Wypatrz Zielonego Goblina i Doktora Octopusa na plakacie nowego "Spider-Mana"

IGN / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wypatrz+Zielonego+Goblina+i+Doktora+Octopusa+na+plakacie+nowego+%22Spider-Mana%22-144476
Wypatrz Zielonego Goblina i Doktora Octopusa na plakacie nowego "Spider-Mana"
źródło: Materiały prasowe
W sieci zadebiutował nowy plakat superprodukcji "Spider-Man: Bez drogi do domu". Grafika potwierdza to, co wiedzieliśmy od dawna: w filmie powracają ikoniczni przeciwnicy Człowieka-Pająka - Zielony Goblin, Doktor Octopus i Electro. To przedsmak starcia z superłotrami, które nastąpi w grudniu, kiedy film wejdzie do kin.

"SPIDER-MAN: BEZ DROGI DO DOMU" - CO ZDRADZA NOWY PLAKAT?


Nowy plakat filmu przedstawia Spider-Mana w opałach, otoczonego przez swoich ikonicznych ekranowych przeciwników. Metalowe macki to oczywiście specjalność Doktora Octopusa, przecinająca niebo błyskawica zdaje się sugerować Electro, a nad lewym ramieniem Spider-Mana możemy wypatrzyć migoczącego w oddali Zielonego Goblina. Z kolei kłęby dymu na dalekim planie mogą być w rzeczywistości kłębami piasku i zapowiadać powrót Sandmana.


JACY AKTORZY POWRÓCĄ W NOWYM FILMIE O SPIDER-MANIE?


Jak wiemy ze zwiastuna, film opowie o tym, jak Spider-Man (Tom Holland) próbuje poradzić sobie z tym, że sekret jego tożsamości został ujawniony. Bohater udaje się po pomoc do Doktora Strange'a (Benedict Cumberbatch), doprowadzając do międzywymiarowego zamieszania, w skutek którego krzyżują się równoległe rzeczywistości. Jednym ze skutków ubocznych jest powrót czarnych charakterów z poprzednich serii o przygodach Człowieka-Pająka - tych, które reżyserowali Sam Raimi i Marc Webb.W filmie na pewno pojawią się Alfred Molina (jako Doktor Octopus) i Jamie Foxx (jako Electro). Powrót Willema Dafoe'a jako Zielonego Goblina również wydaje się pewny - w zwiastunie słyszymy nawet jego śmiech. Według plotek w filmie zobaczymy również Jaszczura i Sandmana, co oznaczałoby, że przed kamerą pojawią się Rhys Ifans i Thomas Haden Church. Czy zamiast Sinister Six (Złowieszczej Szóstki) czeka nas zatem Sinister Five? A może twórcy szykują jeszcze jakąś niespodziankę?

Co więcej, w filmie mamy zobaczyć też więcej Spider-Manów - choć wciąż nie zostało to oficjalnie potwierdzone. W sieci od dłuższego czasu krążą plotki, jakoby w "No Way Home" obok aktualnego odtwórcy roli Spider-Mana, Toma Hollanda, mieli się pojawić także jego poprzednicy: Andrew Garfield oraz Tobey Maguire.

"SPIDER-MAN: BEZ DROGI DO DOMU" - KIEDY PREMIERA?


"Spider-Man: Bez drogi do domu" wejdzie do kin 17 grudnia. W obsadzie - oprócz wyżej wymienionych - znaleźli się m.in. Zendaya, Jon Favreau, Jacob Batalon, Marisa Tomei, J.K. Simmons. Reżyseruje Jon Watts.