Margot Robbie zamiast Emmy Stone w filmie autora "La La Land"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Margot+Robbie+zamiast+Emmy+Stone+w+filmie+autora+%22La+La+Land%22-140457
Margot Robbie zamiast Emmy Stone w filmie autora "La La Land"
źródło: Getty Images
autor: Victor Chavez
UPDATE: Portal Collider poinformował o zaangażowaniu do filmu Li Jun Li. Przypadnie jej w udziale rola pierwszej hollywoodzkiej gwiazdy azjatyckiego pochodzenia Anny May Wong.

Emma Stone nie będzie ponownie pracować z reżyserem "La La Land" Damienem Chazelle'em. Zamiast tego możemy spodziewać się powtórki z "Pewnego razu... w Hollywood" i ponownego ekranowego spotkania Brada Pitta z Margot Robbie. Wszystko w związku ze zmianami obsadowymi w filmie "Babylon".

Stone niestety musiała zrezygnować z udziału w filmie, ponieważ ma inne zobowiązania. Robbie ma przejąć po niej rolę, ale rozmowy jeszcze trwają, więc wszystko może się zdarzyć.

Fabuła filmu trzymana jest na razie w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że ma to być zrealizowane z rozmachem widowisko z kategorią wiekową R rozgrywające się w latach 20. XX wieku w Hollywood, kiedy Fabryka Snów przygotowywała się do wprowadzenia dźwięku.

"Babylon" powinien trafić do kin pod koniec roku. Studio Paramount liczy, że obraz zgarnie przynajmniej kilka oscarowych nominacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones