Michael Douglas i Scarlett Johansson to krewni! Aktor zaskoczony

CNN / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Michael+Douglas+i+Scarlett+Johansson+to+krewni-154899
Michael Douglas i Scarlett Johansson to krewni! Aktor zaskoczony
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Program "Finding Your Roots" po raz kolejny dostarcza genetycznych rewelacji. Produkcja stacji PBS ujawniła już m.in., że Bob Odenkirk jest spokrewniony z brytyjską rodziną królewską a Edward Norton jest potomkiem Pocahontas. Tym razem Michael Douglas dowiedział się, że jest spokrewniony z inną hollywoodzką gwiazdą.
 

Michael Douglas dowiedział się, że jest krewnym Scarlett JohanssonGettyImages-1354144394.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


W najnowszym odcinku programu "Finding Your Roots" stacji PBS Michael Douglas dowiedział się, że ze Scarlett Johansson łączy go więcej niż tylko fakt, że oboje są gwiazdami kinowego uniwersum Marvela. Jak się okazuje, dwie hollywoodzkie gwiazdy to "genetyczni kuzyni".

Żartujesz?, odpowiedział Douglas, kiedy prowadzący program Henry Louis Gates Jr ujawnił przed nim tę informację. To niesamowite. To bardzo fajne.

Na zlecenie programu "Finding Your Roots" profesjonalni genealodzy odkryli, że Douglas i Johansson posiadają "identyczne gałęzie DNA na czterech różnych chromosomach". Łączy ich kod genetyczny przodków ze strony matki Johansson, którzy wywodzą się z żydowskich społeczności z Europy Wschodniej.
 
Nie mogę się doczekać najbliższego spotkania ze Scarlett, skomentował Douglas.

Aktorzy pojawili się na dużym ekranie w widowisku "Avengers: Koniec gry" z 2019 roku. Scarlett Johansson widzieliśmy ostatnio w "Asteroid City". Douglasa zobaczymy zaś niedługo w serialu platformy Apple TV+ "Franklin".

"Franklin" - zwiastun
MAM PARĘ UWAG: "Avengers: Koniec gry" i reszt Trzeciej fazy MarvelaPosłuchajcie podcastu "Mam parę uwag", w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki podsumowują kinowe uniwersum Marvela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones