Karl Urban ("Dredd", "The Boys") jako Johnny Cage w "Mortal Kombat II"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Karl+Urban+%28%22Dredd%22%2C+%22The+Boys%22%29+jako+Johnny+Cage+w+%22Mortal+Kombat+II%22-150630
Karl Urban ("Dredd", "The Boys") jako Johnny Cage w "Mortal Kombat II"?
Karl Urban weźmie udział w turnieju Mortal Kombat? Wiele na to wskazuje. Znany z serialu "The Boys", "Dredda" oraz "Władca Pierścieni" aktor miałby wcielić się w postać Johnny'ego Cage'a w kontynuacji rebootu marki z 2021 roku, a rozmowy są ponoć w zaawansowanej fazie. 


"Mortal Kombat 2" - co wiemy o filmie?Angaż 50-letniego Urbana oznaczałby, że w filmie zobaczylibyśmy znacznie starszą wersję kultowego bohatera niż w grach; bliższą tej z "Mortal Kombat X" i "Mortal Kombat 11" niż z początkowych odsłon cyklu, w której Johnny był znacznie młodszy. Na razie nie potwierdzono jeszcze oficjalnie tej informacji. 

W ubiegłym roku informowano z kolei, że do roli przymierzany jest Charlie Hunnam ("Synowie Anarchii"), co z kolei sugerowałoby, że - podobnie jak w "Mortal Kombat 11" - na mocy czasoprzestrzennych zawirowań młodszy i starszy Johnny połączyliby siły. 

Zgodnie z informacjami, które potwierdził producent Todd Garner, zdjęcia do widowiska "Mortal Kombat 2" rozpoczną się już w czerwcu. Realizowane będą w Australii. Ekipa pozostanie na planie zdjęciowym do września.O filmie "Mortal Kombat"Zawodnik mieszanych sztuk walki Cole Young przywykł do tego, że obrywa za pieniądze. Nie ma jednak pojęcia o swoim pochodzeniu i nie wie, dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung nasłał na niego swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, kriomancera z innego wymiaru. W obawie o bezpieczeństwo rodziny Cole udaje się na poszukiwanie Sonyi Blade, poleconej mu przez Jaxa. Ten major sił specjalnych ma takie samo dziwne znamię w kształcie smoka, z jakim urodził się Cole. Wkrótce Young trafia do świątyni Lorda Raidena, jednego ze Starszych Bóstw i obrońcy Ziemi, zapewniającego schronienie tym, którzy mają smocze znamię. W świątyni Cole trenuje z doświadczonymi wojownikami Liu Kangiem i Kung Lao oraz zbuntowanym najemnikiem Kano. Wspólnie staną do walki największych mistrzów Ziemi z przeciwnikami z Zaświatów, w której stawką jest Wszechświat. Ale czy Cole zdoła uwolnić swoje arcana – niezmierzoną moc we wnętrzu duszy – i zdąży nie tylko ocalić bliskich, ale i powstrzymać Zaświaty raz na zawsze?
 
W produkcji wystąpili m.in. Lewis Tan ("Deadpool 2", serial Netflixa "Wu Assassins") w roli Cole’a Younga; Jessica McNamee ("Meg") w roli Sonyi Blade; Josh Lawson ("Gorący temat") w roli Kano; Tadanobu Asano ("Midway") w roli Lorda Raidena; Mehcad Brooks (serial "Supergirl") w roli Jacksona "Jaxa" Bridgesa; Ludi Lin ("Aquaman") w roli Liu Kanga; Chin Han ("Drapacz chmur") w roli Shanga Tsunga; Joe Taslim ("Star Trek: W nieznane") w podwójnej roli Bi-Hana i Sub-Zero oraz Hiroyuki Sanada ("Drapacz chmur") w rolach Hanzo Hasashiego i Skorpiona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones