Weź udział

  • ankieta

    Wybieramy najlepszą produkcję o zombie

    Już teraz możecie obejrzeć nową produkcję twórców "Z Nation"! W "Black Summer" kilkoro nieznajomych musi podjąć walkę z nieumarłymi, by przetrwać zagładę i wrócić do swoich bliskich. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was ankietę, w której możecie wybrać najlepszy film lub serial o zombie na Netflix. 

Zwiastuny

nr 1 (polski)
{nr 2 (sezon 2, angielski)=W latach 80. Samantha była gwiazdą dziecięcego show. Jest gotowa na wiele, by znów znaleźć się w świetle reflektorów., nr 1=Zabawny dokument o grupie marzycieli, którzy postanawiają sprawdzić, ile prawdy kryje się w miejskiej legendzie o kokainie ukrytej na karaibskiej wyspie. , nr 1 (polski)=, nr 1 (polski)=, nr 1 (polski)= Licealista tworzy aplikację, dzięki której można go wynająć jako chłopaka na różne uroczystości., nr 3 (sezon trzeci, polski)=Podczas powrotu do domu znika dwunastoletni Will Byers. Zaginięcie chłopca jest początkiem dziwnych i niebezpiecznych wydarzeń trapiących prowincjonalne miasteczko. , nr 1 (polski)=Młoda pacjentka zgłębia tajemnice otaczające dawcę serca, które uratowało jej życie. Wkrótce zaczyna przejmować niepokojące cechy zmarłego., nr 2 (polski)=Kick-Ass razem z grupą zamaskowanych bohaterów strzeże ulic Nowego Jorku. Tymczasem Red Mist powraca, by zemścić się za śmierć ojca., nr 1 (polski)=}

Najbardziej oczekiwane

(2016)
serial
0
osób chce zobaczyć
Nieszczęśliwy i znudzony swoim bytem Lucyfer Morningstar porzuca funkcję Władcy Piekieł, po czym udaje się do Los Angeles, gdzie zostaje właścicielem luksusowego klubu nocnego.