Nowe sezony "Zakazanego Imperium", "Newsroomu" i "Doliny Krzemowej" na DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Nowe+sezony+%22Zakazanego+Imperium%22%2C+%22Newsroomu%22+i+%22Doliny+Krzemowej%22+na+DVD-112202
3 lipca na DVD trafią nowe sezony "Zakazanego imperium" i "Newsroomu" oraz pierwszy sezon "Doliny Krzemowej". Już od 22 maja dostępny jest z kolei ostatni sezon "Czystej krwi"


KAŻDA HISTORIA MUSI MIEĆ ZAKOŃCZENIE

Stworzony przez Aarona Sorkina, dwukrotnie nagrodzonego Złotym Globem autora serialu "Prezydencki poker", oraz uhonorowanego Oscarem twórcy scenariusza głośnego filmu "The Social Network", serial "Newsroom" powraca doskonałym trzecim i ostatnim sześcioodcinkowym sezonem. Ciesząca się niesłabnącą popularnością produkcja opisuje kulisy funkcjonowania newsroomu stacji telewizyjnej,  gdzie rytm życia wyznacza praca telewizyjnych kamer. Trzeci sezon nagrodzonego Emmy serialu zadebiutuje na DVD w ofercie już 3 lipca.

Akcja trzeciego sezonu serialu rozpoczyna się pięć miesięcy po zamykających poprzedni sezon wydarzeniach. Zespół dziennikarzy tworzących News Night – w tym prezenter Will McAvoy (Jeff Daniels), producent wykonawczy Mackenzie MacHale (Emily Mortimer) i ich współpracownicy Jim Harper (John Gallagher Jr.), Maggie Jordan (Alison Pill), Don Keefer (Thomas Sadoski), Sloan Sabbith (Olivia Munn), Neal Sampat (Dev Patel) wraz z szefem Charliem Skinnerem (Sam Waterston) i dyrektorem generalnym spółki dominującej Leoną Lansing (Jane Fonda) będą walczyć o kontrolę nad swoim programem, ze stacją Atlantis Cable News (ACN). Czynnikiem zapalnym będzie odkrycie wycieku tajnych informacji z rządowych materiałów (a la Edward Snowden). Nasilające się pogłoski na temat wrogiego przejęcia stacji oraz rosnąca konkurencja ze strony mediów cyfrowych i social mediów sprawią, że zespół News Night będzie musiał podwoić wysiłki, aby przedstawiać wiadomości w sposób rzetelny i wiarygodny.


WYDANIE DVD

W premierowym wydaniu nie zabraknie wyjątkowych dodatków specjalnych:
• ZA KULISAMI ODCINKÓW: Zobacz odcinki z innej perspektywy, wzbogacone wywiadami z twórcą i producentem wykonawczym Aaronem Sorkinem
• KOMENTARZE: Producenci wykonawczy Aaron Sorkin i Alan Poul komentują finałowy sezon serialu.
• SCENY NIEWYKORZYSTANE: Zobacz sceny niewykorzystane, które nie zmieściły się w wielkim finale.


ZAKAZANE IMPERIUM

"Zakazane imperium" to jedna z najlepszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. Wyprodukowany przez zdobywcę Oscara Martina Scorsesego serial to mroczna opowieść o Ameryce czasów Wielkiego Kryzysu i prohibicji, kiedy przestępcy byli na tyle potężni, że mogli rządzić całymi miastami. Piąty, finałowy sezon serialu uhonorowanego dwoma Złotymi Globami i osiemnastoma nagrodami Emmy zadebiutuje na DVD już 3 lipca.

Akcja piątego, finałowego sezonu "Zakazanego imperium" rozpoczyna się w 1931 roku, czyli 6 lat po zakończeniu poprzedniego, czwartego sezonu. W przeciwieństwie do lat 20., kraj pogrążony jest w wielkim kryzysie, a wiszący na włosku koniec prohibicji, skłania Nuckiego (Steve Buscemi) do zawierania nowych sojuszy z producentami alkoholi. Ten sezon pokazuje również młodych Nuckiego, Eli’a (Shea Whigham), Gillian (Gretchen Mol) w latach 1884-1900 oraz wydarzenia, które ich ukształtowały i wpłynęły na ich późniejsze decyzje.


WYDANIE DVD:

Na płytach znajdą się także starannie wyselekcjonowane dodatki specjalne:
• Komentarze
Cztery komentarze obsady i twórców serialu. Wypowiadają się między innymi: Terence Winter  - Twórca serialu/Producent wykonawczy/Scenarzysta, Tim Van Patten – Reżyser/Producent wykonawczy, Steve Buscemi, Vincent Piazza i wielu innych. 
• Zakątki Zakazanego Imperium
Posłuchaj w jaki sposób szukano unikalnych budynków i miejsc oraz planów zdjęciowych dla poszczególnych odcinków serialu.


NA KREW I ŻYCIE

Sookie Stackhouse i jej sojusznicy powracają w siódmym, finałowym sezonie prowokującego, czarującego oraz szalenie wciągającego serialu HBO, pełnego nowych zagrożeń i licznych zwrotów akcji. Dostępny na DVD już od 22 maja.

W siódmym, finałowym sezonie, Sookie (Anna Paquin), Bill (Stephen Moyer), Eric (Alexander Skarsgård), Jason (Ryan Kwanten), Sam (Sam Trammell), Alcide (Joe Manganiello), Tara (Rutina Wesley), Jessica (Deborah Ann Woll), Pam (Kristin Bauer van Straten) i ich sojusznicy muszą zmierzyć się z nowym, podstępnym zagrożeniem. Niektóre z postaci spotka okrutny los, podczas gdy innym natomiast uda się oszukać śmierć (naprawdę i w przenośni). Czy będą żyli długo i szczęśliwie? 

Jeśli myśleliście, że twórcom "Czystej krwi" skończyły się pomysły, to byliście w błędzie. Nowe odcinki serialu to wybuchowa jazda bez trzymanki, która przykuje was do telewizorów na wiele godzin! Przygotujcie się na naprawdę zaskakujący finał!

WYDANIE DVD

W 4-płytowym wydaniu nie zabraknie także wyjątkowych dodatków specjalnych:
• Czysta krew: Rozstanie z Bon Temps. Pożegnaj się z Czystą krwią dzięki specjalnym dodatkom zza kulis siódmego i ostatniego sezonu serii.
• Komentarze: 5 komentarzy z udziałem twórców i obsady w tym Briana Bucknera, Anny Paquin, Stephena Moyera, Chrisa Bauera, Carrie Preston i wielu innych.


ZOBACZ GENIUSZY W NOWYM ŚWIETLE

"Dolina Krzemowa" to najnowszy serial stworzony przez Mike’a Judge'a, autora kultowych animacji "Beavis i Butt-Head" oraz "Bobby kontra wapniaki". Wyprodukowana przez telewizję HBO komediowa opowieść o blaskach i cieniach życia ambitnych twórców nowych technologii w Dolinie Krzemowej zadebiutuje na DVD już 3 lipca.

Kalifornijska Dolina Krzemowa to legendarna część Kalifornii będąca centrum amerykańskiego przemysłu komputerowego. Swoje siedziby w Dolinie mają tacy potentaci jak Adobe Systems, Apple Inc., Ebay, Google, Facebook, Intel, Hewlett-Packard, Yahoo czy Nvidia. Każdego dnia przybywają tam inżynierowie i specjaliści z pomysłami na nową usługę, serwis czy aplikację z nadzieją, że właśnie w Dolinie zrobią karierę na miarę Marka Zuckerberga.

Wśród nich jest Richard Hendriks (Thomas Middleditch) – nieśmiały, introwertyczny programista pracujący w olbrzymiej internetowej korporacji o nazwie Hooli. Ta praca jest mu jedynie potrzebna, żeby się utrzymać. Po godzinach Hendriks pracuje bowiem nad aplikacją o nazwie Pied Piper, której powstanie finansuje ekscentryczny Erlich Bachman (T.J. Miller). Bachman prowadzi nietypowy hostel zamieszkały głównie przez podobnych do Hendriksa maniaków nowych technologii i hakerów. Wszyscy mogą w nim mieszkać za darmo pod warunkiem, że podzielą się z właścicielem zyskami z każdego wymyślonego przez nich projektu.


WYDANIE DVD

Na płytach nie zabraknie również dodatków specjalnych: 
• DOLINA KRZEMOWA Zajrzyj za kulisy i zobacz jak powstawał serial Dolina Krzemowa
• TECHCRUNCH: DISRUPT! Dowiedz się jak w Dolinie Krzemowej powstała unikatowa konferencja TechCrunch: Disrupt!
• HOSTEL HAKERÓW Wyrusz w podróż przez siedzibę Pied Piper 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones