"Deadpool 3" nie przekreśli wydarzeń z "Logana". Jak?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Hugh+Jackman+zdradza%2C+w+jaki+spos%C3%B3b+Wolverine+powr%C3%B3ci+w+filmie+%22Deadpool+3%22-148903
"Deadpool 3" nie przekreśli wydarzeń z "Logana". Jak?
źródło: Materiały prasowe
We wrześniu Ryan Reynolds ujawnił, że Hugh Jackman powróci jako Wolverine w filmie "Deadpool 3". Teraz sam Jackman uchylił rąbka tajemnicy swojego powrotu. Aktor zapewnia, że jeszcze jeden występ w roli Rosomaka nie podważy zakończenia, jakiego doczekał się jego bohater w "Loganie".

Jak dojdzie do spotkania Deadpoola z Wolverine'em?

Hugh Jackman obiecał, że "Deadpool 3" nie zmieni wydarzeń, które pokazał "Logan" w reżyserii Jamesa Mangolda. Z pomocą przyjdzie pewien sprytny fabularny zabieg. Czyżby chodziło o podróż w czasie albo przeskoki między kolejnymi światami multiwersum?

Wszystko dzięki temu, że w Marvelu żongluje się ścieżkami czasu. Mogę więc wrócić na prawach "nauki", tłumaczy aktor. Nie muszę więc zaburzać wydarzeń z "Logana", który był ważny dla mnie i myślę, że również dla fanów.

Jackman tłumaczy się też ze swojej decyzji o powrocie do roli, z którą zdążył się już oficjalnie pożegnać. Gwiazdor przyznał, że Ryan Reynolds przez lata próbował nakłonić go, by dołączył do Deadpoola. Ogłosiłem, że "Logan" to mój ostatni występ, a potem zobaczyłem "Deadpoola". Po dwudziestu minutach pomyślałem sobie "do diaska!". Przez cały film wyobrażałem sobie tylko Nicka Nolte'ego i Eddiego Murphy'ego w "48 godzinach". To coś, czego jeszcze nie zrobiliśmy z tą postacią. To nowy rodzaj dynamiki. Ale potem stwierdziłem, nie nie, jednak kończę. Zrobiliśmy "Logana" i byłem z niego bardzo zadowolony. Jackman wyjaśnił jednak, że w którymś momencie po prostu zmienił zdanie i zadzwonił do Reynoldsa. Szczęśliwym zrządzeniem losu odtwórca roli Deadpoola akurat miał mieć tego dnia spotkanie z Kevinem Feige'em, szefem Marvel Studios.

W styczniu zobaczymy Jackmana w filmie "Syn". Zobaczcie zwiastun:


"Deadpool 3" - co wiemy o filmie?Póki co nie wiadomo, o czym opowie "Deadpool 3". Scenariusz filmu napisały siostry Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Logelin, znane m.in. z serialu "Bob's Burgers". Będzie to pierwszy film o Deadpoolu nakręcony po przejęciu studia 20th Century Fox przez Disneya. 
 
Fanów, którzy obawiają się, że przejście do uniwersum Marvela oznacza Deadpoola z kategorią PG-13, uspokoił swego czasu Kevin Feige. Szef Marvel Studios zapewnił, że "Deadpool 3" zachowa kategorię R.

Reżyserem filmu będzie Shawn Levy. Reżyser ma już na koncie współpracę z Ryanem Reynoldsem. Panowie zrealizowali wspólnie dwa filmy. Pierwszym był "Free Guy" (2021), a drugim "Projekt Adam" (2022), który zadebiutował właśnie na platformie Netflix. Ponadto w filmografii Levy'ego są m.in. "Noc w muzeum" (2006), "Giganci ze stali" (2011), "Stażyści" (2013) oraz serial "Stranger Things" (Levy wyreżyserował 6 odcinków).

Pierwszego "Deadpoola" (2016) wyreżyserował Tim Miller. Za kamerą kontynuacji, "Deadpoola 2" (2018), stanął z kolei David Leitch

 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones