Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Jesienna+ram%C3%B3wka+stacji+FOX+na+sezon+serialowy+2019+2020-133044

Jesienna ramówka stacji FOX na sezon serialowy 2019/2020

  • tvline.com
  • autor: Anna Dyl
  • Seriale
fox-logo-featured.jpg
Okres planowania najnowszego sezonu serialowego trwa. Ponownie drugą stacją, którą Wam omówimy jest FOX. Ostatni tydzień, to decyzje dotyczące przedłużania starych produkcji, jak i prezentacja nowych propozycji, które zadebiutują po wakacjach.

Kanał FOX anulował aż 8 pozycji, z czego aż cztery nowości, na których miejsce zamówił 10 nowych seriali, a z 10. spotkamy się ponownie po wakacjach.

Wśród seriali anulowanych, które nie powrócą na antenę wraz z jesienną ramówką, znalazły się:- "Dowód niewinności" – po pierwszym sezonie;
- "Egzorcysta" - po dwóch sezonach;
- "The Gifted: Naznaczeni" – po dwóch sezonach;
- "Gotham" – po pięciu sezonach;
- "The Passage" – po pierwszym sezonie;
- "Rel" – po pierwszym sezonie;
- "Star" – po trzech sezonach;
- "Starszaki" – po pierwszym sezonie;
- "Zabójcza broń" – po trzech sezonach.

W sezonie 2018/2019 FOX zaprezentuje aż 10 nowych seriali. Oto one:

"9-1-1: Lone Star" – spin-off serialu "9-1-1" w którym głównego bohatera, zagra Rob Lowe ("Parks and Recreation"). Policjant wraz z synem przenosi się z Nowego Jorku do Austin w Teksasie. Premiera serialu zimą.

"Bless the Harts" – serial animowany o rodzinie, która goniąc za statusem bogatych nie zauważa, ile już ma. Głosów użyczą m. in.: Kristen Wiig, Maya Rudolph, Jillian Bell i Ike Barinholtz.

"Duncanville" – serial animowany o piętnastoletnim chłopcu, którego matka ciągle przeciwdziała, by ten nie zrujnował sobie życia. Głosów postaciom użyczą: Amy Poehler, Ty Burrell, Rashida Jones i Wiz Khalifa. Premiera - zimą.

"Deputy" – jest nowy szeryf w mieście, policjant od 5 pokoleń, z zamiłowania zamykający przestępców. W tej roli Stephen Dorff ("True Detective"). Oprócz niego w produkcji pojawią się: Yara Martinez ("Jane the Virgin"), Brian Van Holt ( ("Cougar Town: Miasto kocic"), Bex Taylor-Klaus ("Arrow"), Mark Moses ("Gotowe na wszystko"), Siena Goines (Greys Anatomy, Premiera serialu zimą.

3 21


"Filthy Rich" - Gdy głowa bardzo bogatej rodziny umiera w katastrofie samolotowej, jego żona oraz rodzina dowiadują się, że miał jeszcze troje dzieci, które również wpisał do testamentu. W produkcji pojawią się: Kim Cattrall ("Seks w wielkim mieście") Gerald McRaney ("Tacy jesteśmy"), Aubrey Dollar ("Battle Creek"), Corey Cott ("Sprawa idealna")  Serial zadebiutuje zimą.

3 21


"The Great North" – kolejny serial animowany, tym razem komediowy. Samotny ojciec z Alaski stara się utrzymać w kupie swoje dzieci, zwłaszcza gdy jego jedyna córka chce podążać za swoimi artystycznymi marzeniami. Głosy podłożą: Nick Offerman, Jenny Slate, Megan Mullally, Paul Rust, Aparna Nancherla i Will Forte. Premiera serialu zimą.


"neXt" - pionier Doliny Krzemowej (John Slattery - "Mad Men") spostrzega, że jeden z jego androidów może spowodować globalną katastrofę. Łączy siły z agentem zwalczającym cybernetyczną przestępczość, by pokonać najbardziej niezwykły czarny charakter w dziejach telewizji. W pozostałych rolach: Eve Harlow ("Agenci T.A.R.C.Z.Y"), Michael Mosley ("Sirens") i Jason Butler Harner ("Ozark").

3 21


"Not Just Me" – lekarz pracujący w klinice bezpłodności zostaje oskarżony o zapładnianie metodą in vitro swoim nasieniem. Tym sposobem jego córka dowiaduje się, że nie jest jedynaczką. W serialu zagrają: Brittany Snow ("American Dreams"), Emily Osment ("Young & Hungry"), Megalyn Echikunwoke ("Damien", "Arrow"), Timothy Hutton ("Nawiedzony dom na wzgórzu", "Sposób na morderstwo")

3 21


"Outmatched" - serial komediowy opowiadający o rodzinie, w której troje z czwórki dzieci jest geniuszami. W roli rodziców Maggie Lawson ("Świry") i Jason Biggs ("Orange Is the New Black").

3 21


"Prodigal Son" – syn skazanego seryjnego mordercy walczy ze swoimi demonami pomagając nowojorskiej policji złapać przestępców, a w tym naśladowcę swojego ojca. Jako wyrodny syn swojego ojca został najlepszym psychologiem kryminalnym chociaż pełnym neuroz. W rolach głównych m. in.: Tom Payne ("The Walking Dead"), Michael Sheen ("Masters of Sex"), Bellamy Young ("Skandal") i Lou Diamond Phillips ("Longmire").

3 21


Czy coś przykuło waszą uwagę? Czego na pewno nie sprawdzicie?


Ponadto z kolejnymi sezonami powrócą następujące produkcje:
- "9-1-1" – 3. sezon znany widzom kanału FOX;
- "Amerykański tata" – 16. sezon;
- "Bob's Burgers" – 10. sezon znany widzom Fox Comedy;
- "Głowa rodziny" – 18. sezon, w Polsce serial emitowany na Fox Comedy;
- "Piekielna kuchnia Gordona Ramseya" – 19. i 20. sezon;
- "Imperium – 6. i ostatni sezon;
- "Ostatni prawdziwy mężczyzna" – 8. sezon powróci zimą, wyświetlany aktualnie na kanale FOX Comedy;
- "Orville" - 3. sezon powróci zimą, emitowany w Polsce na kanale FOX;
- "Rezydenci" - 3. sezon;
- "Simpsonowie" – 31. i 32. (!!!) sezon kultowego serialu, w Polsce emitowanego obecnie na Fox Comedy;
- "So You Think You Can Dance "14. sezon wraca 10 czerwca;


Ramówka stacji NBC znajduje się tutaj.
Ramówka stacji ABC znajduje się tutaj

Ramówka stacji CBS znajduje się tutaj.
Ramówka stacji The CW znajduje się tutaj.

Ramówka stacji kablowych pojawi się wkrótce.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię