Premiera filmu "Doktor Strange" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Premiera+filmu+%22Doktor+Strange%22+na+Blu-ray+3D%2C+Blu-ray+i+DVD-122182
Doktor Strange to jeden z najbardziej interesujących superbohaterów komiksowego uniwersum Marvela. Genialny chirurg obdarzony potężną mocą, w postać którego w filmie "Doktor Strange" wcielił się Benedict Cumberbatch, podbił serca widzów i krytyków na całym świecie. Film jest już dostępny na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD!


"Doktor Strange" to historia światowej sławy neurochirurga, dr Stephena Strange'a (Benedict Cumberbatch), którego życie odmienił tragiczny wypadek samochodowy, odbierając mu sprawność w rękach. Kiedy tradycyjna medycyna zawiodła, w poszukiwaniu uzdrowienia i nadziei, Strange trafia do tajemniczego Kamar-Taj. Tam szybko orientuje się, że nie jest to jedynie ośrodek gdzie może poddać się leczeniu, ale przede wszystkim miejsce walki z niewidzialnymi mrocznymi siłami, dążącymi do zniszczenia naszej rzeczywistości. Wkrótce – uzbrojony w nowo nabytą moc – zmuszony będzie wybierać pomiędzy powrotem do dawnego życia w bogactwie i sławie, a próbą obrony świata jako najpotężniejszy mistrz magii.

"Doktor Strange" to już czternasty film zrealizowany w ramach cyklu Marvel Cinematic Universe - zakrojonego na olbrzymią skalę projektu łączącego w jednym filmowym uniwersum najsłynniejszych komiksowych superbohaterów. Obraz wyreżyserował Scott Derrickson, twórca popularnego horroru "Egzorcyzmy Emily Rose". W rolę Stephena Strange’a wcielił się nominowany do Oscara Benedict Cumberbatch ("Sherlock Holmes"). Obok niego w obsadzie superprodukcji znaleźli się: laureatka Oscara Tilda Swinton ("Michael Clayton"), nominowany do Oscara Chiwetel Ejiofor ("Zniewolony. 12 Years a Slave"), nominowana do Oscara Rachel McAdams ("Spotlight"), Benedict Wong (serial "Marco Polo"), laureat Złotej Palmy Mads Mikkelsen ("Casino Royale") oraz nominowany do nagrody Emmy Benjamin Bratt (serial "Współczesna rodzina").

Na płytach Blu-ray 3D i Blu-ray obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:
- Osobliwa transformacja
- Nietypowe towarzystwo
- Tkanka rzeczywistości
- W czasie i przestrzeni
- Muzyczne czary
- Marvel: Faza 3 - zapowiedź
- Drużyna Thora: część 2
- Sceny rozszerzone i niewykorzystane
- Gagi
- Komentarz audio
Udostępnij: