Netflix: Top 10 tygodnia – koreański horror z najlepszym wynikiem

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix%3A+Top+10+film%C3%B3w+i+seriali+na+%C5%9Bwiecie.+Najpopularniejsze+tytu%C5%82y+tygodnia+8-14.04.2024-155111
Netflix: Top 10 tygodnia – koreański horror z najlepszym wynikiem
Dokument "Co zrobiła Jennifer?" podbija ekrany w większości krajów świata. Film znacznie pokonał włoskiego "Rzeźbiarza łez", a także animację dla dzieci "Dzięciołek Woody jedzie na obóz". Drugi na liście seriali kryminał "Kanciarze" został niemal dwukrotnie pobity przez koreański horror sci-fi "Parasyte: The Grey". Jakie pozostałe propozycje podbiły serca widzów z całego świata i trafiły do zestawienia najchętniej oglądanych produkcji w ofercie platformy Netflix? Przekonajcie się poniżej.

Top 10 filmów Netfliksa na świecie: 8-14.04.2024CIA rekrutuje swojego najlepszego agenta na  emeryturze, aby ten odnalazł szajkę stojącą za szantażem Agencji i udostępnianiem tajnych informacji opinii publicznej.

Oparty na faktach film opowiada historię żołnierki piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych, która nawiązuje szczególną relację z również pełniącym służbę psem. 

David Dunn (Bruce Willis) tropi Bestię, superwcielenie Kevina Wendella Crumba (James McAvoy). Pościg to istna spirala przemocy i zniszczenia. Tymczasem Elijah Price, znany jako pan Glass (Samuel L. Jackson) okazuje się być mrocznym manipulatorem, wykorzystującym istotne dla obu mężczyzn tajemnice.

W samym środku pustyni, w pobliżu obozu dla uchodźców, szyb naftowy staje w płomieniach, bezpośrednio zagrażając życiu okolicznych mieszkańców. Firma wiertnicza wysyła na miejsce ekspertów, którzy doskonale wiedzą, że katastrofie może zapobiec tylko jedno rozwiązanie. Muszą w ciągu 24 godzin zdetonować szyb za pomocą nitrogliceryny. Firma sowicie opłaca zespół specjalny, aby w dwóch ciężarówkach przetransportował 200 kg materiałów wybuchowych z odległości 800 km.

Zespół ma już mniej niż 20 godzin na dotarcie do szybu naftowego. 20 godzin na pokonanie kontrolowanych przez uzbrojonych rebeliantów wrogich stref i pól minowych w dwóch załadowanych nitrogliceryną ciężarówkach mknących po nierównym terenie. Zaczyna się wyścig z czasem...

Ona (Aitana) jest młodą pianistką przygotowującą się do przesłuchania. On (Fernando Guallar) projektantem gier, który potrafi się skoncentrować wyłącznie w absolutnej ciszy. Ich mieszkania dzieli tylko cienka jak papier ściana. Czy nauczą się żyć ze sobą w harmonii? A może przez tę ścianę rozkwitnie romans?

W tym poruszającym dramacie inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami młoda kobieta ze szwedzkiej rdzennej społeczności Saamów tropi mordercę, aby wyrównać osobiste rachunki.

Ten inspirowany prawdziwymi wydarzeniami dramat przedstawia kulisy bezkompromisowego dziennikarstwa, które zaowocowało wstrząsającym wywiadem i kompromitującym występem księcia Andrzeja w programie BBC Newsnight. Od napięcia towarzyszącego trudnym negocjacjom producentki Sam McAlister z pałacem Buckingham aż po oszałamiającą potyczkę dziennikarki Emily Maitlis z księciem - ten film to opowieść o kobietach, które wykazały się ogromną odwagą i nie cofnęły się przed niczym, aby świat usłyszał tę historię.

Po wyrzuceniu z lasu Dzięciołek Woody sądzi, że jego nowym domem będzie obóz Juhu – jednak inspekcja grozi zamknięciem obozu.

Po trudnych latach w sierocińcu Nica i Rigel trafiają do jednej rodziny – i zdają sobie sprawę, że ciągnie ich do siebie zaskakujące uczucie, któremu nie mogą się oprzeć.

Ta brutalna zbrodnia wstrząsnęła spokojnym kanadyjskim miasteczkiem. Nieznani sprawcy włamali się do domu wietnamskich imigrantów i sterroryzowali rodzinę, pozostawiając przy życiu jedynie straumatyzowaną córkę. Sąsiedzi i znajomi nie mogli uwierzyć, że tak gościnni, hojni i ciężko pracujący ludzie mogli paść ofiarą przestępców. Pełnometrażowy film dokumentalny w reżyserii Jenny Popplewell ("Morderstwo po amerykańsku: Zwyczajna rodzina") poprzez materiały z przesłuchań policyjnych i wypowiedzi osób związanych ze sprawą odkrywa zagmatwaną sieć problemów prowadzących do niespodziewanego finału.Top 10 seriali Netfliksa na świecie: 8-14.04.2024(Miniserial) Carina ściąga rodzinę na tradycyjne święto przesilenia letniego, ale wesoły nastrój zmienia się o 180 stopni, gdy na światło dzienne wychodzą długo skrywane sekrety.

9

Pechowe dinozaury

Bad Dinosaurs
21m
(Sezon 1) Psotna rodzinka uroczych tyranozaurów poznaje niesamowity, prehistoryczny świat, świetnie bawiąc się w towarzystwie innych, niezbyt rozgarniętych dinozaurów.

(Sezon 1) Dwie stewardessy z porwanego samolotu próbują przechytrzyć napastników, którzy prowadzą intensywne negocjacje z władzami na ziemi oraz załogą. Serial oparty na faktach.

(Sezon 1) W serialu "Dżentelmeni" Eddie Horniman (Theo James) niespodziewanie dostaje w spadku po ojcu pokaźną wiejską posiadłość, która okazuje się imperium marihuany. W dodatku całkiem spora ekipa przyjemniaczków z brytyjskiego półświatka chce mieć swój udział w tym interesie. Eddie postanawia uwolnić rodzinę z ich szponów i pokonać gangsterów ich własną bronią. Jednak im bardziej wciąga go przestępcze uniwersum, tym bardziej zaczyna mu się w nim podobać.

(Sezon 1) Serial reality o więzieniu w Arkansas, w którym szeryf rozpoczyna radykalny eksperyment społeczny, dając osadzonym więcej swobody.

Stara sprawa znów zostaje otwarta, gdy zaginięcie reportera ściąga jego córkę do górskiego miasteczka prześladowanego przez sektę, tajemnice i śmierć.

(Sezon 1) Królowa domów handlowych i książę supermarketów przechodzą małżeński kryzys – aż pewnego dnia ich miłość znów cudownie zaczyna kwitnąć.

(Sezon 1) Brzemienna w skutkach decyzja podjęta w Chinach przez młodą kobietę w latach 60. XX wieku rozchodzi się echem w czasie i przestrzeni, a jej konsekwencje sięgają czasów współczesnych. Gdy prawa natury w niewytłumaczalny sposób chwieją się w posadach, zżyta grupa wybitnych naukowców łączy siły ze stosującym nietypowe metody detektywem, aby stawić czoła największemu zagrożeniu w historii ludzkości.

(Sezon 1) Rywalizujące ze sobą gangi ścigają się po całej Europie w pogoni za bezcenną monetą. Emerytowany włamywacz łączy siły z drobnym gangsterem, aby dokonać ostatniego skoku.

(Miniserial) Niezidentyfikowane pasożyty gwałtownie atakują ludzi i zdobywają władzę. Ludzkość zaczyna walkę z narastającym zagrożeniem.


Zwiastun serialu "Parasyte: The Grey"


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones