Sam Neill i Eric Bana w kryminale Netfliksa. Co wiemy o "Untamed"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sam+Neill+i+Eric+Bana+w+kryminale+Netfliksa.+Co+wiemy+o+%22Untamed%22-156190
Sam Neill i Eric Bana w kryminale Netfliksa. Co wiemy o "Untamed"?
źródło: Getty Images
autor: Juan Naharro Gimenez
Sam Neill dołączył do obsady serialu "Untamed", którego gwiazdą jest Eric Bana. Nad projektem, który powstaje dla Netfliksa, pracuje studio Warner Bros. Television.

GettyImages-1447107017.jpg Getty Images © Lisa Maree Williams

Co wiemy o "Untamed"?


Głównym bohaterem "Untamed" jest Kyle Turner (Eric Bana), agent specjalny Służby Parków Narodowych. Gdy zostaje mu powierzone śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa, będzie musiał zmierzyć się nie tylko z sekretami parku, ale i swoją przeszłością. Samowi Neillowi przypadła rola Paula Soutera – przyjaciela Turnera i doświadczonego dowódcy straży Parku Narodowego Yosemite. Jest oddanym mężem, ojcem i dziadkiem, a w pracy z równą pasją oddaje się walce z przestępczością co otaczającą go biurokracją.

Obowiązki showrunnerów i producentów wykonawczych będą pełnić Mark L. Smith i Elle Smith.

Najważniejsze role Sama Neilla


Najbardziej rozpoznawalne role Sama Neilla to dr Alan Grant z serii "Park Jurajski" i komisarz Chester Campbell z serialu "Peaky Blinders". W jego filmografii możemy znaleźć zarówno melodramaty ("Fortepian" Jane Campion, "Zaklinacz koni" Roberta Redforda, "I że cię nie opuszczę"), jak i horrory ("Opętanie" Andrzeja Żuławskiego, "W paszczy szaleństwa" Johna Carpentera, "Ukryty wymiar"), thrillery i filmy sensacyjne ("Polowanie na Czerwony Październik", "Plan ucieczki", "Pasażer") czy komediodramaty ("Nauka spadania", "Dzikie łowy" Taiki Waititiego). Chętnie występuje też w produkcjach telewizyjnych. Najbardziej znane z nich to miniseriale "Merlin" i "Uczeń Merlina", w których wcielił się w legendarnego czarnoksiężnika, kryminał "Happy Town" oraz "Dynastia Tudorów".

Zwiastun serialu "Niedaleko pada jabłko"


Aktualnie filmografię Sama Neilla zamyka serial "Niedaleko pada jabłko", w którym partneruje Annette Bening. Zobaczcie zwiastun: 


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones