Steve Buscemi w drugim sezonie "Wednesday"! Kogo zagra?

Vanity Fair / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Steve+Buscemi+w+drugim+sezonie+%22Wednesday%22+Kogo+zagra-155094
Steve Buscemi w drugim sezonie "Wednesday"! Kogo zagra?
źródło: Getty Images
autor: Dominik Bindl
"Wednesday" z Jenną Ortegą w tytułowej roli to jeden z największych hitów Netfliksa. Aktualnie trwają prace nad drugim sezonem. Do jego obsady dołączył Steve Buscemi

Steve Buscemi w drugim sezonie "Wednesday". Kogo zagra?


O drugim sezonie "Wednesday" na razie wiadomo niewiele. Według źródeł, na które powołuje się Variety, Steve Buscemi zagra nowego dyrektora Akademii Nevermore. Ani Netflix, ani reprezentanci aktora jak na razie nie odnieśli się do tych informacji. 

Najważniejsze role Steve'a Buscemiego


Steve Buscemi najlepiej znany jest z ról w "Fargo" braci Coen i "Wściekłych psach" Quentina Tarantino. W jego filmografii znajdziemy również takie hity jak "Desperado" Roberta Rodrigueza, "Con Air – lot skazańców" Simona Westa, "Armageddon" Michaela Baya, "Big Lebowski" braci Coen czy seriale "Rodzina Soprano" i "Zakazane imperium". Ostatnio mogliśmy go zobaczyć m.in. w serialach "Cudotwórcy" i "Cudotwórcy: Koniec czasów", dramacie "Dwa bieguny Clemence" oraz komedii "Wakacyjni przyjaciele 2". Wśród zbliżających się projektów z jego udziałem znajduje się m.in. komediodramat pod intrygującym tytułem "The Shallow Tale of a Writer who Decided to Write about a Serial Killer".

O czym opowiada "Wednesday"? Zobacz zwiastun hitu Netfliska


Zrealizowana przez Tima Burtona "Wednesday" cieszy się statusem jednego z najpopularniejszych seriali Netfliksa. Zobaczcie zwiastun pierwszego sezonu: Przepełniona zjawiskami paranormalnymi opowieść detektywistyczna osadzona w czasie, gdy Wednesday Addams pobiera nauki w Akademii Nevermore. Nasza bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Zobaczymy też, jak Wednesday odnajdzie się w gąszczu relacji z innymi uczniami Akademii Nevermore.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones