Jesienna ramówka stacji ABC na sezon serialowy 2016/2017

E! Entertaiment / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jesienna+ram%C3%B3wka+stacji+ABC+na+sezon+serialowy+2016+2017-117578
Prezentacja ramówek telewizyjnych w toku. Trzecim kanałem, który przedstawił swoje plany jest ABC. Tym razem aż 12 produkcji zostało anulowanych, z czego część była dużym zaskoczeniem dla widzów. Z anteny zniknął już "Castle" - nie przeszedł pomysł, by 9. sezon był bez głównej żeńskiej postaci. Sześć nowości nie zyskało aprobaty szerszej publiczności.

Zamówiono 9 nowości, 18 seriali pojawi się ponownie.


Wśród produkcji, które nie powrócą na antenę wraz z jesienną ramówką, znalazły się:


- "Agentka Carter" - po dwóch sezonach;
- "Astronaut Wives Club" - po pierwszym sezonie;
- "Blood & Oil" - po pierwszym sezonie;
- "Castle" - po ośmiu sezonach;
- "The Family" – po pierwszym sezonie;
- "Galavant" - po dwóch sezonach;
- "The Muppets" - po pierwszym sezonie;
- "Of Kings and Prophets" – po 4 odcinkach;
- "Nashville" - po czterech sezonach;
- "Rookie Blue" –  sześciu sezonach;
- "The Whispers" - po pierwszym sezonie;
- "Wicked City" - po pierwszym sezonie.

Z poprzedniej ramówki na swoją premierę czeka:

"Uncle Buck" – opowieść o lubiącym zabawę, ale nieodpowiedzialnym facecie, który potrzebuje pracy i dachu nad głową. Szczęśliwie niania jego bratanic i bratanka zrezygnowała z pracy, a brat z bratową potrzebują jego pomocy. W rolach głównych: Mike Epps, Nia Long i James Lesure.

W jesiennej ofercie ABC znalazło się 9 nowych propozycji:

- "Conviction" - córka byłego prezydenta USA (Hayley Atwell - "Agentka Carter") zostaje szantażem zmuszona do przyjęcia pracy jako szefowa nowo powstałego oddziału. Zajmować  się będą zbrodniami, w których istnieje choć cień podejrzenia, że ktoś może zostać niesłusznie skazany. W serialu pojawią się również Eddie Cahill ("CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku), Shawn Ashmore ("The Following) i Emily Kinney ("The Walking Dead").

- "Designated Survivor" - po ataku terrorystycznym urzędnik niskiego szczebla przejmuje obowiązki prezydenta, gdy giną wszyscy, którzy poprzedzali go w sukcesji. W rolach głównych: Kiefer Sutherland ("24 godziny"), Maggie Q ("Nikita"), Kal Penn ("Dr House"), Italia Ricci ("Pojedynek na życie") i Natasha McElhone ("Californication").

- "Downward Dog" - serial komediowy, w którym pies opowiada o życiu swojej właścicielki. W produkcji zobaczymy m.in.: Allison Tolman ("Fargo"), Lucas Neff ("Dorastająca nadzieja") i Mo Collins ("Parks and Recreation"). Serial pojawi się na ekranach zimą.

- "Imaginary Mary" - singielka (Jenna Elfman) poznaje miłość swojego życia, rozwiedzionego ojca trójki dzieci. Jej wyobraźnia powołuje do życia wymyślonego przyjaciela, który pomaga jej się przystosować do nowej sytuacji. W serialu zagrają m.in.: Stephen Schneider ( "You’re the Worst") i Nicholas Coombe ( "iZombie"). Premiera serialu zimą.

- "Notorious" - oparta na faktach historia obrońcy sądowego Marka Geragosa (Daniel Sunjata) i producentki z telewizji kablowej Wendy Walker (Piper Perabo). W serialu pojawią się również Aimee Teegarden ("Friday Night Lights"), J. August Richards ("Agenci T.A.R.C.Z.Y"), Ryan Guzman ("Heroes Reborn") i Kevin Zegers ("Gracepoint").

- "Speechless" - komediowo przedstawiona historia rodziny z dzieckiem o specjalnych potrzebach. W jej skład wchodzą: Minnie Driver ("Był sobie chłopiec"), Mason Cook ("Maski szpiega"), Cedric Yarbrough ("Goldbergowie"), John Ross Bowie ("Teoria wielkiego podrywu").

- "Still Star-Crossed" - serial kostiumowy będący kontynuacją historii Romea i Julii. Opowiada to, co się działo po ich śmierci. W rolach głównych m.in.: Clara Rugaard, Grant Bowler ( "Defiance"), Anthony Head ( "Buffy: postrach wampirów"), Torrance Coombs ( "Nastoletnia Maria Stuart") i Zuleikha Robinson ( "Homeland"). Serial zadebiutuje zimą.

- "Time After Time" - serial opowiada o epickich podróżach H.G. Wellsa i jego Maszyny Czasu. W rolach głównych Freddie Stroma ("UnREAL"), Joshua Bowman ("Zemsta"), Regina Taylor ("Dig") i Genesis Rodriguez ("Ekipa"). Serial premierę będzie miał zimą.

- "American Housewife" - sitcom o rodzinie pełnej wad, która żyje pośród idealnych mieszkańców. Występują: Katy Mixon ("Mike i Molly"), Carly Hughes i Ali Wong ("Black Box").Ponadto z kolejnymi sezonami powrócą następujące produkcje:

 

- "Agenci T.A.R.C.Z.Y." - 3. sezon serialu znanego widzom kanału Fox;
- "American Crime" - 3. sezon powróci zimą;
- "Czarno to widzę" - 3. sezon;
- "Blef" - 2. sezon powróci zimą;;
- "Chirurdzy" - 13. sezon serialu znanego widzom FoxLife i Polsatu;
- "Dawno, dawno temu" - 6. sezon serialu znanego widzom Fox;
- "Dr. Ken" - 2. sezon;
- "Fresh Off the Boat" - 3. sezon;
- "Goldbergowie" - 4. sezon;
- "Kochanki" - 4. sezon produkcji emitowanej na kanale Fox;
- "Ostatni prawdziwy mężczyzna" - 6. sezon;
- "Pępek świata" - 8. sezon, znany widzom HBO Comedy;
- "Quantico" - 2 sezon;
- "The Real O'Neals" - 2. sezon;
- "Podejrzany" - 2. sezon znany widzom AXN, powróci zimą;
- "Skandal" - 6. sezon serialu emitowanego na Fox Life powróci zimą;
- "Sposób na morderstwo" - 3. sezon;
- "Współczesna rodzina" - 8. sezon, w Polsce dostępny w ofercie HBO Comedy.


Ramówka stacji NBC znajduje się tutaj.
Ramówka stacji FOX znajduje się tutaj.
Ramówka stacji CBS znajduje się tutaj.
Ramówka stacji The CW znajduje się tutaj.
Udostępnij: