"Diuna: Część druga": Florence Pugh uderzona w twarz przedmiotem rzuconym z widowni

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Diuna%3A+Cz%C4%99%C5%9B%C4%87+druga%22%3A+Florence+Pugh+uderzona+w+twarz+przedmiotem+rzuconym+z+widowni-153136
"Diuna: Część druga": Florence Pugh uderzona w twarz przedmiotem rzuconym z widowni
źródło: Getty Images
autor: Dave Benett
Praca w show-biznesie to nie tylko wspólne selfie z fanami. Coraz częściej dochodzi do przypadków uderzenia celebrytów przedmiotami, które rozemocjonowani wielbiciele rzucają na scenę. Do grona poszkodowanych dołączyła właśnie Florence Pugh.

Florence Pugh uderzona w twarz przedmiotem rzuconym na scenę


Do incydentu doszło w niedzielę podczas odbywającego się w São Paulo Comic Conu. Florence Pugh uczestniczyła w panelu dotyczącym widowiska "Diuna: Część druga". Towarzyszyli jej Timothée Chalamet, Zendaya, Austin Butler i Denis Villeneuve. Na krążących w internecie nagraniach widać, że aktorka w pewnym momencie przykłada rękę do twarzy, a następnie schyla się, by podnieść przedmiot, którzy został rzucony w jej kierunku przez kogoś z publiczności. Jak na razie nie wiadomo, co to było. Hollywood Reporter zwrócił się do rzecznika gwiazdy z pytaniem o jej stan.

Krótkie wideo możecie zobaczyć poniżej: Wśród gwiazd mających podobne doświadczenia jest m.in. piosenkarka Bebe Rexha. Musiała ona założyć szwy w okolicy łuku brwiowego po tym, jak w trakcie koncertu jeden z fanów rzucił na scenę telefon. Spore doświadczenie w tym zakresie ma też Harry Styles, z którym Pugh spotkała się na planie "Nie martw się, kochanie". Fanki rzucały w niego m.in. bukietem kwiatów, nuggetsami z kurczaka, a także słodyczami.  

Skąd znamy Florence Pugh?


Florence Pugh zyskała sympatię krytyków i widowni dzięki występom w "Midsommar. W biały dzień" Ariego Astera i "Małych kobietkach" Grety Gerwig. Na uwagę zasługują jej role w "Małej doboszce", "Lady M." czy budzącym kontrowersje "Nie martw się, kochanie". Aktualnie jej filmografię zamyka "Oppenheimer" Christophera Nolana. Jej głos mogliśmy usłyszeć w oryginalnej wersji językowej animacji "Kot w butach: Ostatnie życzenie". W 2021 roku Pugh zadebiutowała w MCU. W filmie "Czarna Wdowa" wcieliła się w Yelenę Belovą, siostrę granej przez Scarlett Johansson tytułowej bohaterki. Do roli tej powróci w "Thunderbolts", czyli widowisku zaplanowanym jako odpowiedź MCU na "Legion samobójców". 

Zobacz zwiastun widowiska "Diuna: Część druga"


Długo wyczekiwana "Diuna: Część druga" trafi na ekrany kin w marcu przyszłego roku. W obsadzie znaleźli się m.in. Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Javier Bardem, Charlotte Rampling, Stellan Skarsgård, Florence Pugh i Austin Butler. Zobaczcie zwiastun:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones