Amerykańska Akademia Telewizyjna
Data ogłoszenia nominacji: 16 lipca
Data wręczenia nagród: 22 września

Emmy

Najlepszy serial dramatyczny

wygrane
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.
nominacje

Najlepszy serial komediowy

wygrane
  • Fleabag
    Fleabag (2016)
    Młoda kobieta próbuje na nowo ułożyć sobie życie w Londynie po niedawno przeżytej tragedii.
nominacje

Najlepszy film telewizyjny

wygrane
  • Czarne lustro: Bandersnatch
    Rok 1984. Młody programista zaczyna kwestionować rzeczywistość, pracując nad grą wideo na podstawie mrocznej powieści fantasy.
nominacje

Najlepszy serial limitowany

wygrane
  • Czarnobyl
    Czarnobyl (2019)
    Po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu ratownicy poświęcają zdrowie i życie, by ratować Europę przed skutkami katastrofy.

Najlepszy aktor w serialu dramatycznym

wygrane

Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym

wygrane

Najlepszy aktor w serialu komediowym

wygrane

Najlepsza aktorka w serialu komediowym

wygrane

Najlepszy aktor w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym

wygrane

Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu dramatycznym

wygrane

Najlepsza aktorka w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym

wygrane

Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym

wygrane

Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu komediowym

wygrane

Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym

wygrane

Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym

wygrane

Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym

wygrane

Najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym - aktorka

wygrane

Najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym - aktor

wygrane

Najlepszy gościnny występ w serialu komediowym - aktorka

wygrane

Najlepszy gościnny występ w serialu komediowym - aktor

wygrane

Najlepsza charakteryzacja w serialu kręconym jedną kamerą (naturalna)

wygrane
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    Jane Walker (I), Kay Bilk, Marianna Kelleher, Nicola Matthews (I), Pamela Smyth za odcinek "The Long Night"
    Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.
nominacje
  • American Horror Story: Apokalipsa
    American Horror Story: Apokalipsa (2018)
    Eryn Krueger Mekash, Kim Ayers, Michael Mekash, Silvina Knight, Jamie Leigh DeVilla za odcinek "Forbidden Fruit"
  • GLOW
    GLOW (2017)
    Lana Horochowski, Maurine Burke, Lesa Nielsen, Melissa Buell, Kristina Frisch za odcinek "The Good Twin"
  • Pose
    Pose (2018)
    Sherri Berman Laurence, Nicky Pattison Illum, Christopher Milone, Deja Smith, Lucy O'Reilly, Andrew Sotomayor za odcinek pilotażowy
  • Wspaniała pani Maisel
    Wspaniała pani Maisel (2017)
    Patricia Regan (I), Claus Lulla, Joseph A. Campayno za odcinek "We're Going To The Catskills!"

Najlepsza charakteryzacja w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym (naturalna)

wygrane
  • Fosse/Verdon
    Fosse/Verdon (2019)
    Debbie Zoller, Blair Aycock, David Presto, Sherri Berman Laurence, Nicky Pattison Illum, Jackie Risotto
nominacje
  • Czarnobyl
    Czarnobyl (2019)
    Daniel Parker (II), Natasha Nikolic
  • Deadwood: Film
    Deadwood: Film (2019)
    Lana Horochowski, Maurine Burke, Lesa Nielsen, Ron Pipes, Mary Kay Morse Witt
  • Detektyw
    Detektyw (2014)
    John Blake (II), Francisco X. Perez, Debi Young
  • Ostre przedmioty
    Ostre przedmioty (2018)
    Michelle Radow, Erin Rosenmann, Kate Biscoe, Karen Toole-Rentrop

Najlepsza charakteryzacja w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami (naturalna)

wygrane
  •  Saturday Night Live
    Saturday Night Live (1975)
    Louie Zakarian, Amy Tagliamonti, Jason Milani, Rachel Pagani, Sarah Egan, Young Bek za odcinek prowadzony przez Adama Sandlera
    Zaproszeni sławni goście występują w parodiach i skeczach.
nominacje
  • Dancing with the Stars
    Dancing with the Stars (2005)
    Zena Shteysel, Angela Moos, Patti Ramsey Bortoli, Sarah Woolf, Donna J. Bard za odcinek "Halloween Night"
  • RuPaul's Drag Race
    RuPaul's Drag Race (2009)
    Adam Burrell, Nicole Faulkner, Jen Fregozo, Natasha Marcelina (I), Karan Mitchell za odcinek "Trump: The Rusical"
  • So You Think You Can Dance
    So You Think You Can Dance (2005)
    Tonia Green, Danielle Lyn Saunders, Alison Gladieux, Silvia Leczel, Michelle Ramos za odcinek finalowy
  • The Voice
    The Voice (2011)
    Darcy Gilmore, Kristene Bernard, Gina Ghiglieri, Kathleen Karridene, Nikki Carbonetta, Erin Braus-Guth za odcinek "Live Top 13 Performances"

Najlepsza charakteryzacja w serialu, serialu limitowanym, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym (sztuczna)

wygrane
  • Star Trek: Discovery
    Star Trek: Discovery (2017)
    Glenn Hetrick, James MacKinnon (I), Hugo Villasenor, Rocky Faulkner, Chris Bridges (I), Nicola Bendrey, Michael O'Brien (V), Neville Page (I) za odcinek "If Memory Serves"
    Odważni odkrywcy ze statku USS Discovery docierają tam, gdzie nikt wcześniej nie dotarł. Ich misję chce jednak przerwać potężne imperium.
nominacje
  • American Horror Story: Apokalipsa
    American Horror Story: Apokalipsa (2018)
    Eryn Krueger Mekash, Michael Mekash, Steve LaPorte, Jake Garber, Vance Hartwell, Silvina Knight, Glen Eisner, David Leroy Anderson za odcinek "Apocalypse Then"
  • Czarnobyl
    Czarnobyl (2019)
    Barrie Gower, Paul Spateri, Daniel Parker (II)
  • Fosse/Verdon
    Fosse/Verdon (2019)
    Debbie Zoller, David Presto, Jackie Risotto, Yoichi Art Sakamoto, Vincent Van Dyke
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    Emma Faulkes, Paul Spateri, Chloe Muton-Phillips, Duncan Jarman, Patt Foad, John Eldred-Tooby, Barrie Gower, Sarah Gower (II), za odcinek "The Long Night"

Najlepsza choreografia

wygrane
  • World of Dance
    World of Dance (2017)
    Tessandra Chavez za układy: "Piece By Piece", "Don't Wanna Think", "Fix You"
nominacje

Najlepsza czołówka

wygrane
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.

Najlepsza gra głosem

wygrane
  • Głowa rodziny
    Głowa rodziny (1999)
    jako Pet er Griffin, St ewie Griffin, Brian Griffin, Glenn Quagmire, Tom Tucker, Seamus za odcinek "Con Heiress"
    Perypetie familii Griffinów, której głową rodziny jest zwariowany Peter.
nominacje

Najlepsza gra głosem (narrator)

wygrane

Najlepsza kompozycja muzyczna w serialu (oryginalna dramatyczna ścieżka dźwiękowa)

wygrane
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    za odcinek "The Long Night"
    Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.
nominacje

Najlepsza kompozycja muzyczna w serialu dokumentalnym lub programie specjalnym (oryginalna dramatyczna ścieżka dźwiękowa)

wygrane
nominacje

Najlepsza kompozycja muzyczna w serialu limitowanym, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym (oryginalna dramatyczna ścieżka dźwiękowa)

wygrane
  • Czarnobyl
    Czarnobyl (2019)
    za odcinek "Please Remain Calm"
    Po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu ratownicy poświęcają zdrowie i życie, by ratować Europę przed skutkami katastrofy.
nominacje

Najlepsza oryginalna muzyka i słowa

wygrane
  • Crazy Ex-Girlfriend
    Crazy Ex-Girlfriend (2015)
    "Antidepressants Are So Not A Big Deal", wyk. obsada serialu w odcinku "I Have To Get Out"
    Młoda kobieta porzuca pracę w prestiżowej nowojorskiej kancelarii, aby przenieść się do kalifornijskiego miasteczka.
nominacje
  •  Saturday Night Live
    Saturday Night Live (1975)
    "The Upper East Side", wyk. Leslie Jones (II), James McAvoy i Kate McKinnon (I) w odcinku z Jamesem McAvoyem
  • Documentary Now!
    Documentary Now! (2015)
    "Holiday Party (I Did A Little Cocaine Tonight)", wyk. Alex Brightman, Renée Elise Goldsberry i reszta obsady w odcinku "Original Cast Album: Co-op"
  • Parkland
    Parkland (2019)
    "Beautiful Things Can Grow"

Najlepsza reżyseria muzyczna

wygrane
  • Fosse/Verdon
    Fosse/Verdon (2019)
    Alex Lacamoire za odcinek "Life Is A Cabaret"
nominacje

Najlepsza reżyseria programu dokumentalnego

wygrane

Najlepsza reżyseria programu reality

wygrane
  • Porady różowej brygady
    Porady różowej brygady (2018)
    Hisham Abed za odcinek "Black Girl Magic"
    Całkowicie nowa Różowa Brygada wyrusza do Atlanty, żeby doprowadzić do porządku zaniedbanych heteroseksualnych mężczyzn.
nominacje

Najlepsza reżyseria programu rozrywkowego

wygrane
  •  Saturday Night Live
    Saturday Night Live (1975)
    Don Roy King za odcinek prowadzony przez Adama Sandlera
    Zaproszeni sławni goście występują w parodiach i skeczach.
nominacje

Najlepsza reżyseria rozrywkowego programu specjalnego

Najlepsza reżyseria serialu dramatycznego

wygrane
  • Ozark
    Ozark (2017)
    za odcinek "Reparations"
    Doradca finansowy ucieka z rodziną z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać 500 milionów dolarów, by spłacić swój dług wobec bossa narkotykowego.
nominacje

Najlepsza reżyseria serialu komediowego

wygrane
  • Fleabag
    Fleabag (2016)
    za odcinek pilotażowy
    Młoda kobieta próbuje na nowo ułożyć sobie życie w Londynie po niedawno przeżytej tragedii.
nominacje

Najlepsza reżyseria serialu limitowanego, filmu telewizyjnego lub dramatycznego programu specjalnego

wygrane
  • Czarnobyl
    Po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu ratownicy poświęcają zdrowie i życie, by ratować Europę przed skutkami katastrofy.
nominacje

Najlepsza reżyseria techniczna, praca kamer, kontrola video w serialu

nominacje

Najlepsza scenografia w fabularnym programie kostiumowym lub fantasy (godzinnym lub dłuższym)

wygrane
nominacje

Najlepsza scenografia w fabularnym programie współczesnym (godzinnym lub dłuższym)

wygrane
nominacje

Najlepsza scenografia w programie fabularnym (półgodzinnym)

wygrane

Najlepsza scenografia w programie rewiowym, reality lub teleturnieju

wygrane
  •  Saturday Night Live
    Saturday Night Live (1975)
    Eugene Lee (II), Akira Yoshimura (II), Keith Raywood za odcinek z Johnem Mulaney i Emmą Stone
    Zaproszeni sławni goście występują w parodiach i skeczach.
nominacje
  • Porady różowej brygady
    Porady różowej brygady (2018)
    Thomas Rouse za odcinek "Jones Bar-B-Q"
  • The Voice
    The Voice (2011)
    Anton Goss, James Pearse Connelly, Lydia Smyth (I), Zeya Maurer, Emily Audible za odcinek "Live Cross Battles Part 1"

Najlepsza scenografia w specjalnym programie rewiowym

Najlepsze drugoplanowe efekty specjalne

wygrane
  • Czarnobyl
    Czarnobyl (2019)
    za odcinek "1:23:45"
    Po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu ratownicy poświęcają zdrowie i życie, by ratować Europę przed skutkami katastrofy.
nominacje

Najlepsze efekty specjalne

wygrane
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    za odcinek "The Bells"
    Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.
nominacje

Najlepsze fryzury w serialu kręconym jedną kamerą

wygrane
  • Wspaniała pani Maisel
    Wspaniała pani Maisel (2017)
    Jerry DeCarlo, Jon Jordan (XI), Peggy Schierholz, Christine Cantrell, Sabana Majeed za odcinek "We're Going To The Catskills!"
    Lata 60., USA - w świecie opanowanym przez mężczyzn zdradzana żona postanawia rozpocząć karierę jako komik sceniczny.
nominacje
  • American Horror Story: Apokalipsa
    American Horror Story: Apokalipsa (2018)
    Michelle Ceglia, Helena Cepeda, Lydia Fantani, Romaine Markus za odcinek "Forbidden Fruit"
  • GLOW
    GLOW (2017)
    Theraesa Rivers, Valerie Jackson (III), Mishell Chandler, Deborah Pierce, Loretta Nero, Jason Green (IV) za odcinek "The Good Twin"
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    Kevin Alexander (II), Candice Banks, Nicola Mount, Rosalia Culora za odcinek "The Long Night"
  • Pose
    Pose (2018)
    Chris Clark (XIII), Barry Lee Moe, Jameson Eaton, Mia Neal, Tim Harvey, Sabana Majeed za odcinek pilotażowy

Najlepsze fryzury w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym

wygrane
  • Fosse/Verdon
    Fosse/Verdon (2019)
    Christopher Fulton (I), Christen Edwards,Nicole Bridgeford, Christine Cantrell, Charlene Belmond
nominacje
  • Czarnobyl
    Czarnobyl (2019)
    Julio Parodi, Jovana Jovanavic (II)
  • Deadwood: Film
    Deadwood: Film (2019)
    Melissa Yonkey, Laine Trzinski, Jose Zamora (I)
  • Detektyw
    Detektyw (2014)
    Brian Badie, Andrea Bowman, Lawrence Davis (I)
  • Ostre przedmioty
    Ostre przedmioty (2018)
    Jose Zamora (I), Michelle Ceglia, Jocelyn Mulhern, Patricia Dehaney, Melissa Yonkey, Stacey K. Black za odcinek "Closer"

Najlepsze fryzury w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami

wygrane
  • RuPaul's Drag Race
    RuPaul's Drag Race (2009)
    Hector Pocasangre za odcinek "Trump: The Rusical"
    RuPaul szuka następnej gwiazdy drag queen.
nominacje
  •  Saturday Night Live
    Saturday Night Live (1975)
    Jodi Mancuso, Cara Hannah Sullivan, Inga Thrasher, Gina Ferrucci, Joseph Whitmeyer, Amanda Duffy (I) za odcinek prowadzony przez Adama Sandlera
  • Dancing with the Stars
    Dancing with the Stars (2005)
    Kimi Messina,Gail Ryan, Cheryl Eckert (I), Brittany Spaulding, Rhonda O'Neal, Jani Kleibard za odcinek "Halloween Night"
  • The Voice
    The Voice (2011)
    Jerilynn Stephens, Meagan Herrera(II), Renee Ferruggia, Darbie Wieczorek, Stacey Morris (I), Amber Maher (I) za odcinek "Live Top 13 Performances"
  • World of Dance
    World of Dance (2017)
    Dean Banowetz, Meagan Herrera (II), Cory Rotenberg, Yuko T. Koach, John McCormick, Melanie Verkins za odcinek 306

Najlepsze indywidualne osiągnięcie w animacji

wygrane

Najlepsze kostiumy historyczne

wygrane
  • Wspaniała pani Maisel
    Wspaniała pani Maisel (2017)
    Marina Reti, Tim McKelvey za odcinek "We're Going To The Catskills!"
    Lata 60., USA - w świecie opanowanym przez mężczyzn zdradzana żona postanawia rozpocząć karierę jako komik sceniczny.
nominacje

Najlepsze kostiumy w programie rewiowym, dokumentalnym lub reality

wygrane
  • RuPaul's Drag Race
    RuPaul's Drag Race (2009)
    Zaldy, Art Conn (I) za odcinek "Trump: The Rusical"
    RuPaul szuka następnej gwiazdy drag queen.
nominacje

Najlepsze kostiumy w serialu sci-fi lub fantasy

wygrane
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    Emma O'Loughlin (I), Kate O'Farrell za odcinek "The Bells"
    Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.
nominacje

Najlepsze kostiumy współczesne

wygrane
  • Russian Doll
    Russian Doll (2019)
    Charlotte Svenson, Melissa Stanton (I) za odcinek "Superiorit y Complex"
    Kobieta zostaje uwięziona w tajemniczej pętli czasowej. Co wieczór idzie na tę samą imprezę, na której umiera, po czym rano budzi się cała i zdrowa.
nominacje

Najlepsze osiągnięcie kreatywne w mediach interaktywnych w programach ze scenariuszem

wygrane
  • Czarne lustro: Bandersnatch
    Rok 1984. Młody programista zaczyna kwestionować rzeczywistość, pracując nad grą wideo na podstawie mrocznej powieści fantasy.
nominacje
  • Dobre miejsce
    Dobre miejsce (2016)
    za odcinek specjalny "Interactive Fan Experience"
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    za odcinek specjalny "Fight For The Living: Beyond The Wall Virtual Reality Experience"

Najlepsze osiągnięcie kreatywne w mediach interaktywnych w programie bez scenariusza

wygrane
  • Free Solo: ekstremalna wspinaczka
    Alex Honnold jako pierwszy człowiek na świecie podejmuje próbę samotnej wspinaczki, bez żadnych zabezpieczeń na ścianę El Capitan w Parku Narodowym Yosemite.

Najlepsze oświetlenie / reżyseria światła w programie rozrywkowym

wygrane
  •  Saturday Night Live
    Saturday Night Live (1975)
    za odcinek z Johnem Mulaneyem
    Zaproszeni sławni goście występują w parodiach i skeczach.
nominacje

Najlepsze zdjęcia w programie dokumentalnym

wygrane
nominacje

Najlepsze zdjęcia w programie reality

wygrane
  • W okowach mrozu
    W okowach mrozu (2013)
    Mike Cheeseman, Danny Day (III), David Lovejoy (I), Ben Mullin, John Griber, Benji Lanpher, Terence Pratt za odcinek "Series Body Of Work"
    Życie grupy ludzi w odosobnionym rejonie Alaski, gdzie temperatury wskazują poniżej zera stopni Celsjusza.
nominacje

Najlepsze zdjęcia w serialu godzinnym kręconym przy użyciu jednej kamery

wygrane
  • Wspaniała pani Maisel
    Wspaniała pani Maisel (2017)
    za odcinek "Simone"
    Lata 60., USA - w świecie opanowanym przez mężczyzn zdradzana żona postanawia rozpocząć karierę jako komik sceniczny.
nominacje

Najlepsze zdjęcia w serialu kręconym przy użyciu wielu kamer

wygrane
  • The Ranch
    The Ranch (2016)
    za odcinek "Reckless"
    Po zakończeniu kariery futbolowej syn farmera z Kolorado wraca do domu, by poprowadzić rodzinny interes.
nominacje

Najlepsze zdjęcia w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym

wygrane
  • Czarnobyl
    Czarnobyl (2019)
    za odcinek "Please Remain Calm"
    Po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu ratownicy poświęcają zdrowie i życie, by ratować Europę przed skutkami katastrofy.
nominacje

Najlepsze zdjęcia w serialu półgodzinnym kręconym przy użyciu jednej kamery

wygrane
  • Russian Doll
    Russian Doll (2019)
    za odcinek "Ariadne"
    Kobieta zostaje uwięziona w tajemniczej pętli czasowej. Co wieczór idzie na tę samą imprezę, na której umiera, po czym rano budzi się cała i zdrowa.
nominacje

Najlepszy dobór obsady reality show

wygrane
  • Porady różowej brygady
    Całkowicie nowa Różowa Brygada wyrusza do Atlanty, żeby doprowadzić do porządku zaniedbanych heteroseksualnych mężczyzn.
nominacje

Najlepszy dobór obsady serialu dramatycznego

wygrane
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.
nominacje

Najlepszy dobór obsady serialu komediowego

wygrane
  • Fleabag
    Fleabag (2016)
    Młoda kobieta próbuje na nowo ułożyć sobie życie w Londynie po niedawno przeżytej tragedii.
nominacje

Najlepszy dobór obsady serialu limitowanego, filmu telewizyjnego lub programu specjalnego

wygrane
  • Jak nas widzą
    Czworo czarnoskórych nastolatków i jeden Hiszpan zostają skazani za gwałt, którego nie popełnili.
nominacje

Najlepszy dźwięk w programie dokumentalnym kręconym jedną lub wieloma kamerami

wygrane

Najlepszy dźwięk w serialu komediowym lub dramatycznym (godzinnym)

wygrane

Najlepszy dźwięk w serialu komediowym, dramatycznym (półgodzinnym) lub animowanym

wygrane
nominacje

Najlepszy dźwięk w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym

wygrane
nominacje

Najlepszy krótkometrażowy program animowany

wygrane
  • Miłość, śmierć i roboty
    Miłość, śmierć i roboty (2019)
    za odcinek "The Witness"
    Zbiór animowanych historii o miłości, śmierci i robotach utrzymanych w różnych gatunkach filmowych.
nominacje

Najlepszy montaż dźwięku w programie dokumentalnym kręconym jedną lub wieloma kamerami

wygrane

Najlepszy montaż dźwięku w serialu komediowym lub dramatycznym (godzinnym)

wygrane

Najlepszy montaż dźwięku w serialu komediowym lub dramatycznym (półgodzinnym) lub animacji

wygrane

Najlepszy montaż dźwięku w serialu limitowanym, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym

wygrane

Najlepszy montaż nieustrukturyzowanego programu reality

nominacje
  • Drag Race: Untucked!
    Drag Race: Untucked! (2010)
    Kendra Pasker, Shayna Casey, Stavros Stavropoulos za odcinek "Series Body Of Work"
  • Najniebezpieczniejszy zawód świata
    Najniebezpieczniejszy zawód świata (2005)
    Isaiah Camp, Nathen Araiza za odcinek "Battle Of Kings"
  • Taki się urodziłem
    Taki się urodziłem (2015)
    Jarrod Burt, Jacob Lane (I), Annie Ray, Steve Miloszewski, Malinda Guerra, David Henry (XXII), Stephanie Lyra, Dana Martell, David McIntosh (V), Svein Mikkelsen, Patrick Post, Ryan Rambach, Peggy Tachdjian, Lisa Trulli, Kjer Westbye, Dan Zimmerman (II) za
  • W okowach mrozu
    W okowach mrozu (2013)
    Tony Diaz (II), Matt Mercer (II), Jennifer Nelson (XVI), Eric Michael Schrader, Michael Swingler za odcinek "Cost Of Winter"

Najlepszy montaż programu dokumentalnego

wygrane

Najlepszy montaż programu rozrywkowego

nominacje

Najlepszy montaż serialu dramatycznego kręconego przy użyciu jednej kamery

wygrane
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    za odcinek "The Long Night"
    Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.
nominacje

Najlepszy montaż serialu komediowego kręconego przy użyciu jednej kamery

wygrane
  • Fleabag
    Fleabag (2016)
    za odcinek pilotażowy
    Młoda kobieta próbuje na nowo ułożyć sobie życie w Londynie po niedawno przeżytej tragedii.
nominacje

Najlepszy montaż serialu komediowego kręconego przy użyciu wielu kamer

wygrane
  • One Day at a Time
    One Day at a Time (2017)
    za odcinek "The Funeral"
    Samotna matka kubańskiego pochodzenia wychowuje dwójkę nastoletnich dzieci z "pomocą" staroświeckiej mamy. 
nominacje

Najlepszy montaż serialu limitowanego lub filmu telewizyjnego kręconego przy użyciu jednej kamery

wygrane
  • Czarnobyl
    Czarnobyl (2019)
    za odcinek "Please Remain Calm"
    Po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu ratownicy poświęcają zdrowie i życie, by ratować Europę przed skutkami katastrofy.
nominacje

Najlepszy montaż ustrukturyzowanego programu reality lub teleturnieju

wygrane
  • Porady różowej brygady
    Porady różowej brygady (2018)
    Joseph DeShano, Matt Miller (VI), Ryan Taylor (VI), Carlos Gamarra (I), Iain Tibbles, Tony Zajkowski za odcinek "Series Body Of Work"
    Całkowicie nowa Różowa Brygada wyrusza do Atlanty, żeby doprowadzić do porządku zaniedbanych heteroseksualnych mężczyzn.
nominacje
  • Drag Queens - przyjaciółki i rywalki
    Drag Queens - przyjaciółki i rywalki (2012)
    Molly Shock, Eileen FinklEstein, Michael Lynn Deis, Myron Santos, Steven C. Brown, Ray Van Ness III, Michael Helwig za odcinek "Jersey Justice"
  • RuPaul's Drag Race
    RuPaul's Drag Race (2009)
    Jamie Martin (XIX), Michael Lynn Deis, Julie Tseselsky Kirschner, John Lim (IV), Ryan Mallick, Michael Roha, Corey Ziemniak za odcinek "Series Body Of Work"
  • Ryzykanci
    Ryzykanci (2000)
    Frederick Hawthorne, Andrew Bolhuis, Joubin Mortazavi, Plowden Schumacher, David Armstrong (XXI), Evan Mediuch, Jacob Teixeira za odcinek "Appearances Are Deceiving"
  • The Amazing Race
    The Amazing Race (2001)
    Kellen Cruden, Christina Fontana, Jay Gammill, Katherine Griffin, Josh Lowry (I), Steve Mellon, Jason Pedroza za odcinek "Who Want s A Rolex?"

Najlepszy muzyczny motyw przewodni

wygrane

Najlepszy nadzór muzyczny

wygrane
  • Wspaniała pani Maisel
    Wspaniała pani Maisel (2017)
    Robin Urdang, Amy Sherman-Palladino, Daniel Palladino za odcinek "We're Going To The Catskills!"
    Lata 60., USA - w świecie opanowanym przez mężczyzn zdradzana żona postanawia rozpocząć karierę jako komik sceniczny.
nominacje
  • Fosse/Verdon
    Fosse/Verdon (2019)
    Steven Gizicki za odcinek "Life Is A Cabaret"
  • Quincy
    Quincy (2018)
    Jasper Leak
  • Russian Doll
    Russian Doll (2019)
    Brienne Rose za odcinek "Nothing In This World Is Easy"
  • Zadzwoń do Saula
    Zadzwoń do Saula (2015)
    Thomas Golubić za odcinek "Something Stupid"

Najlepszy nieustrukturyzowany program reality

Najlepszy program animowany

wygrane
  • Simpsonowie
    Simpsonowie (1989)
    za odcinek "Mad About The Toy"
    Niezwykłe losy pięcioosobowej rodziny Simpsonów mieszkającej w miasteczku Springfield.
nominacje

Najlepszy program reality - zawody

wygrane
nominacje

Najlepszy program specjalny lub serial informacyjny

nominacje

Najlepszy prowadzący reality show

wygrane

Najlepszy scenariusz programu dokumentalnego

Najlepszy scenariusz serialu dramatycznego

wygrane
  • Sukcesja
    Sukcesja (2018)
    za odcinek "Nobody Is Ever Missing"
    Członkowie rodziny Roy walczą między sobą o władzę i wpływy.
nominacje

Najlepszy scenariusz serialu komediowego

wygrane
  • Fleabag
    Fleabag (2016)
    za odcinek pilotażowy
    Młoda kobieta próbuje na nowo ułożyć sobie życie w Londynie po niedawno przeżytej tragedii.
nominacje

Najlepszy scenariusz serialu limitowanego, filmu telewizyjnego lub dramatycznego programu specjalnego

wygrane
  • Czarnobyl
    Po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu ratownicy poświęcają zdrowie i życie, by ratować Europę przed skutkami katastrofy.

Najlepszy serial dokumentalny lub oparty na faktach

wygrane
  • Nasza planeta
    Widowiskowe ujęcia rzadko spotykanych zwierząt zostają zestawione z gorzkimi refleksjami o wpływie ludzkości na ich siedliska i inne gatunki zamieszkujące naszą planetę.

Najlepszy serial rozrywkowy ze scenariuszem

wygrane
nominacje

Najlepszy ustrukturyzowany program reality

wygrane
  • Porady różowej brygady
    Całkowicie nowa Różowa Brygada wyrusza do Atlanty, żeby doprowadzić do porządku zaniedbanych heteroseksualnych mężczyzn.

Najlepszy występ kaskaderski w serialu dramatycznym, serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym

wygrane
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.

Najlepszy występ kaskaderski w serialu komediowym lub programie rewiowym

wygrane
  • GLOW
    GLOW (2017)
    Zdesperowana Ruth, początkująca aktorka, udaje się na casting do miejskiej siłowni. Szybko zdaje sobie sprawę, że nie jest to zwyczajne przesłuchanie.
nominacje