Amerykańska Akademia Telewizyjna
Data ogłoszenia nominacji: 19 lipca
Data wręczenia nagród: 23 września

Nagrody Emmy zostały rozdane w czasie dwóch gali. Na pierwszej 15 września laureatami stały się osoby w kategoriach technicznych. Natomiast najważniejsze statuetki powędrowały do zwycięzców 23 września.

Emmy

Najlepszy serial dramatyczny

wygrane
  • Homeland
    Homeland (2011)
    Po ośmiu latach niewoli w Iraku sierżant korpusu piechoty morskiej powraca do Stanów Zjednoczonych jako bohater. Agentka CIA podejrzewa, że może on planować zamach terrorystyczny.
nominacje

Najlepszy serial komediowy

wygrane
  • Współczesna rodzina
    Trzy różne, ale spokrewnione rodziny mierzą się z problemami i utrapieniami w swój własny, komiczny sposób.

Najlepszy aktor w serialu dramatycznym

wygrane

Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym

wygrane

Najlepszy aktor w serialu komediowym

wygrane

Najlepsza aktorka w serialu komediowym

wygrane

Najlepszy aktor w miniserialu lub filmie telewizyjnym

wygrane

Najlepsza aktorka w miniserialu lub filmie telewizyjnym

wygrane

Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu dramatycznym

wygrane

Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym

wygrane

Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu komediowym

wygrane

Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym

wygrane

Najlepsza aktorka drugoplanowa w miniserialu lub filmie telewizyjnym

wygrane

Najlepszy aktor drugoplanowy w miniserialu lub filmie telewizyjnym

wygrane

Najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym - aktorka

wygrane

Najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym - aktor

wygrane

Najlepszy gościnny występ w serialu komediowym - aktorka

wygrane

Najlepszy gościnny występ w serialu komediowym - aktor

wygrane

Najlepsza charakteryzacja w miniserialu lub filmie telewizyjnym (naturalna)

wygrane
  • Hatfields & McCoys: Wojna klanów
    Hatfields & McCoys: Wojna klanów (2012)
    Mario Michisanti i Francesca Tampieri
    Po zakończeniu wojny secesyjnej dawni towarzysze broni, "Devil" Anse Hatfield i Randall McCoy, popadają w konflikt, który staje się początkiem długoletniej rywalizacji pomiędzy dwoma rodzinami.
nominacje

Najlepsza charakteryzacja w serialu kręconym jedną kamerą (naturalna)

wygrane
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    Paul Engelen i Melissa Lackersteen za odcinek "The Old Gods And The New"
    Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.
nominacje
  • Glee
    Glee (2009)
    Kelley Mitchell, Jennifer Greenberg (I), Melissa Buell, Shutchai Tym Buacharern, Paula Jane Hamilton i Darla Albright za odcinek "Yes/No"
  • Mad Men
    Mad Men (2007)
    Lana Grossman (I), Ron Pipes, Ken Niederbaumer i Keith Sayer za odcinek "Christmas Waltz"
  • Pępek świata
    Pępek świata (2009)
    Tyson Fountaine, Heather Cummings (II), Michelle Daurio, Tifanie White, Brian Kinney (I) i Elizabeth Dahl za odcinek "The Play"
  • Zakazane imperium
    Zakazane imperium (2010)
    Michele Paris (I), Mary Aaron i Steven Lawrence (VIII) za odcinek "Georgia Peaches"

Najlepsza charakteryzacja w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami (naturalna)

wygrane
  • Dancing with the Stars
    Dancing with the Stars (2005)
    Zena Shteysel, Angela Moos, Patti Ramsey Bortoli, Barbara Fonte-Kunkel, Sarah Woolf, Nadege Schoenfeld za odcinek 1307
    Konkurs, w którym celebryci w parze z profesjonalnym tancerzem konkurują ze sobą o tytuł najlepszego.
nominacje
  •  Saturday Night Live
    Saturday Night Live (1975)
    Louie Zakarian, Josh Turi, Amy Tagliamonti, Daniela Zivkovic, Tom Denier Jr. za odcinek z Katy Perry
  • Jak poznałem waszą matkę
    Jak poznałem waszą matkę (2005)
    Jennifer Turchi Nigh, Megan Moore (II) i Kevin Haney za odcinek "Trilogy Time"
  • Rozpalić Cleveland
    Rozpalić Cleveland (2010)
    nominowanie Lori Benson (I), Lisa Ashley (I) i Deborah Humphries za odcinek "Bridezelka"
  • Victoria znaczy zwycięstwo
    Victoria znaczy zwycięstwo (2010)
    Michael Johnston (III), Patti Brand, Melanie Mills, Nadege Schoenfeld i Lucine Galadjian za odcinek "April Fools Blank"

Najlepsza charakteryzacja w serialu, miniserialu, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym (sztuczna)

wygrane
  • The Walking Dead
    The Walking Dead (2010)
    Gregory Nicotero, Jake Garber, Andy Schoneberg, Kevin Wasner, Gino Crognale i Carey Jones (I) za odcinek "What Lies Ahead"
    Świat opanowały zombie. Grupka ocalałych szuka bezpiecznego schronienia.
nominacje
  • American Horror Story
    American Horror Story (2011)
    Eryn Krueger Mekash, Hiroshi Yada (I), Mike Mekash, Christopher Allen Nelson, Kim Ayers, Christien Tinsley i Jason Hamer
  • Dawno, dawno temu
    Dawno, dawno temu (2011)
    Toby Lindala i Sarah Graham (II) za odcinek "Dreamy"
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    Paul Engelen, Conor O'Sullivan (I) i Robert Trenton za odcinek "Valar Morghulis"
  • Zakazane imperium
    Zakazane imperium (2010)
    Michele Paris (I), Craig Lindberg, Jeremy Selenfriend, Michael Marino (I), David Presto i Michael Fontaine (II) za odcinek "The Age Of Reason"

Najlepsza choreografia

wygrane
  • Smash
    Smash (2012)
    za układy "National Pastime", "Let's Be Bad" i "Never Met a Wolf"
    Team genialnych scenarzystów, Julia i Tom, wpada na pomysł stworzenia musicalu o życiu Marilyn Monroe. Rozpoczynają się castingi oraz próby, zaś za kulisami wrze.
nominacje

Najlepsza czołówka

wygrane
  • Wielkie nadzieje
    Kiedy ubogi Pip Pirrip pomaga zbiegowi, jego życie zmienia się nie do poznania.
nominacje

Najlepsza forma specjalna - krótkometrażowy aktorski program rozrywkowy

Najlepsza gra głosem

wygrane
  • Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie
    Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie (1999)
    za odcinek "The Silence Of The Clamps"
    Philip J. Fry przez przypadek hibernuje się i budzi w odległej przyszłości, gdzie poznaje krewnego, profesora Huberta J. Farnswortha, który postanawia zatrudnić chłopaka jako kuriera.
nominacje

Najlepsza kompozycja muzyczna w mini serialu, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym (oryginalna dramatyczna ścieżka dźwiękowa)

wygrane

Najlepsza kompozycja muzyczna w serialu (oryginalna dramatyczna ścieżka dźwiękowa)

wygrane
  • Downton Abbey
    Downton Abbey (2010)
    za odcinek szósty drugiego sezonu
    Wielka Brytania w czasie burzliwych zmian społecznych jest tłem dla losów szlachty oraz służby żyjących we dworze Downton Abbey.
nominacje

Najlepsza oryginalna muzyka i słowa

nominacje
  •  Saturday Night Live
    Saturday Night Live (1975)
    Eli Brueggemann, Seth Meyers (I) i John Mulaney za utwór pt.: "I Can't Believe I'm Hosting" z odcinka z Jasonem Segelem
  • Dorastająca nadzieja
    Dorastająca nadzieja (2010)
    Matthew Thompson (I) za utwór pt.: "Welcome Back To Hope" z odcinka "Prodigy"
  • Serce świąt
    Serce świąt (2011)
    Matthew West (XIII) za utwór pt.: "The Heart Of Christmas"
  • Smash
    Smash (2012)
    Marc Shaiman i Scott Wittman za utwór pt.: "Let Me Be Your Star" z odcinka pilotażowego

Najlepsza reżyseria miniserialu, filmu telewizyjnego lub dramatycznego programu specjalnego

wygrane

Najlepsza reżyseria programu dokumentalnego

wygrane

Najlepsza reżyseria programu rozrywkowego

wygrane
  •  Saturday Night Live
    Saturday Night Live (1975)
    za odcinek z Mickiem Jaggerem
    Zaproszeni sławni goście występują w parodiach i skeczach.
nominacje

Najlepsza reżyseria serialu dramatycznego

wygrane
  • Zakazane imperium
    Zakazane imperium (2010)
    za odcinek "To The Lost"
    Historia polityka, który zarabia wielkie pieniądze z handlu alkoholem w czasie prohibicji oraz rządzi Atlantic City.
nominacje

Najlepsza reżyseria serialu komediowego

wygrane
  • Współczesna rodzina
    Współczesna rodzina (2009)
    za odcinek "Baby On Board"
    Trzy różne, ale spokrewnione rodziny mierzą się z problemami i utrapieniami w swój własny, komiczny sposób.
nominacje

Najlepsza reżyseria techniczna, praca kamer, kontrola video w serialu

wygrane
  •  Saturday Night Live
    Saturday Night Live (1975)
    Steven Cimino, Johnny Pinto (II), Paul Cangialosi, Len Wechsler, Barry Frisher, Eric Eisenstein, Susan Noll, Frank Grisanti za odcinek z Mickiem Jaggerem
    Zaproszeni sławni goście występują w parodiach i skeczach.
nominacje
  • Dancing with the Stars
    Dancing with the Stars (2005)
    za odcinek 1410A
  • Rockefeller Plaza 30
    Rockefeller Plaza 30 (2006)
    Steven Cimino, Barry Frisher, Johnny Pinto (II), Charlie Huntley, Timothy Quigley (II), Eric Eisenstein, Richard B. Fox, Marc Bloomgarden, Gerard Sava, Jeffrey Dutemple, Susan Noll i Frank Grisanti za odcinek "Live From Studio 6H" (wersja West
  • Teoria wielkiego podrywu
    Teoria wielkiego podrywu (2007)
    John Pierre Dechene, Jamie Hitchcock, Richard Price (IV), Brian W. Armstrong, Ray Gonzales (II) i John O'Brien (IX) za odcinek "The Countdown Reflection"

Najlepsza scenografia w miniserialu lub filmie telewizyjnym

wygrane

Najlepsza scenografia w serialu kręconym przy użyciu jednej kamery

wygrane
nominacje

Najlepsza scenografia w serialu kręconym przy użyciu wielu kamer

wygrane
  • Dwie spłukane dziewczyny
    Dwie spłukane dziewczyny (2011)
    za odcinki "And The Rich People Problems", "And The Reality Check" i "And The Pop Up Sale"
    Dwie młode kobiety, pracujące razem jako kelnerki, zaprzyjaźniają się. Nie są zadowolone z obecnej sytuacji, więc odkładają zarobione pieniądze, by otworzyć wspólnie cukiernię.
nominacje

Najlepsze drugoplanowe efekty specjalne

wygrane
  • Zakazane imperium
    Zakazane imperium (2010)
    David Taritero, Robert Stromberg, Richard Friedlander, Eran Dinour, David W. Reynolds, Matthew Conner (II), Austin Meyers (II), Jonathan Dorfman i Steven Kirshoff za odcinek "Georgia Peaches"
    Historia polityka, który zarabia wielkie pieniądze z handlu alkoholem w czasie prohibicji oraz rządzi Atlantic City.
nominacje
  • Breaking Bad
    Breaking Bad (2008)
    William Powloski (I), Gregory Nicotero, Bruce Branit i Werner Hahnlein za odcinek "Face Off"
  • Hemingway i Gellhorn
    Hemingway i Gellhorn (2012)
    Chris Morley (III), Kip Larsen (II), Nathan Abbot i Chris Paizis (I)
  • Kości
    Kości (2005)
    Christian Cardona, Andy Simonson, Buddy Gheen, Beau Janzen, Ulysses Argetta i Heather Fetter za odcinek "The Twist In The Twister"
  • Rodzina Borgiów
    Rodzina Borgiów (2011)
    Doug Campbell (IV), Bill Halliday (I), Luke Groves, Kirk Brillon, Stevie Ramone, Jim Maxwell (I), Irit Hod, Tim Sibley i Adam Jewett za odcinek "The Choice"
  • Touch
    Touch (2012)
    Tony Pirzadeh, Mark Spatny, Nicole Zabala, Christopher D. Martin, Kristin Johnson (III), Whitman Lindstrom, Diego Galtieri, Meliza Fermin i Anthony Ocampo (I) za odcinek pilotażowy

Najlepsze efekty specjalne

wygrane
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    Rainer Gombos, Juri Stanossek, Sven Martin (I), Steve Kullback, Jan Fiedler, Chris Stenner, Tobias Mannewitz, Thilo Ewers i Adam Chazen za odcinek "Valar Morghulis"
    Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.
nominacje
  • Dawno, dawno temu
    Dawno, dawno temu (2011)
    Andrew Orloff, Laura Jones (X), Philip Edward Jones, Jake Bergman, Nathan Matsuda, Dale Fay, Dayna Mauer, Kevin Struckman i Sallyanne Massimini za odcinek "The Stranger"
  • Pan Am
    Pan Am (2011)
    Matt Robken, Christopher D. Martin, Sam Nicholson (I), Diego Galtieri, Daniel Kumiega, Michael Cook (VI), William L. Arance, Martin Hilke i Anthony Ocampo (I) za odcinek pilotażowy
  • Sekrety ludzkiego ciała
    Sekrety ludzkiego ciała (2011)
    Phil Dobree, Sophie Orde, Dan Upton, Matt Chandler (I), Grant White (I), Jonas Ussing, Paul Herbert (III) i Nick Ward (XI) za odcinek pilotażowy
  • The Walking Dead
    The Walking Dead (2010)
    Victor Scalise, Jason Sperling (I), Darrell Pritchett, Eddie Bonin, Valeri Pfahning, Spence Fuller, Martin Hilke, Michael Cook (VI) i Jon Rosenthal za odcinek "Beside The Dying Fire"
  • Wrogie niebo
    Wrogie niebo (2011)
    Andrew Orloff, Curt Miller, Sean Tompkins, Barbara Genicoff, Jake Bergman, Scott Fritts, Renaud Talon, Michael Kirylo i James David Hattin za odcinki "Live And Learn" i "The Armory"

Najlepsze fryzury w miniserialu lub filmie telewizyjnym

wygrane
  • American Horror Story
    American Horror Story (2011)
    Monte Haught, Samantha Wade, Melanie Verkins, Natalie Driscoll i Michelle Ceglia
    Harmonowie postanawiają przeprowadzić się, nie mając pojęcia o tym, co miało miejsce w nowym domu. Po czasie odkrywają krwawą i mroczną historię rezydencji.
nominacje

Najlepsze fryzury w serialu kręconym jedną kamerą

wygrane
  • Downton Abbey
    Downton Abbey (2010)
    Anne Oldham i Christine Greenwood za odcinek pierwszy drugiego sezonu
    Wielka Brytania w czasie burzliwych zmian społecznych jest tłem dla losów szlachty oraz służby żyjących we dworze Downton Abbey.
nominacje
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    Kevin Alexander (II), Candice Banks, Rosalia Culora i Gary Machin za odcinek "The Old Gods And The New"
  • Mad Men
    Mad Men (2007)
    Theraesa Rivers, Lucia Mace, Arturo Rojas (I), Maria Sandoval (I) i David Blair (III) za odcinek "The Phantom"
  • Rodzina Borgiów
    Rodzina Borgiów (2011)
    Stefano Ceccarelli (II), Tahira Herold, Claudia Catini i Sevlene Roddy za odcinek "The Confession"
  • Zakazane imperium
    Zakazane imperium (2010)
    Francesca Paris i Christine Cantrell za odcinek "Two Boats And A Lifeguard"

Najlepsze fryzury w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami

wygrane
  •  Saturday Night Live
    Saturday Night Live (1975)
    Bettie O. Rogers, Jodi Mancuso, Inga Thrasher, Jennifer Serio Stauffer, Cara Hannah Sullivan i Christal Schanes za odcinek z Zooey Deschanel
    Zaproszeni sławni goście występują w parodiach i skeczach.
nominacje
  • Dancing with the Stars
    Dancing with the Stars (2005)
    Mary Guerrero, Kim Messina, Jennifer Guerrero-Mazursky, Rachel Dowling, Cynthia P. Romo i Sean Smith (VI) za odcinek 1407
  • The Voice
    The Voice (2011)
    Shawn Finch, Jerilynn Straitiff, Cindy Costello, Cheryl Marks (I), Renee Ferruggia i Samantha Wen za odcinek 210A
  • Victoria znaczy zwycięstwo
    Victoria znaczy zwycięstwo (2010)
    Cyndra Dunn, Monica Sabedra, Terrie Velasquez i Shawn Finch za odcinek "April Fools Blank"

Najlepsze indywidualne osiągnięcie w animacji

wygrane

Najlepsze kostiumy w miniserialu, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym

wygrane
  • Wielkie nadzieje
    Wielkie nadzieje (2011)
    Yvonne Duckett za część drugą
    Kiedy ubogi Pip Pirrip pomaga zbiegowi, jego życie zmienia się nie do poznania.
nominacje

Najlepsze kostiumy w serialu

wygrane
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    Alex Fordham i Chloe Aubry za odcinek "The Prince Of Winterfell"
    Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.
nominacje

Najlepsze oświetlenie / reżyseria światła w programie rozrywkowym

wygrane
  • So You Think You Can Dance
    So You Think You Can Dance (2005)
    za odcinek finałowy ósmego sezonu
    Tancerze wyszkoleni w każdym rodzaju tańca, od baletu po hip-hop, konkurują o tytuł najlepszego.
nominacje

Najlepsze zdjęcia w miniserialu lub filmie telewizyjnym

wygrane
nominacje

Najlepsze zdjęcia w programie dokumentalnym

wygrane
  • Lodowa planeta
    Lodowa planeta (2011)
    zespół operatorski za odcinek "Ends Of The Earth"
nominacje

Najlepsze zdjęcia w programie reality

wygrane
nominacje

Najlepsze zdjęcia w serialu kręconym przy użyciu jednej kamery

wygrane
  • Zakazane imperium
    Zakazane imperium (2010)
    za odcinek "21"
    Historia polityka, który zarabia wielkie pieniądze z handlu alkoholem w czasie prohibicji oraz rządzi Atlantic City.
nominacje

Najlepsze zdjęcia w serialu kręconym przy użyciu wielu kamer

wygrane
  • Dwóch i pół
    Dwóch i pół (2003)
    za odcinek "Sips, Sonnets, And Sodomy"
    Świeżo rozwiedziony Alan Harper wprowadza się do mieszkania swojego brata – Charliego wraz z 10-letnim synem.
nominacje

Najlepszy dobór obsady miniserialu, filmu telewizyjnego lub programu specjalnego

wygrane

Najlepszy dobór obsady serialu dramatycznego

wygrane
  • Homeland
    Homeland (2011)
    Po ośmiu latach niewoli w Iraku sierżant korpusu piechoty morskiej powraca do Stanów Zjednoczonych jako bohater. Agentka CIA podejrzewa, że może on planować zamach terrorystyczny.
nominacje

Najlepszy dobór obsady serialu komediowego

wygrane
  • Dziewczyny
    Dziewczyny (2012)
    Perypetie czterech przyjaciółek z Nowego Jorku, które wkraczają w dorosłość.
nominacje

Najlepszy dźwięk w miniserialu lub filmie telewizyjnym

wygrane

Najlepszy dźwięk w programie dokumentalnym

wygrane
  • Pod niebem Afryki
    Muzyk Paul Simon będąc w RPA, przy współpracy z lokalnymi muzykami, nagrywa album "Graceland".
nominacje

Najlepszy dźwięk w serialu komediowym lub dramatycznym (godzinnym)

wygrane
nominacje

Najlepszy dźwięk w serialu komediowym, dramatycznym (półgodzinnym) lub animowanym

wygrane
nominacje

Najlepszy krótkometrażowy program animowany

wygrane
nominacje
  • Fineasz i Ferb
    Fineasz i Ferb (2007)
    za odcinek "The Doonkleberry Imperative"
  • Mad
    Mad (2010)
    za odcinek "Kitchen Nightmare Before Christmas / How I Met Your Mummy"
  • Pora na przygodę!
    Pora na przygodę! (2010)
    za odcinek "Too Young"
  • Robot Chicken
    Robot Chicken (2005)
    za odcinek "Fight Club Paradise"

Najlepszy miniserial lub film telewizyjny

wygrane

Najlepszy montaż dźwięku w programie dokumentalnym kręconym jedną lub wieloma kamerami

wygrane

Najlepszy montaż dźwięku w serialu

wygrane

Najlepszy montaż miniserialu lub filmu telewizyjnego kręconego przy użyciu jednej kamery

wygrane
  • Hatfields & McCoys: Wojna klanów
    Po zakończeniu wojny secesyjnej dawni towarzysze broni, "Devil" Anse Hatfield i Randall McCoy, popadają w konflikt, który staje się początkiem długoletniej rywalizacji pomiędzy dwoma rodzinami.
nominacje

Najlepszy montaż programu dokumentalnego

wygrane
nominacje

Najlepszy montaż serialu dramatycznego kręconego przy użyciu jednej kamery

wygrane
  • Homeland
    Homeland (2011)
    za odcinek pilotażowy
    Po ośmiu latach niewoli w Iraku sierżant korpusu piechoty morskiej powraca do Stanów Zjednoczonych jako bohater. Agentka CIA podejrzewa, że może on planować zamach terrorystyczny.
nominacje

Najlepszy montaż serialu komediowego kręconego przy użyciu jednej kamery

wygrane
  • Pohamuj entuzjazm
    Pohamuj entuzjazm (2000)
    za odcinek "Palestinian Chicken"
    Perypetie amerykańskiego producenta filmowego, którego oryginalna osobowość prowadzi do wielu nieporozumień.
nominacje

Najlepszy montaż serialu komediowego kręconego przy użyciu wielu kamer

wygrane
nominacje

Najlepszy muzyczny motyw przewodni

wygrane
  • Ósma strona
    Po śmierci swojego szefa i przyjaciela zarazem agent Johnny Worricker z MI5 zaczyna prowadzić własne śledztwo.

Najlepszy program animowany

wygrane
  • Pingwiny z Madagaskaru
    Pingwiny z Madagaskaru (2008)
    za odcinek "The Return Of The Revenge Of Dr. Blowhole"
    Pingwiny wraz z królem Julianem i jego paczką wyruszają na podbój zoo w Central Parku.
nominacje

Najlepszy program reality - zawody

wygrane
  • The Amazing Race
    Dwuosobowe drużyny ścigają się dookoła świata, aby wygrać milion dolarów.

Najlepszy prowadzący reality show

wygrane

Najlepszy scenariusz miniserialu, filmu telewizyjnego lub dramatycznego programu specjalnego

nominacje

Najlepszy scenariusz programu dokumentalnego

wygrane
  • Prohibicja
    Prohibicja (2011)
    za odcinek "A Nation Of Hypocrites"
    Dokument przedstawia wprowadzenie 18. poprawki, społeczne i prawne skutki zakazu spożywania alkoholu, a także okoliczności zniesienia prohibicji.
nominacje

Najlepszy scenariusz serialu dramatycznego

wygrane
  • Homeland
    Homeland (2011)
    za odcinek pilotażowy
    Po ośmiu latach niewoli w Iraku sierżant korpusu piechoty morskiej powraca do Stanów Zjednoczonych jako bohater. Agentka CIA podejrzewa, że może on planować zamach terrorystyczny.
nominacje

Najlepszy scenariusz serialu komediowego

wygrane
nominacje

Najlepszy specjalny program dokumentalny

wygrane

Najlepszy występ kaskaderski

wygrane
nominacje

Wyjątkowa zasługa w tworzeniu filmów dokumentalnych

wygrane