Repertuar kin w Bochni i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Po wykazał się już niezwykłą odwagą i talentem do sztuk walki. Teraz ma zostać przywódcą Doliny Spokoju.
Przez pogrążone w krwawej wojnie domowej Stany Zjednoczone przedziera się grupa dziennikarzy, by w Waszyngtonie przeprowadzić ostatni wywiad z prezydentem.

Godzilla i Kong: Nowe imperium

Godzilla x Kong: The New Empire
1h 55m
Kong broni Ziemi przed niezwykłymi i niebezpiecznymi stworzeniami.
W trakcie letniej wyprawy w Tatry Waldek odkrywa, że jego ojciec mieszka w okolicy i postanawia go odnaleźć. Wraz ze Staszkiem wyruszają na poszukiwania, podczas gdy Delfina musi dochować tajemnicy i ukryć prawdę o zniknięciu chłopców.

Abigail

1h 49m
12-letnia baletnica, która jest córką wpływowej postaci ze świata przestępczego zostaje porwana. Aby otrzymać okup w wysokości 50 milionów dolarów grupa przestępców musi pilnować dziewczynkę w odizolowanej rezydencji przez jedną noc. Okazuje się jednak, że porywacze znikają jeden po drugim i ku swemu rosnącemu przerażeniu odkrywają, że są zamknięci z wyjątkową dziewczynką.

Diuna: Część druga

Dune: Part Two
2h 46m
Książę Paul Atryda przyjmuje przydomek Muad'Dib i rozpoczyna duchowo-fizyczną podróż, by stać się przepowiedzianym w proroctwie wyzwolicielem ludu Diuny.
Historię bitwy oglądamy oczami Jędrka – młodego chłopaka, który przeszedł przez łagrowe piekło i opuścił Rosję wraz z Armią Andersa jako jedna z tysięcy sierot. Czas niewoli zmienił go z chłopca z dobrej rodziny w kombinatora i drobnego złodziejaszka, który zrobi wszystko, aby przetrwać. Zetknięcie się z żołnierzami II Korpusu oraz budząca się miłość do sanitariuszki Poli sprawią jednak, że Jędrek przejdzie głęboką przemianę. Wkrótce na froncie ma dojść do decydującego ataku na broniony przez niemieckie oddziały klasztor położony na wzgórzach Monte Cassino – ta spektakularna bitwa zadecyduje o życiu wielu żołnierzy i dalszym ataku armii aliantów we Włoszech oraz zmieni na zawsze życie Jędrka.

Omen: Początek

The First Omen
2h
Młoda Amerykanka zostaje wysłana do Rzymu, by rozpocząć życie w służbie Kościoła. Na swojej drodze napotyka mroczne siły, przez które zaczyna kwestionować swoją wiarę i odkrywa przerażający spisek mający na celu sprowadzenie na świat zła wcielonego.
Dozorca w Japonii docenia uroki prostego życia.

Pogromcy duchów: Imperium lodu

Ghostbusters: Frozen Empire
1h 55m
Gdy w środku upalnego lata Nowy Jork zamarza, pogromcy duchów próbują odkryć stojącą za tym mroczną siłę.
Dwoje uczniów niezwykłej szkoły musi współpracować z magicznymi zwierzętami aby rozwikłać tajemnicę dziwnych dziur, które pojawiły się na terenie szkoły.

Latanie dla początkujących

Northern Comfort
1h 37m
W wyniku awarii samolotu grupa nieznajomych zmagających się ze strachem przed lataniem zostaje uwięziona na zaśnieżonej Islandii.
Film dokumentalny o życiu i dorobku jednego z najpopularniejszych polskich influencerów - Buddy.

Przysięga Ireny

Irena's Vow
2h
W czasie II wojny światowej Irena Gut postanawia uratować przed straceniem polskich Żydów, gdy dowiaduje się, że Niemcy zamierzają zlikwidować getto.

Strefa interesów

The Zone of Interest
1h 46m
Komendant obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau Rudolf Höss i jego żona Hedwiga próbują ułożyć sobie rodzinne życie w domu z ogrodem, który znajduje się tuż obok obozu.
Film opowiada o wyjątkowych ludziach, dla których triathlon to coś więcej niż sport. Twórcy filmu przez dwa i pół roku jeździli po świecie z kamerą za szóstką triathlonistów. Podglądali, jak trenują i z czym się zmagają na co dzień. Wśród sportowców znajdują się profesjonaliści: Agnieszka Jerzyk i Robert Wilkowiecki, jeden zawodnik startujący na dystansach kwalifikowanych, to Mateusz Głuszkowski, oraz trzej zawodnicy startujący jako amatorzy: Agnieszka Nowak, Małgorzata Nowak oraz Łukasz Szałkowski. Dzięki tej produkcji widzowie w Polsce i na całym świecie będą mieli okazję dowiedzieć się, co dzieje się za kulisami tego elitarnego sportu, jak uprawiają go profesjonaliści oraz amatorzy. Jest to szczególnie ważne, ponieważ w tym roku obchodzimy 40 rocznicę pierwszego oficjalnego polskiego triathlonu, który odbył się w stolicy Wielkopolski - Poznaniu.

Tylko nie ty

Anyone But You
1h 43m
Bea i Ben wyglądają na idealną parę, ale po niesamowitej pierwszej randce wydarza się coś, co sprawia, że ich ognista atrakcja staje się lodowato zimna - aż do momentu, gdy niespodziewanie spotykają się na weselu w Australii. Robią więc to, co zrobiłoby dwoje dorosłych - udają, że są parą.

Anselm

Anselm – Das Rauschen der Zeit
1h 33m
Eksploracja twórczości Anselma Kiefera, malarza i rzeźbiarza, który poprzez swoją sztukę konfrontował niemieckie społeczeństwo z dziedzictwem III Rzeszy.
Dziesięcioletni Riki ucieka z domu podążając za tajemniczym sygnałem alarmowym, który prowadzi go do równoległego świata.
Podróź Anieli, urodzonej oraz wychowanej jako Andrzej, która ponad połowę życia zmuszona jest funkcjonować jako mężczyzna i ukrywać dysforię płciową.

Emma i czarny jaguar

Le dernier jaguar
1h 40m
W przepięknych okolicznościach przyrody rozkwita niezwykła znajomość dorastającej dziewczynki i czarnego jaguara. Połączeni zdumiewającą więzią przyjaciele, dadzą wszystkim niezapomnianą lekcję zaufania, szacunku i ekologii oraz pokażą, że przyszłość planety i ochrona dóbr naturalnych jest – jak nigdy – w naszych rękach.

Anatomia upadku

Anatomie d'une chute
2h 30m
Mężczyzna upada z wysokości i ginie. Czy jego żona jest za to odpowiedzialna?

Bękart

Bastarden
2h 7m
Weteran wojenny postanawia zbudować kolonię na nieurodzajnych wrzosowiskach jutlandzkich. Uzyskując zgodę króla, jego wrogiem staje się lokalny właściciel ziemski.
Rodzina kaczek opuszcza swój staw i udaje się w podroż po nieznanym im dotąd świecie.

Spadająca gwiazda

L'étoile filante
1h 38m
W młodości Boris był aktywistą, odpowiedzialnym za głośny atak bombowy, o którym rozpisywały się media. Po latach zaszył się w tytułowej knajpie, gdzie pracuje jako barman. Jeżeli liczył, że dzięki temu łatwo będzie mu zapomnieć o kłopotliwej przeszłości, to grubo się mylił. Wszystko za sprawą uzbrojonego tajemniczego mężczyzny, który pewnej nocy pojawia się w barze. Dobrze wie, kim jest Boris, co więcej, pała żądzą zemsty. Z konfrontacji ostatecznie niewiele wtedy wychodzi, ale bohater ma świadomość, że od tego momentu musi się mieć na baczności. Jego przykrywka została właśnie zdemaskowana. Rozwiązaniem wydaje się wyjazd z miasta, ale zupełnym przypadkiem Boris trafia na Doma, którego główną zaletą jest to, że wygląda tak jak on. Wraz z partnerką bohatera Kayoko oraz ich przyjacielem Timem planują intrygę, mającą wywieść w pole wszystkich, którzy obrali sobie za cel Borisa. Czy ich plan wypali?
Historia dwóch podhalańskich rodów wystawionych na najtrudniejszą próbę podczas niemieckiej okupacji.

Gdy rodzi się zło

Cuando acecha la maldad
1h 39m
Dwaj bracia znajdują opętanego przez demona mężczyznę, który ma wkrótce "urodzić" zło. Gdy próbują pozbyć się ciała szerzą chaos.
Historia pary marzycieli - Eryka i Karolki, którzy po wyjściu z więzienia postanawiają rozpocząć nowe i pozbawione problemów życie na łonie natury.
Nastoletnia Ada Niezgódka trafia do magicznej szkoły w świecie bajek. Akademią tą zarządza ekscentryczny pan Kleks.
Aby uniknąć konsekwencji aktu wandalizmu Arek pomaga w odmalowaniu kościoła. Wkrótce ukrywają się tam jego przyjaciele, którzy znaleźli się w niebezpieczeństwie.

Zagadka Klary Muu

Kutoppen - På sporet
1h 9m
Klara Muu i Gavin, czyli para rezolutnych detektywów, musi rozwiązać kolejną zagadkę! Tym razem gra toczy się o dużą stawkę, bo zniknęło magiczne nasiono, które może uratować Krowie Wzgórze. Kto je ukradł i jaki miał w tym interes?

Biedne istoty

Poor Things
2h 21m
Młoda kobieta zostaje przywrócona do życia przez ekscentrycznego naukowca. 
Młoda, ambitna balerina opuszcza dom i bliskich w rodzinnym Teksasie dla świata rosyjskiego baletu jako jedna z pierwszych Amerykanek przyjętych do Moskiewskiej Akademii Baletu Bolszoj. Pracując z legendarną nauczycielką - Tatyaną Volkovą - Joy Womack trenuje aby pewnego dnia zostać Primabaleriną. Za pięknem tańca czai się świat pełen bólu i brutalnej rywalizacji. Joy jest zmuszona przekroczyć granice swojej fizyczności i psychiki kładąc na szali swoje zdrowie, relacje, a być może nawet całe swoje życie, w podróży do odkrycia i zrozumienia co naprawdę oznacza być najlepszą.

Pokój nauczycielski

Das Lehrerzimmer
1h 38m
Kiedy jeden z uczniów zostaje podejrzany o kradzież, nauczycielka matematyki postanawia dotrzeć do sedna sprawy.

Cztery córki

Les filles d'Olfa
1h 47m
Olfa samotnie wychowuje cztery córki. Kiedy dwie najstarsze z nich znikają, z pomocą przychodzi pewien filmowiec, który ma dość oryginalny pomysł.
Paul to sympatyczny, choć trochę nudny profesor akademicki, który znienacka zaczyna pojawiać się w snach milionów obcych ludzi, a wszyscy zadają sobie pytanie - dlaczego akurat on?

Będzie lepiej

Une année difficile
2h
Dwaj oszuści, zwabieni perspektywą darmowego jedzenia, dołączają do spotkania aktywistów klimatycznych.
W trakcie zjazdu absolwentów szkoły medycznej uczestnicy wspominają dawne czasy, niezrealizowane marzenia i ambicje.
Para zakochanych nastolatków wierzących, że ich związek może trwać do grobowej deski, kompozytor szukający inspiracji oraz kobieta pozornie mająca wszystko, która spotyka miłość w najmniej oczekiwanym momencie... Fascynujące miasto Nowy Jork otwiera ich wszystkich na nowych ludzi i nowe doznania.
Prawdziwa historia gwiazdy muzyki Amy Winehouse, która zmarła na skutek zatrucia alkoholowego w wieku 27 lat.
Cady Heron, nowa uczennica w liceum, zaprzyjaźnia się z outsiderami Janis i Damianem. Zakochuje się w chłopaku Reginy, liderki popularnej grupy Plastików, co przysporzy sporo problemów.

Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro

Lupin III: Cagliostro no Shiro
1h 40m
Lupin III ze swoim partnerem Jigenem rabują Zamek Cagliostro, w środku którego odnajdują uwięzioną księżniczkę.

Moja gwiazdka

Lauras Stern
1h 19m
Kiedy mała Laura przeprowadza się do nowego miasta, czuje się samotna. Wszystko do czasu, gdy z nieba spada mała gwiazda, z którą się zaprzyjaźnia.
Historia amerykańskiego naukowca J. Roberta Oppenheimera i jego roli w stworzeniu bomby atomowej.

Lunana. Szkoła na końcu świata

Lunana: A Yak in the Classroom
1h 50m
Początkujący piosenkarz, który mieszka z babcią w stolicy Bhutanu, marzy o australijskiej wizie.
Armia pluszowych misiów indoktrynuje młodych rekrutów do prowadzenia wojny z jednorożcami, które zagrażają przetrwaniu niedźwiedzi. Bracia Bluey i Tubby z grupą niedoświadczonych rekrutów zostają wysłani z misją ratowania magicznego lasu. Ta fantastyczna opowieść wojenna łączy elementy dramatu i czarnego humoru. Twórcy, korzystając z estetyki prac dziecięcych, zamaskowali wywrotowy przekaz i sparodiowali filmy wojenne. W efekcie otrzymujemy połączenie "Czasu apokalipsy" z "Bambim".
Strażnik więzienny jest zauroczony swoją znajomą z zajęć tanecznych. Pewnego dnia spotykają się znowu – tym razem w więzieniu, do którego ta przychodzi odwiedzić męża.
Pogrążony w nałogu alkoholowym Zhang Zili wpada na nowy trop starej sprawy - okazuje się, że wszystko łączy się z jedną kobietą.

Wyjście przez sklep z pamiątkami

Exit Through the Gift Shop
1h 27m
Dokument przedstawia francuskiego sklepikarza, który zapragnął odnaleźć i zaprzyjaźnić się z Banksym, ulicznym artystą o nikomu nieznanej tożsamości.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04
Sob
27/04
Niedz
28/04
Pon
29/04
Wt
30/04
Śr
01/05

Mój pies Artur

Arthur the King
1h 47m
Miłośnik sportu i adrenaliny Michael Light (Mark Wahlberg) staje przed największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Wraz z trzyosobową ekipą zaufanych zawodników przystępuje do Mistrzostw Świata w Rajdach Przygodowych na Dominikanie. Stając na starcie ekstremalnych zmagań, w czasie których – przez 10 dni – pieszo, kajakami i na rowerze będzie musiał pokonać prawie 700 kilometrów, Light nie przypuszcza, że wkrótce jego zespół rozrośnie się o dodatkowego członka. Będzie nim jedyny w swoim rodzaju, bohaterski pies – Artur. Połączeni nierozerwalną więzią człowiek i wierny czworonóg rzucą wyzwanie dżungli, falom, przepaściom i ograniczeniom własnych organizmów. To co wspólnie osiągną, napisze niebywałą historię, która poruszy i zachwyci cały świat.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04
Sob
27/04
Niedz
28/04
Pon
29/04
Wt
30/04
Śr
01/05
Czw
02/05
Wizjonerski twórca Luca Guadagnino przedstawia "Challengers" z Zendayą w roli Tashi Duncan, która jako złote dziecko tenisa została potem trenerką, bezkompromisową na korcie i poza nim. Jej mąż (Mike Faist - "West Side Story") jest mistrzem, który przeżywa zawodowy kryzys. Tashi postanawia przywrócić mu dawną chwałę, ale oboje czeka niespodzianka, kiedy przeciwnikiem okazuje się inny przebrzmiały czempion Patrick (Josh O'Connor - "The Crown") - jego były najlepszy przyjaciel i dawny chłopak Tashi. Kiedy przeszłość zderza się z teraźniejszością, a napięcie sięga zenitu, Tashi musi zapytać samą siebie, jaka będzie cena wygranej.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Czw
25/04
Pt
26/04
Sob
27/04
Niedz
28/04
Pon
29/04
Wt
30/04
Śr
01/05
Czw
02/05

Niepokalana

Immaculate
1h 29m
Gdy młoda zakonnica odkrywa, że jest w ciąży, w jej klasztorze zaczyna się mówić o cudzie. Wkrótce zaczyna ona jednak podejrzewać, że została wybrana do wypełnienia misji, która może doprowadzić ją do zguby.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04
Sob
27/04
Niedz
28/04
Pon
29/04
Wt
30/04
Śr
01/05
Czw
02/05

Kaskader

The Fall Guy
2h 6m
Colt Seavers porzuca zawód kaskadera. Gdy znika gwiazda wysokobudżetowego filmu w reżyserii jego ex, decyduje się wrócić do branży.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04
Sob
27/04
Niedz
28/04
Śr
01/05
Czw
02/05
Pt
03/05
Sob
04/05
Niedz
05/05

Omen: Początek

The First Omen
2h
Młoda Amerykanka zostaje wysłana do Rzymu, by rozpocząć życie w służbie Kościoła. Na swojej drodze napotyka mroczne siły, przez które zaczyna kwestionować swoją wiarę i odkrywa przerażający spisek mający na celu sprowadzenie na świat zła wcielonego.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04
Sob
27/04
Niedz
28/04
Pon
29/04
Wt
30/04
Śr
01/05
Dwoje uczniów niezwykłej szkoły musi współpracować z magicznymi zwierzętami aby rozwikłać tajemnicę dziwnych dziur, które pojawiły się na terenie szkoły.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Sob
27/04
Niedz
28/04
Film dokumentalny o życiu i dorobku jednego z najpopularniejszych polskich influencerów - Buddy.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Sob
27/04
Niedz
28/04
Pon
29/04
Wt
30/04

Władca mroku

Lord of Misrule
1h 44m
Rebecca Holland od niedawna mieszka i pracuje jako osoba duchowna w małym miasteczku. Kiedy jej córka Grace ginie podczas lokalnych dożynek, rozpoczynają się desperackie poszukiwania. Im bardziej zbliżają się one do odnalezienia dziewczynki, tym więcej tajemnic wyłania się z mrocznej przeszłości miasteczka. Wkrótce Rebecca musi zdecydować, jak wiele jest gotowa poświęcić, by uratować córkę z uścisku zła.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04
Sob
27/04
Niedz
28/04
Pon
29/04
Wt
30/04
Śr
01/05
Czw
02/05

Monster

Kaibutsu
2h 6m
Matka odkrywa, że nauczyciel jest winny dziwnym zachowaniom jej syna.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Wt
30/04
Czw
16/05

Duch

Yuryeong
2h 13m
W 1933 roku w Korei pod japońskim panowaniem piątka podejrzanych zostaje zatrzymana w hotelu, gdy władze szukają tajemniczego przywódcy rebeliantów, znanego jako Duch. Rozpoczyna się emocjonująca gry o przetrwanie, w której każdy staje się podejrzany.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Czw
02/05
Francja, lata 70. XIX wieku. Rosalie to młoda kobieta inna niż wszystkie, obdarzona wyjątkową tajemnicą - jej twarz i ciało pokrywają włosy. Przez całe życie ukrywała prawdę, aby zachować bezpieczeństwo i dopasować się do otoczenia. Aż do czasu, kiedy na swojej drodze spotka Abla, nieświadomego jej sekretu zadłużonego właściciela baru, który bierze z nią ślub dla posagu. Czy Abel będzie w stanie pokochać Rosalie i dostrzec w niej kobietę, gdy pozna prawdę?
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Śr
01/05

Jutro będzie nasze

C'è ancora domani
1h 58m
Próbując uciec przed patriarchatem powojennego włoskiego społeczeństwa, Delia planuje zbuntować się przeciwko brutalnemu mężowi.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Czw
02/05
Czw
23/05

Czerwone niebo

Roter Himmel
1h 43m
Cztery osoby zostają uwięzione w swoim domu wakacyjnym nad Morzem Bałtyckim przez niekontrolowane pożary lasów.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Sob
27/04
Niedz
28/04
Czw
02/05

Do usług szanownej pani

Complètement cramé!
1h 40m
Owdowiały brytyjski biznesmen podejmuje pracę lokaja w dworku we Francji, aby zachować wspomnienia swojej zmarłej francuskiej żony.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Czw
30/05

Ponyo

Gake no ue no Ponyo
1h 40m
Pięcioletni chłopiec zaprzyjaźnia się z rybią księżniczką.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04
Sob
27/04
Niedz
28/04
Pon
29/04
Wt
30/04
Śr
01/05
Czw
02/05
Arthur towarzyszy grupie rabującej groby i handlującej starożytnymi znaleziskami, choć sam nie szuka zysku ani przygody. Niczym Orfeusz, ma nadzieję odnaleźć w zaświatach to, co utracił.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04
Sob
27/04
Niedz
28/04
Pon
29/04
Wt
30/04
Śr
01/05
Czw
02/05
Julian usunięty ze szkoły za niekoleżeńskie traktowanie małego Auggiego, nie potrafi odnaleźć się w liceum. Jego babcia dzieli się z nim poruszającą historią swojej młodości.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Czw
25/04

Nowy Vermeer. Wystawa wszech czasów

Exhibition On Screen: Vermeer: The Greatest Exhibition
Premierowy film z cyklu "Wystawa w Kinie" zaprasza widzów na kinową wycieczkę po legendarnym amsterdamskim Rijksmuseum, gdzie w 2023 roku ma miejsce największa w historii wystawa arcydzieł Vermeera. Zostały na nią wypożyczone z całego świata najsłynniejsze płótna tego dawnego mistrza. Przyjrzymy się w detalach między innymi: "Dziewczynie z perłą", "Geografowi", "Mleczarce" ("Dziewczynie nalewająca mleko"), "Uliczce", "Pani piszącej list i jej służącej" czy "Kobiecie z wagą". Łącznie w jednym miejscu zgromadzono aż 28 obrazów z około 37 przypisywanych Vermeerowi. Po wystawie oprowadzi nas jej kurator i zarazem dyrektor Rijksmuseum – Taco Dibbits. Nigdy nie było w historii wystawy, na której zgromadzono aż taką ilość dzieł Vermeera. Obrazy sprowadzono z muzeów rozsianych po całym świecie. Wypożyczono je między innymi z Narodowej Galerii Sztuki w Waszyngtonie, Irlandzkiej Galerii Narodowej w Dublinie czy Galerii Obrazów Starych Mistrzów w Dreźnie, a także z prywatnych kolekcji. Po raz pierwszy w historii galeria Frick Collection z Nowego Jorku wypożyczyła trzy obrazy Vermeera, podkreśla to muzeum w komunikacie prasowym. Są to: "Pani pisząca list i jej służąca", "Przerwana lekcja muzyki" oraz "Oficer i śmiejąca się dziewczyna". Bilety na wystawę w Rijksmuseum wyprzedały się w 24 godziny. Obecnie wejściówki można dostać już tylko na czarnym rynku, a ich ceny sięgają kilku tysięcy dolarów. Obejrzenie tego filmu w kinie jest jedyną szansą na zobaczenie tej wystawy.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Śr
26/06

Delikwenci

Los delincuentes
3h 9m
Sfrustrowany monotonną egzystencją urzędnik postanawia napaść na bank.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04
Polska, wiosna 1794 roku. Do ojczyny powraca generał Tadeusz Kościuszko z planem powstania przeciwko Rosjanom. 
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04
Pon
29/04

Tajemniczy świat Arrietty

Karigurashi no Arrietty
1h 34m
Japońska adaptacja "Pożyczalskich", którzy starają się spokojnie żyć pod podłogą ludzkiego domu.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04
Sob
27/04
Niedz
28/04
Pon
29/04
Wt
30/04
Czw
02/05

Samsara

1h 53m
Laos. Obserwujemy wypełnione spokojem, dyscypliną i oszałamiającą przyrodą życie młodych mnichów buddyjskich. Mieszkający w okolicznym domu nieopodal ich klasztoru nastoletni chłopak codziennie przepływa łodzią rzekę, aby czytać starszej kobiecie "Tybetańską księgę umarłych", pomagając jej przeprawić się na tamten świat.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Czw
25/04
Murphy poszukuje swojej córki, którą porwał bandzior Randall.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Sob
27/04
Haru ratuje życie kotu, który w podzięce zabiera ją do swojego królestwa. Sprawy komplikują się, gdy władca krainy proponuje dziewczynie małżeństwo ze swoim synem.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04
Sob
27/04
Niedz
28/04
Pon
29/04
Wt
30/04
Czw
02/05
W trakcie zjazdu absolwentów szkoły medycznej uczestnicy wspominają dawne czasy, niezrealizowane marzenia i ambicje.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Czw
25/04

Wśród wyschniętych traw

Kuru Otlar Üstüne
3h 17m
Trzydziestokilkuletni Samet wraca po feriach do zanurzonej w śniegu anatolijskiej wioski, aby pracować jako nauczyciel plastyki w lokalnej szkole, gdzie zamiast awansu, czeka go przykra niespodzianka.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Niedz
28/04

20 000 gatunków pszczół

20.000 especies de abejas
2h 5m
Choć bez trudu godzimy się z istnieniem ponad 20 tysięcy gatunków pszczół, ludzka różnorodność wielu osobom wydaje się trudna do zaakceptowania. Na własnej skórze przekonuje się o tym ośmioletnia Lucía, do której - wyraźnie wbrew jej woli - większość krewnych wciąż zwraca się urzędowym imieniem Aitor. W trakcie spędzanych w baskijskiej wiosce wakacji bohaterka konfrontuje się ze skrajnie odmiennymi postawami - od wyraźnej niechęci ze strony konserwatywnej babki, przez bierność zagubionej mamy. Wytrwale broniąca własnej tożsamości Lucía zyskuje jednak zaskakującą sojuszniczkę - opiekującą się tytułowymi pszczołami, żyjącą w zgodzie z naturą ciocię.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Sob
27/04
Śr
01/05
Czw
02/05
Nastoletnia Priscilla poznaje gwiazdę rocka i zostaje jego żoną.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04
Niedz
28/04
Pon
29/04
Wt
30/04
Śr
01/05
Czw
02/05

Annabelle: Narodziny zła

Annabelle: Creation
1h 49m
Lalkarz wraz z żoną przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z zamkniętego sierocińca.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Sob
27/04

Matrix Zmartwychwstania

The Matrix Resurrections
2h 28m
Podążaj za Neo, który prowadzi zwyczajne życie w San Francisco, gdzie jego terapeuta przepisuje mu niebieskie pigułki. Jednak Morfeusz oferuje mu czerwoną pigułkę i ponownie otwiera jego umysł na świat Matrix.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Sob
27/04
Po ponad 20 latach służby w lotnictwie marynarki wojennej, Pete "Maverick" Mitchell zostaje wezwany do legendarnej szkoły Top Gun. Ma wyszkolić nowe pokolenie pilotów do niezwykle trudnej misji.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Sob
27/04
Para przeciwnych sobie żywiołów Ember i Wade wspólnie ratuje miasto przed zagładą.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Sob
27/04
Matka Georgie nie żyje, więc żeby pozostać w ich wspólnym mieszkaniu i opłacać czynsz, dziewczynka kradnie rowery z kolegą Alim. Nieoczekiwanie do życia dwunastolatki powraca ojciec.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04
Niedz
28/04
Pon
29/04
Wt
30/04
Śr
01/05
Czw
02/05

Zakonnica II

The Nun II
1h 50m
Kilka lat po wydarzeniach dziejących się w klasztorze w Rumunii, Siostra Irene udaje się do Francji aby zbadać przyczynę śmierci pewnego księdza.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Sob
27/04
Podwodne spojrzenie na różnorodne regiony przybrzeżne Australii Południowej, Nowej Gwinei i obszarów Indo-Pacyfiku oraz wpływ globalnego ocieplenia na oceany.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Niedz
28/04
Agent służb specjalnych przejmuje tożsamość innego mężczyzny i rozpoczyna budowanie swojej kariery szpiegowskiej.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pon
29/04
Śr
01/05
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Czw
02/05

Błazny

1h 25m
Studenci Wydziału Aktorskiego dowiadują się, że ich film dyplomowy nakręci znany reżyser Gajda. Ta wiadomość elektryzuje ich – każdy chce się znaleźć w obsadzie. Gajda pojawia się sporadycznie. Zostawia studentom kamerę - pod jego nieobecność mają nagrywać improwizowane sceny wokół tematu zazdrości i rywalizacji oparte na historii Kaina i Abla oraz Balladyny i Aliny. Zaczynają się próby, poznajemy osobowości studentów, ich marzenia, ambicje. Ujawniają się też dysproporcje w talentach aktorskich, różnice poglądowe, majątkowe, zawiści, zaszłości, skomplikowane relacje uczuciowe. Skupiamy się na relacji czwórki bohaterów: Łukasza/Abla, Olo/Kaina, Julki/Balladyny i Alicji/Aliny. Na rywalizację zawodową nakłada się ta prywatna. Granica pomiędzy rzeczywistością a fikcją powoli zaczyna się zacierać. Cała czwórka prowadzi grę o rolę w filmie, która przeradza się w grę o wszystko. Na imprezie dochodzi do starcia pomiędzy Łukaszem i Olo. Bójka wymyka się spod kontroli.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Sob
27/04
Wt
30/04
Czw
02/05

Kiedy czujesz, że czas na zrobienie czegoś minął

The Feeling That the Time for Doing Something Has Passed
1h 27m
Ann znalazła się na życiowym zakręcie. Mieszka w Nowym Jorku, ale nie jest specjalnie zainteresowana wykonywaną na co dzień pracą, męczy ją związkowa rutyna, a do tego nie może znaleźć wspólnego języka z próbującymi kontrolować jej życie rodzicami. Droga ku odkryciu siebie i przejęciu odpowiedzialności za swoje życie nie będzie należała do łatwych. Zmagania Ann wypełniają zarówno absurdy dnia codziennego, jak i elementy… BDSM.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Sob
27/04
Niedz
28/04
Wt
30/04

Imago

1h 53m
Rok 1989. Polska tuż przed przełomem, podczas kiedy w Trójmieście kwitnie alternatywna scena muzyczna, młoda, złamana artystka, szukając bliskości ze swoją z pozoru pozbawioną uczuć matką, dowiaduje się, że sama jest w ciąży.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Sob
27/04
Śr
01/05
Czw
02/05

Lęk

1h 36m
Dwie siostry wyruszają w pełną emocji podróż, poprzez śmiech i łzy, radość i gniew, aż do finału, który ma rozstrzygnąć o losie jednej z nich.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04
Pon
29/04
Śr
01/05
Przewrotna komedia o wchodzeniu w dorosłość, pełna ekscentrycznych postaci, które wprowadzają w życie głównego bohatera chaotyczną mieszankę horroru i komedii, burząc jego dotychczasowy świat.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pon
29/04
Wt
30/04
Czw
02/05
Renomowany niegdyś chirurg, który stracił rodzinę i pamięć, dostaje szansę na nowe życie, gdy po latach spotyka swoją córkę.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Sob
27/04
Wt
30/04
Śr
01/05

Byli mężowie

Men of Divorce
1h 38m
Na mieszkającego w Nowym Jorku Petera spada nagła fala osobistych nieszczęść. Po ponad trzech dekadach małżeństwa opuszcza go żona, rozstają się także jego rodzice, mający niemal dwukrotnie dłuższy staż. Oparciem i pocieszeniem dla Petera stają się jego dorośli synowie – Nick i Mickey. Podczas gdy trwają przygotowania do wieczoru kawalerskiego jednego z nich, trafiają do meksykańskiego kurortu w Tulum, gdzie ma odbyć się cała impreza. Kiedy jednak coraz więcej rzeczy zdaje się iść nie tak, coraz silniej daje się zauważyć, że główny bohater nie jest jedynym mężczyzną przechodzącym kryzys egzystencjalny.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04
Pon
29/04
Śr
01/05
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Sob
27/04
Niedz
28/04
Czw
02/05
Po śmierci matki piętnastoletnia Abby zmuszona zostaje do zamieszkania z ojcem i jego młodszą partnerką. Zagubiona dziewczyna, w poczuciu wyobcowania staje na tytułowej krawędzi. Nie czuje się komfortowo w nowej przestrzeni, a fakt, że mężczyzna ułożył sobie życie z nową kobietą nie wpływa korzystnie na i tak już skomplikowane relacje ojca z córką. Nastolatka, próbując odnaleźć się w nowej rzeczywistości i poradzić sobie z dotkliwą stratą, zaczyna eksperymentować i szukać nowych wrażeń. Towarzyszy jej w tym zbuntowana Caroline, z którą Abby nawiązuje nić porozumienia. Pełnometrażowy debiut Pablo Feldmana i Sophii Sabelli to słodko-gorzka opowieść o blaskach i cieniach granicznego momentu pomiędzy dzieciństwem a dorosłością, próbie nawiązania międzypokoleniowego dialogu i wadze przyjaźni. Jest to opowieść o czasie wyjątkowo intensywnym i emocjonalnym, któremu towarzyszy zarówno uczucie ekscytacji, jak również niepewności i lęku.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Niedz
28/04
Pon
29/04
Czw
02/05

Light Light Light

Valoa valoa valoa
1h 31m
W 1986 roku młoda Maria przeprowadza się do wioski w Finlandii, gdzie spotyka piętnastoletnią Mimi. Pomimo globalnego napięcia związanego z katastrofą w Czarnobylu obie przeżywają namiętne lato pełne uczuć. Dwadzieścia lat później, powracając, by zaopiekować się chorą matką, Maria odczuwa silne wspomnienia tamtego czasu.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04
Sob
27/04
Niedz
28/04
Niemal wszystko w produkcji Niclasa Larssona kręci się wokół tytułowych - matki oraz kanapy. Podczas rodzinnej wizyty w sklepie z meblami bohaterka zasiada na wystawionej na sprzedaż sofie, deklarując, że nie ma zamiaru z niej więcej wstać. Reżyser konsternuje widza tak, że ten czuje się niemal równie zaskoczony, co dorosłe już dzieci kobiety, między którymi toczy się dyskusja, jak poradzić sobie z kłopotliwą sytuacją. Zapanować nad nią próbuje zwłaszcza jeden z synów, David. Negocjacje, jakie prowadzi z kobietą, stają się asumptem do prześledzenia skomplikowanych, pełnych wzajemnych pretensji relacji, jakie łączą matkę i syna. Debiutujący Larsson może pochwalić się wyjątkową, jak na pierwszy pełnometrażowy film, gwiazdorską obsadą. W głównych rolach występują bowiem Ewan McGregor, Ellen Burstyn oraz Rhys Ifans.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pon
29/04
Wt
30/04
Czw
02/05
Dwóch policjantów doskonale władających wschodnimi sztukami walki ściga przywódcę gangu Yakuza.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Czw
25/04
Wt
30/04
Najnowszy film przyrodniczy twórców "Lemurów z Madagaskaru" i"Dzikich z natury" a ekranach IMAX. "Pandy" to ciepła opowieść o uwielbianych przez wszystkich pandach wielkich, które przyszły na świat w Bazie Pand i rozpoczynają swoją drogę do życia na wolności. Film przenosi widzów w góry Syczuanu, gdzie poznają codzienne życie pand wielkich oraz pracę specjalistów przygotowujących pandy do życia w ich naturalnym środowisku. Główną bohaterką jest panda Qian Qian, która ma doświadczyć natury po raz pierwszy.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Sob
27/04
Pochodzący z rodziny o militarnych tradycjach Tytus bierze udział w rekrutacji do lokalnej grupy paramilitarnej. Konfrontując się ze swoimi słabościami dojrzewa i po raz pierwszy w życiu zdobywa się na odwagę.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pon
29/04
Czw
02/05

Glut

Booger
1h 18m
Anna niedawno straciła swoją najbliższą przyjaciółkę i współlokatorkę. Jedynym śladem po Izzy jest kot Booger, który staje się dla Anny symbolem jej utraconej towarzyszki. Kiedy jednak niesforny Booger ucieka przez okno, dziewczyna coraz bardziej pogrąża się w samotności, za jedyny cel stawiając sobie odnalezienie zwierzęcia. W międzyczasie zaczyna jednak doświadczać niepokojących fizycznych zmian, przejmując coraz więcej nieludzkich cech.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Niedz
28/04
Śr
01/05

Dziewczyny mają się dobrze

Las chicas están bien
1h 25m
Cztery aktorki i scenarzystka spędzają tydzień w starym młynie. Dni mijają im na próbach przedstawienia, a także rozmowach o życiowych doświadczeniach oraz wyznawanych wartościach.

Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04
Wt
30/04

Hesitation Wound

Tereddüt Çizgisi
1h 24m
W filmie Selmana Nacara akcja rozgrywa się w ciągu niecałych 24 godzin, w których Canan, prawniczka specjalizująca się w prawie karnym, musi podjąć ważny moralny wybór, decydujący o jej przyszłości. Dzieląc czas między pracę w sądzie a opiekę nad chorą matką w szpitalu, Canan stoi przed życiowym dylematem w momencie ogłaszania wyroku klienta oskarżonego o morderstwo. "Hesitation Wound" to trzymający w napięciu dramat sądowy, skoncentrowany wokół zagadnień związanych z problemami moralności oraz sprawiedliwości. Są to tematy nieprzypadkowe, bowiem fascynują reżysera od czasu jego własnych studiów prawniczych. Nagrodzony na festiwalach w Zurychu i Brukseli film pobudza do refleksji nad systemem wartości, jakimi na co dzień kieruje się każdy z nas, pokazując też konsekwencje podjętej raz decyzji.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Niedz
28/04
Wt
30/04
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pon
29/04
Czw
02/05
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Niedz
28/04
Wt
30/04

Vera and the Pleasure of Others

Vera y el placer de los otros
1h 44m
Siedemnastoletnia Vera, z pozoru zwyczajna uczennica i siatkarka, potajemnie wynajmuje puste mieszkanie dla rówieśników do intymnych spotkań, podkradając je od matki, która pracuje w nieruchomościach. Ukryta za zamkniętymi drzwiami, Vera poznaje swoje erotyczne fantazje, słysząc odgłosy z sąsiednich pokoi.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04
Niedz
28/04

Year of the Fox

1h 37m
Ivy (Sarah Jeffrey) żyje w idyllicznej, pełnej luksusu, blichtru i pieniędzy rzeczywistości imprezowego Aspen. Pewnego dnia na nieskazitelnym obrazku pojawia się jednak poważna rysa. Bolesny rozwód przybranych rodziców dziewczyny sprawia, że ta traci grunt pod nogami. Czującej odrzucenie bohaterce nie pomaga patriarchalne środowisko, w którym pieniądz, władza i związane z nimi przywileje stają się najwyższą wartością.

USA

Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04
Śr
01/05

Lekcja tanga

The Tango Lesson
1h 40m
Na wycieczce do Paryża Sally poznaje Pabla, który jest tancerzem tanga. Pablo zaczyna uczyć Sally tańczyć, jednak ta wkrótce musi wracać do Londynu w sprawach służbowych. Gdy wyjeżdża do Buenos Aires, przyjaciele Pabla również uczą ją tanga. Sally i Pablo spotykają się ponownie. Ich przyjaźń odżywa, jednak tym razem te relacje zmieiają się. Mają możliwość dowiedzieć się, że tak naprawdę chcą od siebie czegoś całkiem innego...

Argentyna

Francja

Holandia

Niemcy

Wielka Brytania

Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Czw
25/04
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Czw
25/04

Bogu dzięki, chłopiec

Inshallah walad
1h 56m
Młoda wdowa, aby nie stracić domu i majątku, okłamuje rodzinę w sprawie ciąży. Jednak jedno kłamstwo pociąga za sobą kolejne, a sytuacja robi się coraz bardziej niebezpieczna.

Francja

Jordania

Arabia Saudyjska

Katar

Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Śr
01/05

Heroiczny

Heroico
1h 28m
Luis, osiemnastolatek o rdzennych korzeniach, wstępuje do Heroic Military College, pragnąc zapewnić sobie lepszą przyszłość. Zderza się tam ze sztywnym systemem zinstytucjonalizowanej przemocy, który ma na celu zmienić go w żołnierza doskonałego.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Śr
01/05

Czarny kos, czarna jeżyna

Shashvi shashvi maq'vali
1h 50m
Dobiegająca pięćdziesiątki właścicielka sklepu jest obiektem plotek, ponieważ żyje sama. Niespodziewanie poznaje mężczyznę, w którym się zakochuje.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Sob
27/04

Królestwo zwierząt

Le règne animal
2h 10m
W niedalekiej przyszłości przez ludzką populację przetacza się epidemia niewyjaśnionych mutacji genetycznych. Za ich sprawą niektórzy jej przedstawiciele zaczynają coraz bardziej upodabniać się swoim wyglądem i zachowaniem do zwierząt. Te obdarzone nadludzkimi umiejętnościami hybrydy uznawane są jednak za zagrożenie i izolowane w specjalnych ośrodkach. Jedną z osób dotkniętych taką mutacją jest Lena - żona François (Romain Duris). Na wieść o wypadku konwoju w dzikiej części lasu i ucieczce transportowanych w nim hybryd, mężczyzna wspólnie ze swoim 16-letnim synem Emilem wyrusza na desperackie poszukiwanie swojej partnerki. Będzie to wyzwanie zarówno dla ojcowskiej relacji François ze swoim dzieckiem jak również dla całej trójki jako rodziny. Czeka ich prawdziwe emocjonalne trzęsienie ziemi, które wystawi wszystkich na próbę.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04

Behind the Mountains

Oura el jbel
1h 38m
Po czterech latach w więzieniu Rafik ma tylko jeden plan - zabrać syna za góry i pokazać mu odkrycie, którego dokonał.

Belgia

Francja

Tunezja

Włochy

Arabia Saudyjska

Katar

Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pt
26/04
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Sob
27/04

Lekcje tolerancji

Uroky tolerantnosti
1h 35m
Nadia to nauczycielka w prowincjonalnej szkole, która w szczytnej idei europejskiej integracji widzi szansę na poprawienie bytu swojej rodziny. Namawia męża i dzieci, by zgłosili się do rządowego programu "Lekcje tolerancji", co ma im przynieść wymierne finansowe korzyści. Zgodnie z założeniami całego przedsięwzięcia na pewien czas ma z nimi zamieszkać aktywista społeczności LGBTQ+. Poszczególni członkowie rodziny reagują na Wasyla z dużą podejrzliwością i dystansem, ujawniając głęboko skrywane homofobiczne zapędy. Mężczyzny to jednak nie zraża, bo jego głównym celem jest walka o akceptację i zrozumienie osób reprezentowanych przez niego mniejszości. Każdy kolejny dzień, który wspólnie spędzają, otwiera ich na siebie wzajemnie i przekonuje, że definiowanie innych wyłącznie przez pryzmat orientacji seksualnej mija się z celem. Obecność Wasyla wpływa na dynamikę rodzinnych relacji i ożywia uczucia, o jakich bohaterowie najwyraźniej dawno już zapomnieli.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Niedz
28/04
New Delhi nie jest łatwym miejscem do życia dla obcokrajowca, zwłaszcza jeżeli wyróżnia się on ciemniejszym kolorem skóry. Od sześciu lat doświadcza tego nigeryjski student Michael Okeke, który marzy o tym, by uzyskać dyplom MBA i rozpocząć bardziej stateczną egzystencję. Póki co musi zadowolić się dorywczą pracą, szemranymi interesami oraz podwyższonym ryzykiem, jakie wiąże się z włóczeniem się nocami po ulicach zatłoczonego miasta i zaopatrywaniem bogatych klientów w narkotyki. Droga do szczęścia dla sympatycznego outsidera, jakim jest Michael, wydaje się wyjątkowo kręta, a granica między problemami sprzed wieków, z jakimi zmagali się pierwsi Afrykanie w Indiach, a tymi dzisiejszymi - zaskakująco cienka.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Niedz
28/04

Stolen

1h 32m
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Wt
30/04

Eternal

For evigt
1h 40m
Elias, młody naukowiec zajmujący się ochroną środowiska, zakochuje się w aspirującej piosenkarce Anicie. Kiedy jednak nadarza się okazja, aby dołączyć do wyprawy badającej tajemnicze pęknięcie na dnie oceanu, decyduje się poświęcić pracy, kosztem miłości. Kilka lat później, podczas misji, doświadcza wizji tego, jak mogłoby wyglądać jego życie, gdyby dokonał innego wyboru. Jego nową obsesją staje się odzyskanie ukochanej.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Wt
30/04

Blaga's Lessons

Urotcite na Blaga
1h 54m
Owdowiała, emerytowana, siedemdziesięcioletnia nauczycielka Blaga pada ofiarą telefonicznego przestępstwa. Tracąc oszczędności życia, które chciała przeznaczyć na nagrobek dla niedawno zmarłego męża, kobieta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. W poczuciu głębokiej frustracji i upokorzenia pozostawia za sobą dotychczasowy zbiór przekonań, tworząc nową hierarchię wartości, na ścieżce przestępstwa i własnego poczucia sprawiedliwości.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Śr
01/05

Temporaries

Richelieu
1h 29m
Ariane wraca do domu i podejmuje pracę jako tłumaczka w fabryce zatrudniającej imigrantów. 
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Czw
02/05
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Sob
27/04
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Czw
02/05

The Dreamer

L'homme d'argile
1h 34m
Raphaël, jednooki mężczyzna zbliżający się do sześćdziesiątki, mieszka z matką w odosobnionej willi, gdzie pracuje jako ogrodnik. Wiodąc samotne życie, jego rutynę zmienia przybycie Garance, wyzwolonej artystki z tatuażami, która namawia go do wzięcia udziału w swoim nowym projekcie artystycznym. Ich spotkanie wprowadza chaos i nowe emocje do życia Raphaëla.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pon
29/04

Unsinkable

Synkefri
1h 43m
W 1981 roku, w duńskim miasteczku rybackim, nowa łódź ratunkowa RF2, uznawana za niezatapialną, tonie podczas pierwszej misji, powodując śmierć dziewięciu osób. Kapitan łodzi jest obwiniany o katastrofę, a jego syn Henrik decyduje się zbadać sprawę, napotykając opór ze strony społeczności obawiającej się utraty pracy i władz, starających się uniknąć skandalu. Film Christiana Andersena ukazuje również wpływ tragedii na rodzinę Henrika, testując ich wzajemne relacje.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Śr
01/05
Sześcioletnia Cléo kocha swoją nianię Glorię ponad wszystko. Kiedy Gloria musi wrócić na Wyspy Zielonego Przylądka, aby zaopiekować się własnymi dziećmi, obie chcą jak najlepiej wykorzystać ostatnie wspólne lato.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Niedz
28/04

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones