Colin Farrell w serialu detektywistycznym dla Apple TV+

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Colin+Farrell+w+serialu+detektywistycznym+dla+Apple+TV%2B-144859
Colin Farrell w serialu detektywistycznym dla Apple TV+
źródło: Getty Images
autor: Samir Hussein
Colin Farrell znowu pojawi się na małym ekranie. Apple TV+ zakupiło właśnie prawa do serialu o roboczym tytule "Sugar", w który zaangażowany jest Irlandczyk.

"Sugar" – o czym opowie serial?Twórcą serii jest Mark Protosevich ("Oldboy. Zemsta jest cierpliwa", "Jestem legendą"). Na razie szczegóły dotyczące fabuły pozostają tajemnicą, wiadomo natomiast, że to współczesne ujęcie historii o prywatnym detektywie. Akcja serialu ma rozgrywać się w Los Angeles. Farrell, oprócz zagrania głównej roli, jest również producentem wykonawczym. Taką rolę obejmą także Scott Greenberg ("Winni"), Audrey Chon ("Poltergeist"), Simon Kinberg ("Marsjanin", "Logan: Wolverine") i Protosevich.

GettyImages-1135755198.jpg Getty Images © Ken Ishii

Colin Farrell – telewizyjne roleDla Farrella nie będzie to debiut na małym ekranie. Aktora można było oglądać choćby w drugim sezonie serialu "Detektyw", w którym wcielił się w policjanta Raya Velcoro. Ostatnio wystąpił w produkowanej dla BBC miniserii na podstawie książki Iana McGuirego "Na wodach północy". Zapowiedziano również, że po występie w "Batmanie" Matta Reevesa, aktor ponownie wcieli się w Pingwina w produkowanym dla HBO Max spin-offie. Serial porównywany jest do "Człowieka z blizną" i miałby opowiedzieć o tym, jak przeciwnik Batmana zdobył władzę w półświatku Gotham.

Film "Batman" trafi do kin 2 marca 2022 roku. W tytułowej roli zobaczymy Roberta Pattinsona, Zoe Kravitz wcieli się w rolę Kobiety Kot. John Turturro zostanie bossem mafii Carmine Falcone. Paul Dano zagra jednego z głównych szwarccharakterów Gotham, czyli Człowieka-Zagadkę, Andy Serkis to Alfred Pennyworth, z kolei Jeffrey Wright wcieli się w postać komisarza Jamesa Gordona.

Poniżej przypominamy zwiastun:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones