Nie wiesz co obejrzeć?
Masz ochotę na coś ciekawego, ale nie wiesz na co?
A może po prostu nie wiesz co Ci się spodoba?
Losuj
Określ kryteria

  Co prezentuje sekcja VOD na Filmwebie?

  To, co znajdziesz w tej sekcji, zależy przede wszystkim od Twoich preferencji, strona została bowiem zaprojektowana z myślą o indywidualnych potrzebach każdego użytkownika. Wybierając swoje ulubione VOD, znajdziesz tu informacje o produkcjach dostępnych w ofertach interesujących Cię serwisów. Dzięki funkcji tylko "Chcę zobaczyć" bez trudu wyszukasz produkcje, na które czekasz, a zaznaczając opcję "Ukryj obejrzane", odfiltrujesz pozycje, do których obecnie nie chcesz wracać.

  Sekcja została podzielona na pięć zakładek.

  Popularne – znajdziesz tu produkcje, które wzbudzają największe zainteresowanie użytkowników Filmwebu. Każdego dnia na liście pojawiają się nowe pozycje. To najlepsze miejsce, by sprawdzić, które tytuły cieszą się obecnie największą popularnością.

  Nowe – to lista bieżących premier, dzięki niej dowiesz się, jakie tytuły trafiają do oferty dostawców VOD każdego dnia.

  Najlepsze – w tym miejscu dowiesz się, które produkcje dostępne na VOD są obecnie najlepiej oceniane. Znajdziesz tu zarówno oceny społeczności Filmwebu, jak i opinie uznanych krytyków. Jeśli jesteś zalogowanym użytkownikiem, poznasz również oceny swoich znajomych.

  Wkrótce – zawiera informacje o produkcjach, które niebawem mają trafić do oferty serwisów VOD.

  Darmowe – dzięki tej liście dowiesz się, które produkcje można obejrzeć legalnie i bez żadnych opłat. Korzystając z dostępnych filtrów oraz opcji sortowania znajdziesz tytuły odpowiadające Twoim aktualnym potrzebom.

  Jeśli szukasz czegoś do obejrzenia, ale nie możesz zdecydować się na konkretny tytuł, sekcja VOD zawiera również narzędzie, które podpowie, co warto aktualnie obejrzeć. Możesz zdać się na ślepy los lub zdefiniować kryteria, które musi spełniać poszukiwana produkcja.

  Jakie VOD-y zawiera porównywarka Filmwebu?

  W sekcji VOD znajdziesz informacje na temat oferty następujących serwisów: Netflix, HBO Max, Canal+ Online, Disney+, Premiery Canal+, Player, TVP VOD, Amazon Prime Video, SkyShowtime, Viaplay, Chili, Play Now, Apple TV (iTunes), Polsat Box Go, Loomi, Apple TV+, VOD.MDAG, Pięć Smaków, Nowe Horyzonty VOD, Pod Baranami, MOJEeKINO, Ninateka, Cineman, VOD.pl, Entclick, Play Kraków, Katoflix, Outfilm, 35mm.online, WFDiF, PlayStation Plus Video Pass, DAFilms.

  Czym jest VOD.PL?

  VOD.pl do platforma streamingowa stanowiąca połączenie cyfrowej wypożyczalni z telewizją internetową. Użytkownicy platformy mają możliwość wykupienia jednorazowego dostępu do wybranych filmów i seriali z oferty. Po zakupie odpowiedniego pakietu otrzymują także dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych.

  Co można oglądać na VOD.PL?

  Największą część oferty stanowi cyfrowa wypożyczalnia filmów i seriali. Znaleźć w niej można zarówno największe światowe hity, jak i wiele lokalnych produkcji. Po wykupieniu odpowiedniego pakietu użytkownik otrzymuje również dostęp do kilkunastu kanałów telewizyjnych.

  Ile kosztuje VOD.PL? Ceny pakietów i okres próbny

  Ceny wypożyczenia filmów i seriali różnią się w zależności od wybranych produkcji. Dostęp do kanałów telewizyjnych można zakupić w ramach trzech pakietów. Każdy z nich oferuje dostęp do następujących kanałów: History Channel HD, History 2, Crime+ Investigation, Epic Drama HD, AMC, Kino Polska, Dizi, Zoom TV, BBC Earth, BBC Brit, BBC First, BBC Lifestyle, Polsat Viasat Nature HD, Polsat Viasat History HD, Polsat Viasat Explore HD, Cbeebies, Gametoon, Polsat Jim Jam, Da Vinci.

  Zestaw Multimedialny w cenie 14,99 PLN dodatkowo zawiera kod na jeden film lub odcinek serialu z oferty platformy.

  Zestaw Standardowy w cenie 9,99 PLN zawiera 30-dniowy dostęp do wszystkich wymienionych powyżej kanałów.

  Zestaw Powiększony w cenie 16,99 PLN zawiera 60-dniowy dostęp do wszystkich wymienionych powyżej kanałów.

  Serwis nie oferuje darmowego okresu próbnego.

  Jak i gdzie mogę oglądać zawartość VOD.PL?

  Z oferty serwisu można korzystać na stronie vod.pl lub w aplikacji dostępnej na następujących urządzeniach:

  • urządzenia mobilne z systemami Android, iOS i iPad OS;
  • telewizory i przystawki z systemami Android TV, Samsung Tizen oraz LG webOS.

  Jak pobrać aplikację VOD.PL?

  Aplikacja na urządzenia z systemami iOS i iPad OS dostępna jest w sklepie App Store.

  Użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą ją pobrać ze sklepu Google Play.

  Jak założyć konto na VOD.PL?

  Przejdź na stronę: konto.onet.pl/pl/register, podaj swój adres mailowy i kliknij Dalej. Wprowadź swoje hasło i kliknij Dalej. Podaj wymagane dane i kliknij Dalej. Zaznacz wybrane oświadczenia i zgody i ponownie kliknij Dalej. Aktywuj konto za pomocą wiadomości wysłanej na podany adres mailowy.

  Jak anulować członkostwo?

  Dostęp do oferty wykupywany jest jednorazowo na określony czas. Nie musisz podejmować żadnych działań, aby zrezygnować z usługi, zostanie ona automatycznie wyłączona po upływie wykupionego czasu.

  Czy serwis posiada treści przeznaczone dla dzieci (bajki, seriale animowane)?

  Serwis posiada bogatą ofertę filmów i seriali dla dzieci, w tym największe przeboje studia Disney. Po wykupieniu odpowiedniego pakietu użytkownik otrzymuje również dostęp do kanałów Cbeebies, Gametoon, Polsat Jim Jam oraz Da Vinci.

  Pobierz aplikację Filmwebu!

  Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
  phones