Filmweb Sp. z o. o. Sp. k.
https://www.filmweb.pl/news/Jesienna+ram%C3%B3wka+stacji+ABC+na+sezon+2012+2013-85439

Jesienna ramówka stacji ABC na sezon 2012/2013

  • E! Entertaiment
  • autor: Anna Dyl
  • Seriale
abc-online-tv.jpg
Nowy sezon w ABC to przede wszystkim pożegnanie z bohaterkami "Gotowych na wszystko", 10 nowych seriali i kolejne sezony już znanych produkcji. Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że stacja ma najciekawszą ofertę dotyczącą nowych propozycji. Ale czy realizacja pomysłów będzie równie udana, czas pokaże.Wśród seriali, które nie powrócą na antenę wraz z jesienną ramówką, znalazły się:- "Charlie's Angels" - anulowano po 8 odcinkach;
- "Cougar Town: Miasto kocic" - po trzech sezonach serial zostaje przeniesiony do stacji TBS;
- "Gotowe na wszystko" - po ośmiu świetnych sezonach serial zakończył emisję;
- "GCB" - anulowano po pierwszym sezonie;
- "Man Up" - anulowano po pierwszym sezonie;
- "Missing" - anulowano po 10 odcinkach;
- "Pan Am" - anulowano po 14 odcinkach;
- "The River" - anulowano po 8 odcinkach;
- "Work It" - rekord tego sezonu, serial anulowano po emisji 2 odcinków.

W jesiennej ofercie znalazło się aż 10 nowych propozycji:

- "666 Park Avenue" - serial science-fiction oparty na książkach Gabrielle Pierce opowiadający historię właścicieli i menadżerów apartamentowca w Nowym Jorku. Pojawiają się tam dziwne i niewytłumaczalne zjawiska. W rolach głównych Terry O’Quinn ("Zagubieni"), Vanessa Williams ("Gotowe na wszystko") i Dave Annable ("Bracia i siostry").
- "The Family Tools" - serial komediowy będący remakiem brytyjskiego "White Van Man" o młodym człowieku, który odkłada "na półkę" swoje marzenia (Kyle Bornheimer), by przejąć rodzinny interes ojca (J.K. Simmons) - złotej rączki.
- "How to Live With Your Parents For the Rest of Your Life" - serial komediowy o świeżej rozwódce i jednocześnie samotnej matce, w tej roli Sarah Chalke ("Hoży doktorzy"), która przeprowadza się by zamieszkać ze swoimi ekscentrycznymi rodzicami Elaine (znana z "Trawki" Elizabeth Perkins) i Maxem (Brad Garrett z "Wszyscy kochają Raymonda"). Premierę serialu przewidziano na okres zimowy.
- "Last Resort" - thriller, którego akcja rozgrywa się w bliskiej przyszłości, skupiając się na członku załogi amerykańskiej łodzi podwodnej, który staje się ściganym zbiegiem po odmowie wystrzelenia rakiet nuklearnych. W głównych rolach m.in. : Andre Braugher ("Homicide"), Scott Speedman ("Felicity"), Dichen Lachman ("Dollhouse") i Autumn Reeser ("No Ordinary Family")
- "Malibu Country" - serial dramatyczny o świeżej rozwódce (Reba McEntire), która przeprowadza się wraz z rodziną z Nashville do Malibu, gdzie stara się zrobić karierę jako piosenkarka. Premiera w listopadzie.
- "Mistresses" - prowokacyjny serial dramatyczny o życiu czterech tytułowych kochanek. W tych rolach zobaczymy Alyssę Milano ("Czarodziejki"), Yunjin Kim ("Zagubieni"), Rochelle Aytes ("Bezimienni") i Jes Macallan. Serial premierę będzie miał latem 2013r.
- "Nashville" - serial dramatyczny o losach gwiazd ze sceny tytułowego miasta zarówno na szczycie kariery (Connie Britton z "Friday Night Lights") jak i dopiero wschodzących (Hayden Panettiere - "Herosi".
- "The Neighbors" - serial komediowy o dwóch rodzinach żyjących na bogatych przedmieściach New Jersey, z czego jedna z nich nie pochodzi z Ziemi. Głowami tych rodzin będą Jami Gertz i Simon Templeman.
- "Red Widow" - serial będący przeróbką holenderskiego oryginału w którym wdowa (Radha Mitchell"Silent Hill") po zawodowym zabójcy zostaje zmuszona, by przejąć jego rolę, by chronić swoją rodzinę.
- "Zero Hour" - thriller będący powrotem Anthony'ego Edwardsa ("Ostry dyżur") na mały ekran. W roli redaktora naczelnego, który angażuje się w spisek po tym jak zostaje porwana jego żona. W pozostałych rolach m.in.: Michael Nyqvist ("Dziewczyna z tatuażem") i Scott Michael Foster ("Greek").

Ponadto z kolejnymi sezonami powrócą następujące produkcje:- "Anatomia prawdy" - 3. sezon, emitowany w Polsce przez Fox Life. Premiera nowych odcinków planowana jest na początek 2013 roku.
- "Castle" - 5. sezon, w Polsce emitowany przez Universal Channel i TVP2;
- "Chirurdzy" - 9. sezon serialu znanego widzom Fox Life i Polsatu;
- "Don’t Trust That B—– in Apartment 23" - 2. sezon sitcomu;
- "Happy Endings" - 3. sezon;
- "Last Man Standing" - 2. sezon;
- "Once Upon a Time" - 2. sezon;
- "Pępek świata" - 4. sezon, znany widzom HBO Comedy;
- "Prywatna praktyka" - 6. sezon serialu, który w Polsce można oglądać na Fox Life;
- "Revenge" - 2. sezon;
- "Skandal" - 2. sezon serialu, który w Polsce można oglądać na Fox Life;
- "Suburgatory" - 2. sezon;
- "Współczesna rodzina" - 4. sezon, w Polsce dostępny w ofercie HBO Comedy.

Ramówka stacji NBC znajduje się tutaj.
Ramówka stacji FOX znajduje się tutaj.
Ramówka stacji CBS znajdzie się tutaj.
Ramówka stacji The CW znajduje się tutaj.

zobacz też: