Ben Affleck wypaplał? Czy Wonder Woman pojawi się we "Flashu"?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ben+Affleck+opisuje+go%C5%9Bcinny+wyst%C4%99p+Gal+Gadot+w+widowisku+DC+%22Flash%22-150156
Ben Affleck wypaplał? Czy Wonder Woman pojawi się we "Flashu"?
źródło: Materiały prasowe
Ben Affleck chodzi po mieście i rozpowiada spoilery z filmu "The Flash". Aktor, który wystąpi w filmie jako Batman, zdradził szczegóły planowanego gościnnego udziału pewnej popularnej postaci DC w widowisku, którego gwiazdą jest Ezra Miller. Czy Wonder Woman pojawi się w filmie?

Wonder Woman we "Flashu"?GettyImages-516974478.jpg Getty Images © Anadolu Agency


W ramach promocji swojego filmu "Air" Affleck udzielił wywiadu dla podcastu "SmartLess", rozmawiając z Seanem Hayesem, Willem Arnettem i Jasonem Batemanem. Aktor dał się ponieść rozmowie i zdradził być może za dużo na temat potencjalnego występu Gal Gadot w filmie.

Nie chcę szerzyć spoilerów, ale jest tam scena, w której zostaję schwytany. Z opałów ratuje mnie Wonder Woman, zdradził aktor, zauważając, że stąpa po polu minowym i "spoilerowi zabójcy z DC" mogą go właśnie słuchać. Ona ratuje mnie... swoim lassem prawdy. W rezultacie Batman wyznaje, co myśli naprawdę o swoim życiu i pracy.

Scena jednak najprawdopodobniej została wycięta w montażu i nie znajdzie się w filmie.

Aktor powtórzył też to, co mówił już we wcześniejszych wywiadach: że we "Flashu" po raz pierwszy zrozumiał swoją postać. To mój najlepszy występ w roli Batmana. Wreszcie zrozumiałem, jak zagrać tego gościa. I wtedy przypomniałem sobie, że, zaraz, zaraz, przecież właśnie kończę z graniem go. Ale wreszcie go rozumiem!

Co wiemy o filmie "The Flash"?
"The Flash" trafi do kin 16 czerwca. Stojący za kamerą Andy Muschietti znany jest najlepiej jako reżyser obu części kasowego horroru "To". Scenariusz, który napisała Christina Hodson ("Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)"), ma inspirować się komiksami z serii "Flashpoint". Przedstawiona na ich łamach opowieść znacznie wpłynęła na dotychczasowy kształt uniwersum, co również ma powielić powstający film.  

Na drugim planie zobaczymy m.in. Michaela Keatona i Bena Afflecka, którzy powrócą do roli Batmana. Ron Livingston i Maribel Verdú wcielą się w rodziców Allena, Kiersey Clemons wystąpi jako Iris West, a Michael Shannon jeszcze raz pojawi się w roli Generała Zoda. Postać Flasha ostatni raz widzieliśmy w "Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones