Netflix: Top 10 tygodnia – żyć po dżentelmeńsku, życzyć po irlandzku. Jakie tytuły ogląda świat?

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix%3A+Top+10+film%C3%B3w+i+seriali+na+%C5%9Bwiecie.+Najpopularniejsze+tytu%C5%82y+tygodnia+18-24.03.2024-154798
Netflix: Top 10 tygodnia – żyć po dżentelmeńsku, życzyć po irlandzku. Jakie tytuły ogląda świat?
źródło: Materiały prasowe
Po tygodniu zmagań na szczyt listy najpopularniejszych filmów na platformie Netflix wspiął się w końcu romans "Irlandzkie życzenie". Tym samym powodzeniem cieszy się wciąż produkcja fantasy "Dama". jej wynik wystarczył tylko na miejsce 2. Wśród seriali nadal świetnie wyniki uzyskują "Dżentelmeni". najnowsza produkcja Netfliksa "Problem trzech ciał" uplasowała się dotąd na miejscu drugim, lecz można założyć, że to tylko kwestia czasu nim straci na pierwsze miejsce. Jakie pozostałe propozycje podbiły serca widzów z całego świata i trafiły do zestawienia najchętniej oglądanych produkcji w ofercie platformy Netflix? Przekonajcie się poniżej.

Top 10 filmów Netfliksa na świecie: 18-24.03.2024"Shirley" opowiada historię Shirley Chisholm, politycznej legendy i pierwszej czarnej kongresmenki, oraz jej pionierskiego udziału w wyborach na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Film jest kroniką jej odważnej, przełomowej kampanii prezydenckiej z 1972 roku.

9

Francja

Kanada

Portugalia

USA

Wielka Brytania

Bułgaria

Pojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią. Jego szanse wzrosną jeszcze bardziej, gdy okaże się dziedzicem potęgi samego Króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców…

Podczas urodzinowej wycieczki do Meksyku 12-letnia Ronnie Anne przypadkowo uwalnia uwięzionego półboga, który potrzebuje pomocy jej rodziny, żeby zaprowadzić porządek.

Shelby (Matt Damon) i Miles (Christian Bale) wspólnie stawili czoło obojętności wielkich korporacji, prawom fizyki i własnym ograniczeniom, by zbudować rewolucyjny samochód wyścigowy dla Ford Motor Company i rzucić wyzwanie słynnym samochodom Enzo Ferrari w prestiżowym dwudziestoczterogodzinnym wyścigu Le Mans we Francji w 1966.

Zwiadowca-snajper z korpusu Marines, Bob Lee Swagger zostaje znowu powołany do służby. Żołnierz ma specjalne zadanie – zajmie się ochroną prezydenta. Zostaje jednak zdradzony i wrobiony w próbę zamachu. Ścigany przez wszystkie rządowe agencje i organizacje działające w ich cieniu musi udowodnić swoją niewinność. Z wydanym na siebie wyrokiem, osamotniony, bez sprzymierzeńców stara się ocalić życie i ujawnić prawdę.

Grupa złożona najlepszych pilotów Indyjskich Sił Powietrznych zostaje przeformowana w oddział o nazwie Air Dragons. Niedługo później przez terrorystów zostaje zainicjowany konflikt indyjsko-pakistański, w którym udział muszą wziąć piloci.

Agentka Interpolu odkrywa, że ścigany przez nią złodziej jest jej byłym kochankiem i opracowuje plan złapania go na gorącym uczynku.

Kotka Diva jest wielką gwiazdą internetu. Ma miliony followersów i nie zadaje się z byle kim. Pies Chichi mieszka na ulicy, ale ma dobre serce i spryt. Szalony los sprawia, że oboje w tej samej chwili wpadają w nie lada tarapaty. Diva musi odnaleźć swoją ukochaną panią Monikę, a Chichi zrobi wszystko by nie dać się złapać Jackowi, złodziejowi, któremu "połknął sprzed nosa" bezcenny rubin. Choć dogadują się jak pies z kotem, tym razem muszą działać łapa w łapę. Podobnie jak Monica i Jack, którzy łączą siły w poszukiwaniu zaginionych zwierzaków. Gdzieś między Montrealem i Nowym Jorkiem rozgrywa się szalony pościg niedobranych par, które szukają siebie nawzajem, nie zdając sobie sprawy, że ich tropem podąża gotowy na wszystko i zepsuty do szpiku kości policjant.

Posłuszna podwładna zgadza się poślubić przystojnego księcia. Jednak okazuje się, że rodzina królewska zwerbowała ją jako ofiarę, aby spłacić starożytny dług. Wrzucona do jaskini z ziejącym ogniem smokiem musi polegać na swoim sprycie i woli przetrwania.

Gdy miłość życia Maddie (Lindsay Lohan) zaręcza się z jej najlepszą przyjaciółką, dziewczyna odkłada uczucia na bok, aby zostać druhną na ślubie pary w Irlandii. Na kilka dni przed ślubem Maddie wypowiada spontaniczne życzenie, prosząc o prawdziwą miłość. Następnego dnia budzi się w alternatywnej rzeczywistości, a przypadkowe spotkanie uświadamia jej, że z życzeniami trzeba uważać! Gdy jej marzenie zaczyna się spełniać, Maddie zdaje sobie sprawę z tego, że jej prawdziwą bratnią duszą jest ktoś zupełnie inny.Top 10 seriali Netfliksa na świecie: 18-24.03.2024(Miniserial) Rodzina zaginionej astronautki desperacko szuka informacji na jej temat. Im więcej się dowiadują, w tym większym lądują niebezpieczeństwie – a z nimi cały świat.

(Sezon 1) Trwa Rajdowy Obóz Mega Garażu Hot Wheels. Szóstka młodych zawodników doskonali swoje umiejętności, aby dołączyć do nowego pokolenia fantastycznych kierowców wyścigowych.

(Sezon 1) Woda. Ziemia. Ogień. Powietrze. Dawno temu cztery narody żyły razem w harmonii. Awatar, władca żywiołów, utrzymywał pokój między nimi, ale wszystko się zmieniło, gdy Naród Ognia zaatakował i zgładził Nomadów Powietrza. To był pierwszy krok magów ognia na drodze do podboju świata. Nowe wcielenie Awatara jeszcze się nie pojawiło, a świat utracił nadzieję. Lecz wtem pojawia się nadzieja niczym światło w ciemności, gdy Aang (Gordon Cormier), młody i zarazem ostatni Nomad Powietrza budzi się, aby zająć należne mu miejsce jako następny Awatar. Razem z nowo poznanymi przyjaciółmi - Sokką (Ian Ousley) i Katarą (Kiawentiio), rodzeństwem i członkami Południowego Plemienia Wody, Aang wyrusza w fantastyczną, pełną przygód misję, aby ocalić świat i odeprzeć atak straszliwego Władcy Ognia Ozai (Daniel Dae Kim). Jednak gdy nieprzejednany książę koronny Zuko (Dallas Liu) postanawia ich schwytać, okazuje się, że ich zadanie wcale nie będzie łatwe. Awatar i jego grupa będą potrzebować pomocy wielu sojuszników oraz barwnych postaci, które spotkają po drodze.

(Sezon 1) Królowa domów handlowych i książę supermarketów przechodzą małżeński kryzys – aż pewnego dnia ich miłość znów cudownie zaczyna kwitnąć.

(Miniserial) Do portu w Barcelonie trafia codziennie prawie 6000 kontenerów. Znajdują się w nich towary z całego świata, wśród których w ciągu zaledwie jednego roku można ukryć ponad 30 000 kilogramów kokainy, co czyni z tego miasta portowego jeden z największych w Europie celów dostaw dla dochodowego biznesu przemytników narkotyków. Joaquin Manchado wie o tym najlepiej, bo jest właścicielem głównego terminala w tym porcie. Ktoś, kto chce wwieźć przez niego nielegalny towar, musi liczyć na współpracę z Joaquinem, a także z całym wianuszkiem kryminalistów, którzy go otaczają. Jednak nieoczekiwany wypadek i zaginięcie ważnego transportu kokainy wywołuje bezlitosną wojnę pełną morderstw i zemsty.

(Sezon 1) Niedobrana, lecz utalentowana ekipa rusza na poszukiwanie ukrytego skarbu Majów. Pobieżną strategię i wieczne kłótnie kompensują sobie tylko pomysłowością.

(Sezon 2) Wymagający turniej sprawnościowy, w którym setka doskonale wysportowanych zawodników i zawodniczek rywalizuje o trofeum i nagrodę pieniężną.

(Sezon 1) Detektywi i prokuratorzy wracają do swoich najtrudniejszych spraw morderstwa w mrożącym krew w żyłach serialu dokumentalnym twórcy "Prawa i porządku".

(Sezon 1) Brzemienna w skutkach decyzja podjęta w Chinach przez młodą kobietę w latach 60. XX wieku rozchodzi się echem w czasie i przestrzeni, a jej konsekwencje sięgają czasów współczesnych. Gdy prawa natury w niewytłumaczalny sposób chwieją się w posadach, zżyta grupa wybitnych naukowców łączy siły ze stosującym nietypowe metody detektywem, aby stawić czoła największemu zagrożeniu w historii ludzkości.

(Sezon 1) W serialu "Dżentelmeni" Eddie Horniman (Theo James) niespodziewanie dostaje w spadku po ojcu pokaźną wiejską posiadłość, która okazuje się imperium marihuany. W dodatku całkiem spora ekipa przyjemniaczków z brytyjskiego półświatka chce mieć swój udział w tym interesie. Eddie postanawia uwolnić rodzinę z ich szponów i pokonać gangsterów ich własną bronią. Jednak im bardziej wciąga go przestępcze uniwersum, tym bardziej zaczyna mu się w nim podobać.

Zwiastun serialu "Dżentelmeni"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones