FOTO: Garfield i Maguire u boku Hollanda w nowym "Spider-Manie"?

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Garfield+i+Maguire+u+boku+Hollanda+w+nowym+%22Spider-Manie%22-144485
FOTO: Garfield i Maguire u boku Hollanda w nowym "Spider-Manie"?
Wyciekły zdjęcia z planu widowiska "Spider-Man: Bez drogi do domu". Potwierdzają one krążące od dawna plotki, jakoby w rolę Petera Parkera miał wcielić się nie tylko Tom Holland, ale także Andrew Garfield ("Niesamowity Spider-Man") i Tobey Maguire ("Spider-Man").

"Spider-Man: Bez drogi do domu" – ilu Spider-Manów zobaczymy w filmie?


Jak na razie nikt z Marvela nie potwierdził prawdziwości tej informacji. Andrew Garfield, który wielokrotnie zaprzeczał, jakoby miał ponownie przywdziać kostium Człowieka-Pająka., także nie odniósł się do sprawy. Na jednej z fotografii widzimy jednak wszystkich trzech aktorów w charakterystycznych czerwono-niebieskich kostiumach. Na drugiej możemy dostrzec też Matta Murdocka, czyli Daredevila (Charlie Cox) z serialu Netfliksa. Oba zdjęcia możecie zobaczyć poniżej: "Spider-Man: Bez drogi do domu" – z kim zmierzy się tytułowy bohater?


Wydarzenia przedstawione w widowisku "Spider-Man: Bez drogi do domu" mają się łączyć z fabułą filmu "Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa". Po śmierci swojego mentora Iron Mana Peter Parker (Tom Holland) łączy siły z Doktorem Strange'em (Benedict Cumberbatch). Razem będą musieli stawić czoła takim przeciwnikom jak Electro (Jamie Foxx) czy Doktor Octopus (Alfred Molina). 

Mimo że tylko Jamie Foxx i Alfred Molina potwierdzili powrót do swoich ról, pewny wydaje się także udział Willema Dafoe, który ponownie wcieli się w Zielonego Goblina. W zwiastunie słyszymy jego śmiech. Według plotek kolejnymi czarnymi bohaterami będą Jaszczur i Sandman, czyli Rhys Ifans i Thomas Haden Church. Wideo możecie zobaczyć poniżej:
 


"Spider-Man: Bez drogi do domu" – kiedy premiera?


Premiera widowiska "Spider-Man: Bez drogi do domu" zaplanowana jest na 17 grudnia. W obsadzie (poza wyżej wymienionymi) m.in. Zendaya, Jon Favreau, Jacob Batalon, Marisa Tomei, J.K. Simmons. Reżyseruje Jon Watts.