Z obsady "Top Gun: Maverick" do widowiska Marvel Studios. Lewis Pullman może zastąpić Stevena Yeuna w "Thunderbolts"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Z+obsady+%22Top+Gun%3A+Maverick%22+do+widowiska+Marvel+Studios-153824
Z obsady "Top Gun: Maverick" do widowiska Marvel Studios. Lewis Pullman może zastąpić Stevena Yeuna w "Thunderbolts"
Po tym, jak Steven Yeun musiał zrezygnować z roli, na horyzoncie pojawił się kolejny kandydat do roli Sentry'ego w widowisku "Thunderbolts". Tym razem Marvel stawia na aktora znanego m.in. z filmu "Top Gun: Maverick". Czy Lewis Pullman dołączy do MCU?
  

Lewis Pullman kandydatem do występu w "Thunderbolts"GettyImages-1456854915.jpg Getty Images © Jeff Kravitz


Znany m.in. z "Minari" czy serialu "Awantura" Steven Yeun musiał porzucić "Thunderbolts". Nie znamy oficjalnej przyczyny, choć najprawdopodobniej jest nią konflikt grafików. Zdjęcia do filmu mają ruszyć za kilka miesięcy, więc Marvel ruszył na poszukiwanie zastępstwa.
   
Jeszcze niedawno plotkowano o tym, że szanse na rolę po Yeunie ma Austin Abrams z serialu "Euforia". Informację ujawnił dziennikarz Daniel Richtman - ten sam, który teraz donosi, że Marvel widzi w tej roli Lewisa Pullmana.

Lewis Pullman to syn aktora Billa Pullmana. W widowisku "Top Gun: Maverick" wcielił się w postać porucznika Roberta "Boba" Floyda. Ponadto w jego filmografii są m.in. "Źle się dzieje w El Royale", "Wojna płci" i "Nieznajomi: Ofiarowanie" oraz seriale "Peryferia" i "Lekcje chemii" z Brie Larson.

"Lekcje chemii" - zwiastun
Kim jest Sentry?Sentry to bohater, który posiada moce zbliżone do mocy Supermana. Jego siłę opisuje się jako równą sile "milionów eksplodujących słońc". Jeden z pamiętnych epizodów z jego udziałem miał miejsce w komiksie "World War Hulk", kontynuacji "Planet Hulk". Zagniewany Hulk wraca tam na Ziemię, siejąc zniszczenie i tylko Sentry może go powstrzymać. Bohater jest jednak bardzo mroczną postacią, nękaną wątpliwościami, co do wykorzystywania tak potężnej mocy. Nie jest więc szczególnie skory do stawania twarzą w twarz z Hulkiem.
 

Co wiemy o "Thunderbolts"?"Thunderbolts" opowie o grupie czarnych charakterów zatrudnionych przez amerykański rząd w charakterze oddziału do zadań specjalnych.

Gwiazdami "Thunderbolts" będą Florence Pugh (jako  Yelena Belova) i Sebastian Stan (jako Zimowy Żołnierz). Towarzyszyć im będą David Harbour (jako Red Guardian), Wyatt Russell (jako US Agent), Hannah John-Kamen (jako Duch), Olga Kurylenko (jako Taskmaster) i Julia Louis-Dreyfus (jako Valentina Allegra de Fontaine). W obsadzie znalazł się również Harrison Ford, który przejmie po Williamie Hurcie rolę Thaddeusa Rossa.

Za sterami projektu stanie telewizyjny weteran Jake Schreier("Kidding", "Shameless – Niepokorni"). Scenariusz napisał Eric Pearson.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones