Netflix: polski Top 10 tygodnia – "Zabójcze wesele", "Nocny agent" na szczycie

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix%3A+Top+10+film%C3%B3w+i+seriali+w+Polsce.+Najpopularniejsze+tytu%C5%82y+tygodnia+27.03.-2.04.2023-150214
Netflix: polski Top 10 tygodnia – "Zabójcze wesele", "Nocny agent" na szczycie
Polskie hity ubiegłego tygodnia to propozycje, które podbiły serca widzów na całym świecie. Na szczycie listy filmów znalazła się komedia akcji "Zabójcze wesele" z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem w rolach głównych. Wśród seriali najpopularniejsza produkcja to pierwszy sezon "Nocnego agenta", thrillera politycznego o agencie FBI wmieszanym w spisek u szczytu władzy. Nie zabrakło także rodzimych produkcji takich jak "Johnny" czy "Prorok". Jakie tytuły okazały się tymi najchętniej wybieranymi przez ostatnie siedem dni? Przekonajcie się poniżej.

Top 10 filmów Netfliksa w Polsce: 27.03.-2.04.2023W pracy jest morderczynią o uznanej renomie, w domu - samotną matką nastolatki. Zabijanie? W porównaniu z rodzicielstwem to bułka z masłem.


Historia miłosna dwóch par, w której w niezwykły sposób splatają się też losy studenta Chrisa i bogatego biznesmena Jorgego. Film oparty na faktach.


"Luther: Zmrok" to epicka filmowa kontynuacja obsypanej nagrodami sagi telewizyjnej o budzącym grozę seryjnym mordercy, który terroryzuje Londyn, podczas gdy skompromitowany detektyw John Luther (Idris Elba) siedzi za kratkami. Luther nie może pogodzić się z faktem, że nie udało mu się schwytać cyberpsychopaty, który teraz z niego drwi, dlatego postanawia uciec z więzienia, by za wszelką cenę dokończyć zlecenie. W filmie grają także Cynthia Erivo, Andy Serkis i Dermot Crowley, który powraca jako Martin Schenk.


Żadne miasto nie jest zbyt duże, a żadne szczeknięcie zbyt małe! Ryder i dzielne pieski ruszają do Miasta Przygód, aby powstrzymać chciwego burmistrza Humdingera.


Film Michała Kondrata to opowieść o kardynale Stefanie Wyszyńskim, głowie polskiego Kościoła w czasach PRL-u, który prowadzi nieustanną walkę z władzą komunistyczną.


Nowojorski policjant (Adam Sandler) w końcu zabiera swoją żonę (Jennifer Aniston) na długo obiecywane wakacje w Europie. Dzięki przypadkowemu spotkaniu w samolocie para otrzymuje zaproszenie na jacht należący do miliardera Malcolma Quince’a. Gdy Quince zostaje zamordowany, małżonkowie stają się głównymi podejrzanymi w sprawie rodem z klasycznego kryminału. W "Zabójczym rejsie" obok Sandlera i Aniston zobaczymy plejadę zagranicznych gwiazd.


Ekranizacja powieści "Święte miejsce" Jamesa Herberta. Gdy w niewielkim miasteczku na północy Stanów Zjednoczonych głuchoniema dziewczynka odzyskuje słuch i mowę, skompromitowany dziennikarz śledczy przybywa tam w celu napisania reportażu. Czy za uzdrowieniem stały siły wyższe?


Kevin Costner oraz Diane Lane wcielają się w małżeństwo, które chce odebrać swojego wnuka z rąk niestabilnej matki i jej rodziny.


Skazany na prace społeczne w hospicjum młody przestępca zaprzyjaźnia się z pełnym empatii księdzem, który całkowicie zmienia jego życie.


Nick i Audrey Spitz, świeżo upieczeni detektywi dopiero rozkręcający swój biznes, zostają zamieszani w międzynarodowe porwanie ich przyjaciela Maharadży, uprowadzonego z własnego wesela.Top 10 seriali Netfliksa w Polsce: 27.03.-2.04.2023(Sezon 6) Kapitan Ryder i jego ekipa podejmują liczne ekscytujące wyzwania w swoim rodzinnym mieście zwanym Zatoką Przygód. Animacja dla najmłodszych jest rekordzistą – wśród najchętniej oglądanych seriali w Polsce szósta seria znalazła się już po raz 59.


(Sezon 5) Od wydarzeń z ostatniego sezonu minęło wiele lat. Król Edward nadal dąży do zjednoczenia wszystkich saksońskich królestw, próbując spełnić marzenie swojego zmarłego ojca. Chociaż między Duńczykami i Saksonami od dawna panuje pokój, teraz ta harmonia jest zagrożona. Nie tylko ze względu na nową duńską inwazję, ale też przez bunt Saksonów. Uhtredowi powierzono ochronę Aethelstana – nieślubnego syna Edwarda i przyszłego króla Anglii. Ale ambicją zdradzieckiego lorda Aethelhelma jest, aby krajem rządził jego wnuk Aelfweard. Podążając za swoim przeznaczeniem, Uhtred stawia czoła swoim największym wrogom i doświadcza bezgranicznej straty. Edward balansuje na granicy między strażnikiem pokoju a despotą, próbując połączyć podzielone królestwa. Zaskakującym zrządzeniem losu Uhtred odkrywa, że dążenie do zjednoczenia Anglii może być powiązane z celem jego osobistej drogi.


(Sezon 1) W związku z makabrycznym morderstwem detektyw Maik Briegand powraca do rodzinnego miasta, wydobywając zwłoki, poszlaki i własne doświadczenia z mroków przeszłości.


(Sezon 2) Georgina Rodríguez, którą na Instagramie obserwuje ponad 28 milionów osób, to między innymi modelka, matka, influencerka, kobieta biznesu, tancerka i partnerka Cristiano Ronaldo. Program "Jestem Georgina" stanowi wzruszający, wnikliwy portret kobiety ukrytej za okładkami, zdjęciami, historiami i nagłówkami gazet. Georgina opowie o wszystkich aspektach swojego życia - od tych powszechnie znanych, aż po te najbardziej prywatne. Będziemy towarzyszyć jej na co dzień w macierzyństwie, podróżach i przyjaźniach. Dowiemy się, kim naprawdę jest Georgina Rodríguez.


(Sezon 4) Single szukający partnerów, którzy pokochają ich za ich charakter, a nie wygląd, decydują się na niekonwencjonalny sposób randkowania polegający na związaniu się z nigdy wcześniej niewidzianymi osobami. W ciągu kilku tygodni nowo zaręczone pary zamieszkają razem w Seattle, zaplanują ślub oraz sprawdzą, czy ich fizyczna więź odpowiada uczuciom, które ukształtowały się w kabinach. Gdy nadejdzie dzień ślubu, dowiemy się, czy codzienność i czynniki zewnętrzne stanęły na przeszkodzie ich miłości. Ten wciągający 12-odcinkowy serial odpowie na pytanie, czy wygląd, pochodzenie rasowe i wiek mają znaczenie, czy też miłość jest naprawdę ślepa. Jego gospodarzami są Nick i Vanessa Lachey.


(Sezon 2) Alina Starkov musi uciekać. Dla jednych jest światłem nadziei, a dla innych – podejrzaną zdrajczynią. Ona ma jednak jasny cel –zniszczyć Fałdę Cienia i ocalić Ravkę przed zniszczeniem. Tymczasem jednak Kirigan powraca, aby dokończyć swoje dzieło. Generał, wspierany przez siejącą postrach armię nowych potworów, których – jak się wydaje – nie da się pokonać, i przerażających griszów z nowego zaciągu, jest bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek. Aby z nim wygrać, Alina i Mal zbierają nowych, potężnych sojuszników i wyruszają w transkontynentalną podróż, aby odnaleźć dwa mityczne stworzenia, które spotęgują jej moce. Z kolei w Ketterdamie Wrony muszą zawiązać nowe sojusze, bo przychodzi im walczyć ze starymi rywalami i wyjaśnić jeszcze dawniejsze zatargi, które zagrażają nie tylko ich miejscu w Baryłce, lecz samemu ich życiu. Gdy dostaną szansę na zabójczy skok, po raz kolejny przyjdzie im stanąć naprzeciw legendarnej Przywoływaczki Słońca. Serial "Kość i cień", który jest oparty na bestsellerowych powieściach z serii "Grisza" autorstwa Leigh Bardugo, powraca z drugim sezonem pełnym nowych przyjaźni i nowych miłości, jeszcze większych bitew i pasjonujących przygód, a także szokującej rodzinnej tajemnicy, która może wstrząsnąć całym światem.


(Sezon 1) Szukająca swojego męża sprzątaczka zostaje wciągnięta w spisek, który ujawnia dawne tragedie i popycha ją ku przemocy.


(Sezon 1) Problemy zdrowotne zmuszają krytyczkę kulinarną do przemyślenia swojego imprezowego stylu życia. Postanawia więc prowadzić się zdrowiej - jaką mordęgą by to nie było.


(Sezon 1) Matka i córka, które łączy nierozerwalna więź, wciąż przed czymś uciekają, zatrzymując się początkowo w luksusowych hotelach. Jednak w miarę jak coraz częściej muszą korzystać z podrzędnych moteli, staje się jasne, że ich życie to nie bajka. A kiedy okazuje się, że ich szlak znaczą liczne zwłoki, nie wiadomo już, czy matka jest ofiarą, czy sprawcą. Czy zdołają wyrwać się z matni?


(Sezon 1) "Nocny agent" to thriller akcji o złożonej fabule ze świetnie nakreślonymi bohaterami oparty na powieści Matthew Quirka. Opowiada historię niskiego rangą agenta FBI pełniącego dyżur w piwnicy Białego Domu przy telefonie, który nigdy nie dzwoni… aż pewnej nocy wreszcie się to staje, w wyniku czego wpada w wir śmiertelnie niebezpiecznego spisku prowadzącego do samego Gabinetu Owalnego.


Zwiastun serialu "Nocny agent"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones