialu są tajemnicą. Wiadomo jednak, że "Sugar" będzie produkcją czerpiącą z tradycji gatunków. W gronie producentów znaleźli się Farrell, Protosevich, Simon Kinberg ("355"), Audrey Chon ("Inwazja") i Scott Greenberg ("Winni"). Na stołku reżysera zasiądzie Fernando Meirelles, znany z "Miasta Boga" i "Dwóch papieży". Zdobycie praw do projektu przez Apple wiązało się z przebiciem oferty Netflixa, co nastąpiło w grudniu ubiegłego roku.

Colin Farrell jako Pingwin w filmie "Batman"

Colin Farrell – telewizyjne roleDla Farrella nie będzie to debiut na małym ekranie. Aktora można było oglądać choćby w drugim sezonie serialu "Detektyw", w którym wcielił się w policjanta Raya Velcoro. Ostatnio wystąpił w produkowanej dla BBC miniserii na podstawie książki Iana McGuirego "Na wodach północy". Zapowiedziano również, że po występie w "Batmanie" Matta Reevesa aktor ponownie wcieli się w Pingwina w produkowanym dla HBO Max spin-offie. Serial porównywany jest do "Człowieka z blizną" i miałby opowiedzieć o tym, jak przeciwnik Batmana zdobył władzę w półświatku Gotham. Scenarzystką projektu będzie Lauren LeFranc ("Chuck", "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", "Hemlock Grove"). Wraz z Farrellem, Reevesem i Dylanem Clarkiem ma ona również piastować stanowiska producentów wykonawczych.

Zwiastun filmu "Batman"


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones