Margot Robbie zamiast Emmy Stone w filmie autora "La La Land"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Margot+Robbie+zamiast+Emmy+Stone+w+filmie+autora+%22La+La+Land%22-140457
Margot Robbie zamiast Emmy Stone w filmie autora "La La Land"
źródło: Getty Images
autor: Victor Chavez
UPDATE: Portal Collider poinformował o zaangażowaniu do filmu Li Jun Li. Przypadnie jej w udziale rola pierwszej hollywoodzkiej gwiazdy azjatyckiego pochodzenia Anny May Wong.

Emma Stone nie będzie ponownie pracować z reżyserem "La La Land" Damienem Chazelle'em. Zamiast tego możemy spodziewać się powtórki z "Pewnego razu... w Hollywood" i ponownego ekranowego spotkania Brada Pitta z Margot Robbie. Wszystko w związku ze zmianami obsadowymi w filmie "Babylon".

Stone niestety musiała zrezygnować z udziału w filmie, ponieważ ma inne zobowiązania. Robbie ma przejąć po niej rolę, ale rozmowy jeszcze trwają, więc wszystko może się zdarzyć.

Fabuła filmu trzymana jest na razie w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że ma to być zrealizowane z rozmachem widowisko z kategorią wiekową R rozgrywające się w latach 20. XX wieku w Hollywood, kiedy Fabryka Snów przygotowywała się do wprowadzenia dźwięku.

"Babylon" powinien trafić do kin pod koniec roku. Studio Paramount liczy, że obraz zgarnie przynajmniej kilka oscarowych nominacji.