Netflix: polski Top 10 tygodnia – sukces "Nic na siłę" trwa

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix%3A+Top+10+film%C3%B3w+i+seriali+w+Polsce.+Najpopularniejsze+tytu%C5%82y+tygodnia+1-7.04.2024-155006
Netflix: polski Top 10 tygodnia – sukces "Nic na siłę" trwa
źródło: Materiały prasowe
Nowa komedia romantyczna "Nic na siłę" podbija nie tylko polski rynek, ale wysoko plasuje się w rankingu światowym. Kroku na rodzimym podwórku dotrzymuje jej kolejna premiera w ofercie platformy, komedia o nastolatkach "Piep*zyć Mickiewicza". Wśród seriali zapanowuje moda na produkcje HBO dostępne na licencji, takie jak "Seks w wielkim mieście" i "Stamtąd". Poniżej przedstawiamy wszystkie 20 tytułów, które w minionym tygodniu przyciągnęły przed ekrany użytkowników Netfliksa z Polski.

Top 10 filmów Netfliksa w Polsce: 1-7.04.2024Grupa nastolatków odpornych na wirusa, który zawładnął planetą, przeprawia się przez pustynne pustkowia, uciekając przed nieumarłymi i złowrogą organizacją.

David Dunn (Bruce Willis) tropi Bestię, superwcielenie Kevina Wendella Crumba (James McAvoy). Pościg to istna spirala przemocy i zniszczenia. Tymczasem Elijah Price, znany jako pan Glass (Samuel L. Jackson) okazuje się być mrocznym manipulatorem, wykorzystującym istotne dla obu mężczyzn tajemnice.

Sergio ma coraz większe długi i coraz gorsze zdrowie. Jednak los płata mu figla, który może ocalić jego rodzinę, jeżeli tylko Sergio zniknie na zawsze.

W postapokaliptycznej przyszłości grupa nastoletnich chłopców uwięziona w tajemniczej społeczności musi rozwiązać zagadkę gigantycznego labiryntu, aby przetrwać.

W nowym filmie Buster Moon (Matthew McConaughey) i jego rozśpiewana obsada walczą o możliwość wystąpienia w najbardziej prestiżowym lokalu w stolicy rozrywki: Crystal Tower Theatre.

Prezydencka Agencja Wywiadowcza (PAW) ściga Zuko Khumalo po całej Południowej Afryce, bo Zuko – pędząc na skradzionym motorze – jest coraz bliżej informacji, które mogą obalić rząd. PAW sądzi, że łatwo go złapać, bo to prosty człowiek, robotnik. Nie wiedzą jednak, kim był wcześniej. I będzie ich to dużo kosztowało.

W samym środku pustyni, w pobliżu obozu dla uchodźców, szyb naftowy staje w płomieniach, bezpośrednio zagrażając życiu okolicznych mieszkańców. Firma wiertnicza wysyła na miejsce ekspertów, którzy doskonale wiedzą, że katastrofie może zapobiec tylko jedno rozwiązanie. Muszą w ciągu 24 godzin zdetonować szyb za pomocą nitrogliceryny. Firma sowicie opłaca zespół specjalny, aby w dwóch ciężarówkach przetransportował 200 kg materiałów wybuchowych z odległości 800 km.

Zespół ma już mniej niż 20 godzin na dotarcie do szybu naftowego. 20 godzin na pokonanie kontrolowanych przez uzbrojonych rebeliantów wrogich stref i pól minowych w dwóch załadowanych nitrogliceryną ciężarówkach mknących po nierównym terenie. Zaczyna się wyścig z czasem...

Po trudnych latach w sierocińcu Nica i Rigel trafiają do jednej rodziny – i zdają sobie sprawę, że ciągnie ich do siebie zaskakujące uczucie, któremu nie mogą się oprzeć.

Wyrzucony z uczelni pisarz i wykładowca Jan Sienkiewicz zatrudnia się w warszawskim liceum. Pod jego opiekę trafia słynna na całą szkołę klasa zbuntowanych i odpornych na wiedzę wyrzutków. IIB to uczniowie z piekła rodem, a ich przyszłość wydaje się przesądzona. Ale Sienkiewicz, uzbrojony w literaturę, entuzjazm i masę niekonwencjonalnych pomysłów, rzuci wyzwanie skazanej na wykluczenie grupie. Czy uda mu się ją okiełznać i ocalić? Opowieść o przyjaźni, miłości, szkolnych szaleństwach i o tym, że każdy zasługuje na jeszcze jedną szansę.

Szefowa kuchni Oliwia, zwabiona podstępem na wieś, aby ratować gospodarstwo babci, zakochuje się w przystojnym rolniku, który skrywa pewien sekret.Top 10 seriali Netfliksa w Polsce: 1-7.04.2024(Sezon 1) Serial opowiada o tytułowym bohaterze, który prowadzi podwójne życie. Na co dzień pracuje w laboratorium policyjnym, a w nocy sam zmienia się w seryjnego zabójcę i morduje innych morderców. 

(Sezon 1) Ten pouczający fabularyzowany dokument z komentarzami teologów i historyków to zapis niezwykłego życia Mojżesza jako księcia, proroka i nie tylko.

(Sezon 1) Carrie Bradshaw, nowojorska felietonistka pisząca o życiu intymnym, próbuje się odnaleźć w świecie uczuć z pomocą przyjaciółek – Mirandy, Charlotte i Samanthy.

(Sezon 1) Rywalizujące ze sobą gangi ścigają się po całej Europie w pogoni za bezcenną monetą. Emerytowany włamywacz łączy siły z drobnym gangsterem, aby dokonać ostatniego skoku.

6

Pechowe dinozaury

Bad Dinosaurs
21m
(Sezon 1) Psotna rodzinka uroczych tyranozaurów poznaje niesamowity, prehistoryczny świat, świetnie bawiąc się w towarzystwie innych, niezbyt rozgarniętych dinozaurów.

(Sezon 6) Serial opowiada o młodym chirurgu granym przez Freddiego Highmore'a. U bohatera zdiagnozowano autyzm, ale nie przeszkadza mu to być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Kolejne sezony pokazują jego pracę i codzienne trudności podczas leczenia w prestiżowym szpitalu w Kalifornii.

(Sezon 1) Odważna, ciekawska kotka wyrusza razem z przyjaciółmi na spotkanie przygody i odkrywa otaczający ją barwny świat, ucząc się przy tym ważnych rzeczy.

(Sezon 1) W serialu "Dżentelmeni" Eddie Horniman (Theo James) niespodziewanie dostaje w spadku po ojcu pokaźną wiejską posiadłość, która okazuje się imperium marihuany. W dodatku całkiem spora ekipa przyjemniaczków z brytyjskiego półświatka chce mieć swój udział w tym interesie. Eddie postanawia uwolnić rodzinę z ich szponów i pokonać gangsterów ich własną bronią. Jednak im bardziej wciąga go przestępcze uniwersum, tym bardziej zaczyna mu się w nim podobać.

(Sezon 1) Zagubieni podróżnicy trafiają do tajemniczego miasteczka, z którego nie ma ucieczki, gdzie złowrogie siły zatruwają ich umysły i polują na nich nocą.

(Sezon 1) Brzemienna w skutkach decyzja podjęta w Chinach przez młodą kobietę w latach 60. XX wieku rozchodzi się echem w czasie i przestrzeni, a jej konsekwencje sięgają czasów współczesnych. Gdy prawa natury w niewytłumaczalny sposób chwieją się w posadach, zżyta grupa wybitnych naukowców łączy siły ze stosującym nietypowe metody detektywem, aby stawić czoła największemu zagrożeniu w historii ludzkości.

Zwiastun serialu "Problem trzech ciał"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones