Christian Bale chętnie wróci jako Batman w filmie Christophera Nolana

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Christian+Bale+ch%C4%99tnie+wr%C3%B3ci+jako+Batman+w+filmie+Christophera+Nolana-146942
Christian Bale chętnie wróci jako Batman w filmie Christophera Nolana
źródło: Materiały prasowe
Robert Pattinson na razie zagrał Batmana tylko w jednym filmie, ale z pewnością jeszcze nie raz zobaczymy go w tej roli. Tymczasem Christian Bale ujawnił w jednym z wywiadów, że nie miałby nic przeciwko powrotowi do roli Człowieka Nietoperza. Pod jednym warunkiem: za kamerę musiałby wrócić Christopher Nolan.

Bale nie mówi "nie" Batmanowi Nolana



Wyobrażam sobie, że byłoby ciekawe, gdyby Christopher Nolan powiedział kiedyś do siebie "wiecie co, mam jeszcze jedną historię do opowiedzenia". I gdyby chciał opowiedzieć ją z moim udziałem, może na mnie liczyć, ujawnił Christian Bale w rozmowie z portalem Screenrant.

GettyImages-148004544.jpg Getty Images © Gregg DeGuire


Aktor zdradził jednak, że rozmawiał z Nolanem o trajektorii serii, jeszcze zanim zaczęli kręcić pierwszy z filmów. Ich plan od początku zakładał skończoną liczbę filmów. Powiedzieliśmy sobie, "hej, zróbmy trzy filmy, jeśli będziemy mieć tyle szczęścia. A potem odejdźmy. Nie siedźmy w temacie zbyt długo".

Bale zagrał w trylogii Christophera Nolana o Człowieku Nietoperzu, na którą złożyły się filmy "Batman - Początek" (2005), "Mroczny Rycerz" (2008) oraz "Mroczny Rycerz powstaje" (2012).

"Thor: Miłość i grom" Christian Bale jako Gorr




Już niedługo zobaczymy Bale'a w widowisku "Thor: Miłość i grom", w którym wcieli się w czarny charakter, postać niejakiego Gorra.W filmie "Thor: Miłość i grom" tytułowy bohater wspierany przez Walkirię, Korga and oraz byłą dziewczynę Jane Foster staje do walki z Gorrem, który zamierza doprowadzić do wyginięcia wszystkich bogów.

Gorr pochodzi z bezimiennej planety, na której panują niezwykle trudne do życia warunki. Przez lata bohater z godnością znosił wszelkie niepowodzenia, pokładając żarliwą wiarę w boską opatrzność. Wszystko zmieniło się z chwilą, gdy rodzice oraz ciężarna żona Gorra ponieśli śmierć. Rozżalony mężczyzna nie potrafił zrozumieć, dlaczego wszechmocni bogowie nie zapobiegli tragedii. Kiedy Gorr odkrył, że bóstwa nie opiekują się swoimi wyznawcami, poprzysiągł krwawą zemstę.

Reżyserem i współscenarzystą filmu jest Taika Waititi ("Thor: Ragnarok", "Jojo Rabbit"). W obsadzie "Thor: Miłość i grom" znaleźli się m.in. Chris Hemsworth (Thor), Natalie Portman (Jane Foster), Christian Bale (Gorr), Tessa Thompson (Walkiria), Russell Crowe (Zeus) oraz Chris Pratt (Star-Lord).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones