Netflix: polski Top 10 tygodnia – "Królowa Charlotta" nadal na szczycie

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix%3A+Top+10+film%C3%B3w+i+seriali+w+Polsce.+Najpopularniejsze+tytu%C5%82y+tygodnia+15-21.05.2023-150914
Netflix: polski Top 10 tygodnia – "Królowa Charlotta" nadal na szczycie
"Matka", "Wierne przyjaciółki" i "Całe moje życie" to trzy najpopularniejsze filmy wśród polskich użytkowników platformy Netflix. Pod względem kobiecych protagonistek nie ustępują również ulubione seriale tygodnia: prequel "Bridgertonów" "Królowa Charlotta" i amerykańsko-koreańskie "Xo, Kitty". To właśnie opowieść o możnym rodzie w XIX-wiecznej Anglii przechodzi swój renesans, pod postacią pierwszego i drugiego sezonu znowu trafiając do topu seriali. Na najniższym miejscu w rankingu filmów znalazła się także kolejna polska produkcja – opowieść o nastolatkach pt. "Fanfik". Przed wami 20 najpopularniejszych tytułów ostatnich siedmiu dni według użytkowników Netfliksa z Polski.

Top 10 filmów Netfliksa w Polsce: 15-21.05.2023Między dwójką licealistów tworzy się intensywna więź, gdy wspólnie pokonują wyzwania związane z odkrywaniem i wyrażaniem swojego najprawdziwszego ja.


Podejrzany o zbrodnicze zamiary agent służb specjalnych ściga się z czasem, by dowieść swojej niewinności i zapobiec zabójstwu na wysokim szczeblu.


Po skandalu na szkolnym balu księżniczka Margrethe marzy o normalności, usiłując utrzymać pozory idealnego życia, podczas gdy jej rodzina przeżywa dramatyczne chwile.


Wrogowie stają się nieco mniej nieprzyjaźni, gdy Świnie proponują Ptakom rozejm i sojusz przeciw nowemu nieprzyjacielowi zagrażającemu jednym i drugim.


Trzymający w napięciu thriller akcji o specjalnym agencie wysłanym z misją infiltracji organizacji przestępczej, który przypadkiem zaprzyjaźnia się z synem bossa.


Od szczytu sławy w branży mody po tragiczną śmierć – ten dokument ukazuje Annę Nicole Smith widzianą oczami najbliższych jej osób.


Prawniczka we współpracy z byłym prawnikiem wojskowym broni męża oskarżonego o udział w straszliwej zbrodni wojennej w Salwadorze.


Szczęśliwa przyszłość zaręczonej pary staje pod znakiem zapytania w wyniku nagłej diagnozy nieuleczalnej choroby.


Dwie przyjaciółki, które wzajemnie dostarczają sobie alibi, wyjeżdżają, aby oddać się romansom. Zaginięcie jednej z nich doprowadza jednak do rozerwania sieci kłamstw.


Ścigana przez niebezpiecznych wrogów zabójczyni wychodzi z ukrycia, aby chronić córkę, którą porzuciła wiele lat wcześniej.

Zwiastun filmu "Matka"
Top 10 seriali Netfliksa w Polsce: 15-21.05.2023(Sezon 6) Kapitan Ryder i jego ekipa podejmują liczne ekscytujące wyzwania w swoim rodzinnym mieście zwanym Zatoką Przygód. Animacja dla najmłodszych jest rekordzistą – wśród najchętniej oglądanych seriali w Polsce szósta seria znalazła się już po raz 63.


(Sezon 2) (Sezon 2) Kontynuacja opowieści o mężczyźnie, który szuka zemsty na grupie handlującej ludzkimi organami, która doprowadziła do śmierci jego żony. W rolach głównych: Michel Brown, Ana Lucía Domínguez i Sebastian Martínez.


(Sezon 2) Kate i Tully przyjaźniły się od dzieciństwa. Przez 30 lat razem przeżywały wzloty i upadki, sukcesy i porażki, wspólnie rozwiązywały problemy i przezwyciężały rozczarowania. A jednak rozdzieliła je zdrada. Czy uda im się uratować to, co zostało z ich przyjaźni? W rolach głównych Katherine Heigl i Sarah Chalke.


(Miniserial) Brutalne ciosy i cięty język Conora McGregora uczyniły z niego największą gwiazdę UFC. Poznaj jego historię w tym porywającym serialu dokumentalnym.


(Sezon 2) Serial zainspirowany powieściami autorstwa Julii Quinn opowiada o rozgrywkach na scenie małżeńskiej Londynu w epoce regencji. Prawdziwe uczucia mieszają się tu z interesami, a wszystko w imię rodzinnych powinności.


(Sezon 1) "Bridgertonowie" to romantyczny, skandalizujący i błyskotliwy serial, który pokazuje, że prawdziwa przyjaźń jest ponadczasowa, z siłą rodziny lepiej nie zadzierać, a o miłość zawsze warto walczyć. Scenariusz został zainspirowany bestsellerowymi powieściami autorstwa Julii Quinn.


4

Black Knight

Taek-bae-gi-sa
47m
(Sezon 1) W dystopijnej przyszłości zniszczony przez zanieczyszczenie powietrza świat może uratować tylko ekipa wyjątkowych dostawców.


(Sezon 1) Sergio przestał mówić w dniu, kiedy sześć lat temu zamordował rodziców. Lekarka psychiatrii postanawia odkryć, co naprawdę się wydarzyło, stosując nietypowe metody.


(Sezon 1) Nastoletnia swatka Kitty przenosi się do Seulu i do liceum swojej nieżyjącej mamy, aby być bliżej swojego chłopaka. Tak zaczyna się nowa historia miłosna.


(Sezon 1) Ten prequel z uniwersum Bridgertonów to opowieść o życiu królowej Charlotty i jej drodze do władzy oraz o jej małżeństwie z królem Jerzym, które zapoczątkowało piękną historię miłosną i zmiany społeczne. W rezultacie tych zmian powstał towarzyski światek regencji, w którym brylują bohaterowie "Bridgertonów".


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones