Pruitt Taylor Vince jako Papa Kent w widowisku "Superman" Jamesa Gunna

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pruitt+Taylor+Vince+jako+Papa+Kent+w+widowisku+%22Superman%22-155098
Pruitt Taylor Vince jako Papa Kent w widowisku "Superman" Jamesa Gunna
źródło: Materiały prasowe
Nowy Superman ma już swojego ziemskiego tatę. Christopher Reeve miał Glenna Forda, Henry Cavill - Kevina Costnera, kto wystapi jako Papa kent u boku Davida Corensweta w widowisku "Superman"? James Gunn zaskoczył i nie postawił na wielką gwiazdę kina.
     

Jest już nowy Papa Kent
Pruitt Taylor Vince pojawi się w filmie "Superman" jako Jonathan Kent, adopcyjny ojciec Człowieka ze Stali. Na razie nie wiemy, jak dużą rolę odegra w widowisku Jamesa Gunna ta postać.

GettyImages-106104832.jpg Getty Images © Steve Granitz

Pruitt Taylor Vince ma w swojej filmografii takie produkcje jak m.in. "Drabina Jakubowa", "Harry Angel", "Płonące Mississipi", "Monster" i "Urodzeni mordercy". Zagrał też w serialach "Mentalista", "Deadwood", "Czysta krew" i "The Walking Dead".

O czym opowie "Superman"?Premierę "Supermana" zapowiedziano na 11 lipca 2025 roku. Będzie to pierwszy film (ale nie pierwsza produkcja w ogóle) nowego uniwersum DC tworzonego przez Jamesa Gunna i Petera Safrana. Pierwsza faza nosi tytuł "Gods and Monsters".   

Choć Gunn jest aktywny w mediach społecznościowych i sporo mówi o filmie, to jednak w sumie tak naprawdę niewiele wiemy o fabule. Podobno w tej wersji opowieści o Człowieku ze Stali zobaczymy świat, w którym wszyscy są przyzwyczajeni do widoku superbohaterów, którzy zrzeszeni są w grupie zwanej Authority.

W obsadzie są David Corenswet (Superman), Nicholas Hoult (Lex Luthor), Terence Rosemore (Otis), Milly Alcock (Supergirl), Isabela Merced (Hawkgirl), Nathan Fillion (Green Lantern) i Rachel Brosnahan (Lois Lane).


"Aquaman i Zaginione królestwo" - zwiastun


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones