Netflix: Top 10 tygodnia – J.Lo ma powody do radości. "Matka" z historycznym wynikiem

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix%3A+Top+10+film%C3%B3w+i+seriali+na+%C5%9Bwiecie.+Najpopularniejsze+tytu%C5%82y+tygodnia+28.05.-4.06.2023-151102
Netflix: Top 10 tygodnia – J.Lo ma powody do radości. "Matka" z historycznym wynikiem
Thriller "Matka" z Jennifer Lopez w roli głównej stał się jednym z najczęściej oglądanych filmów w historii platformy Netflix. Wśród anglojęzycznych pełnych metraży produkcja w reżyserii Niki Caro trafiła na ósme miejsce, wyrzucając z pierwszej dziesiątki "Irlandczyka" Martina Scorsesego. Wśród seriali nieprzerwanie rządzi komedia "Fubar", której gwiazdą jest Arnold Schwarzenegger. Jakie inne tytuły trafiły do serc widzów i stały się najpopularniejszymi produkcjami zeszłego tygodnia z oferty platformy Netflix? Przekonajcie się poniżej. 

Top 10 filmów Netfliksa na świecie: 28.05.-4.06.2023W wyniku przypadku życia dwóch par łączą się w nierozwiązywalnym dylemacie wymuszającym na zakochanych podjęcie dramatycznych decyzji.


Georgina – nauczycielka z meksykańskiego pustkowia, która organizuje lekcje w starym wagonie kolejowym – robi wszystko, aby zmienić życie swoich bystrych uczniów.


Rozgrywający się z perspektywy komputerowego pulpitu thriller opowiada o nastolatce, która próbuje odnaleźć swoją zaginioną matkę. Postępy w prywatnym śledztwie odkrywają kolejne tajemnice, które dotychczas pozostawały ukryte przed oczami córki.


Kiedy syn, którego zostawiła w dzieciństwie, zostaje porwany, była agentka specjalna Nina musi znowu użyć swoich zabójczych umiejętności, aby sprowadzić go do domu.


Świat ambitnej karierowiczki rozpada się na kawałki, gdy chłopak rzuca ją tuż przed 40. urodzinami. Postanawia więc przewartościować swoje pogmatwane życie.


Nowy członek rodziny to duże przeżycie dla starszego rodzeństwa. Brat Tima jest jednak jeszcze gorszy – to szef udający dziecko, który pod przykrywka realizuje swoje straszne plany.


Ścigana przez niebezpiecznych wrogów zabójczyni wychodzi z ukrycia, aby chronić córkę, którą porzuciła wiele lat wcześniej.


Producentka muzyczna odkrywa młodego rybaka z ukrytym talentem. Obiecujący muzyk musi teraz podjąć decyzję, czy jest gotów otworzyć się na sławę i miłość.


Po traumatycznym poronieniu młoda para adoptuje z klasztoru parę bliźniąt, jednak wkrótce obsesja dzieci na punkcie religii zaczyna odbijać się na rodzinie.


W ostatnich dniach II wojny światowej niemiecki dezerter, który zrobi wszystko, by wrócić do domu, angażuje się w walkę przeciw oddziałom SS na tropie ukrytego złota.


Jennifer Lopez w filmie "Matka"

Top 10 seriali Netfliksa na świecie: 28.05.-4.06.2023(Sezon 2) Kate i Tully przyjaźniły się od dzieciństwa. Przez 30 lat razem przeżywały wzloty i upadki, sukcesy i porażki, wspólnie rozwiązywały problemy i przezwyciężały rozczarowania. A jednak rozdzieliła je zdrada. Czy uda im się uratować to, co zostało z ich przyjaźni? W rolach głównych Katherine Heigl i Sarah Chalke.


(Sezon 6) Luksusowe nieruchomości. Dramatyczne konflikty. Agencja Oppenheim Group powraca! "Selling Sunset", oryginalny serial reality TV Netflix osadzony w realiach ekskluzywnego rynku nieruchomości w Los Angeles, śledzi losy siedmiu odnoszących sukcesy agentek nieruchomości, które wspólnie tworzą najlepszą agencję na obszarze Hollywood Hills i Sunset Strip. Pracują ciężko i bawią się ostro, konkurując ze sobą nawzajem oraz z pozostałymi graczami na bezwzględnym rynku mieszkaniowym w Mieście Aniołów. Te kobiety nie cofną się przed niczym, aby stać się najpotężniejszymi zawodniczkami w swojej branży. Jednocześnie muszą również zadbać o swoje życie prywatne. W nowym sezonie w Oppenheim Group pojawiają się nowe agentki, a także kolejne luksusowe nieruchomości oraz emocjonujące konflikty. Ktoś też spodziewa się dziecka. Witajcie w świecie "Selling Sunset"!


(Sezon 2) Ósemka mistrzów grillowania z całych Stanów Zjednoczonych staje do walki o tytuł amerykańskiego arcymistrza grilla. Temperatura rozgrywki będzie naprawdę wysoka!


(Sezon 1) Związać się węzłem czy dać sobie spokój? W tym queerowym spin-offie programu "Ultimatum" pięć par zostaje postawionych pod ścianą, gdy przychodzi czas na decyzję życia.


(Sezon 1) Serial "S.W.A.T.: jednostka specjalna" opowiada o tytułowym, wysoko wykwalifikowanym oddziale do zadań specjalnych w Los Angeles, który wkracza do akcji w najbardziej niebezpiecznych przypadkach.


(Sezon 5) "All American" staje się opowieścią o dwóch rodzinach ze skrajnie różnych światów, które starają się pomóc nastolatkowi z wielkim talentem do futbolu wyrwać się z Los Angeles i zacząć żyć swoimi marzeniami.


(Sezon 1) Ten prequel z uniwersum Bridgertonów to opowieść o życiu królowej Charlotty i jej drodze do władzy oraz o jej małżeństwie z królem Jerzym, które zapoczątkowało piękną historię miłosną i zmiany społeczne. W rezultacie tych zmian powstał towarzyski światek regencji, w którym brylują bohaterowie "Bridgertonów".


(Sezon 1) Nastoletnia swatka Kitty przenosi się do Seulu i do liceum swojej nieżyjącej mamy, aby być bliżej swojego chłopaka. Tak zaczyna się nowa historia miłosna.


(Sezon 4) Dwa lata po tym, jak brutalne morderstwo Grace wywróciło życie ich wszystkich do góry nogami, rodzina Stone’ów nadal nie może się pozbierać. Zdruzgotany Ben wciąż opłakuje żonę i szuka porwanej córki. Pogrążony w żalu rezygnuje z roli współkapitana łodzi ratunkowej, zostawiając Michaelę samą na posterunku. Dowodzenie łodzią w pojedynkę to zadanie prawie niemożliwe, ponieważ każdy ruch pasażerów jest teraz monitorowany przez rządowy rejestr. Data zgonu zbliża się wielkimi krokami, a pasażerowie desperacko szukają sposobu na przetrwanie. Pojawia się tajemniczy pasażer z paczką dla Cala, która zmienia wszystko, co wiedzą o locie 828 i okazuje się kluczem do odkrycia tajemnicy wezwań. Widzów czeka kolejna niezwykła, zagmatwana i bardzo wzruszająca podróż.


(Sezon 1) Gdy ojciec i córka dowiadują się, że oboje są tajnymi agentami CIA, ich zadanie – już i tak ryzykowne – staje się wewnętrznym problemem dysfunkcyjnej rodziny.


Zobacz zwiastun serialu "Fubar"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones