Amerykańska Akademia Telewizyjna
Data ogłoszenia nominacji: 12 lipca
Data wręczenia nagród: 17 września
Miejsca: The Microsoft Theater, Los Angeles, Kalifornia, USA

Prowadzący Galę - Colin Jost i Michael Che

Emmy

Najlepszy serial dramatyczny

wygrane
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.

Najlepszy serial komediowy

wygrane
  • Wspaniała pani Maisel
    Lata 60., USA - w świecie opanowanym przez mężczyzn zdradzana żona postanawia rozpocząć karierę jako komik sceniczny.
nominacje

Najlepszy film telewizyjny

wygrane
  • Czarne lustro
    Czarne lustro (2011)
    za odcinek "USS Callister"
    W przyszłości ludzie mierzą się z problemami, których przysparzają im nowoczesne technologie i rozwój cywilizacji.
nominacje

Najlepszy serial limitowany

wygrane
  • American Crime Story: Zabójstwo Versace
    Miami Beach, lipiec, rok 1997. Gianni Versace zostaje zastrzelony pod swoją posiadłością przez Andrew Cunanana, który poznał słynnego projektanta w latach 90.
nominacje

Najlepszy aktor w serialu dramatycznym

wygrane

Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym

wygrane

Najlepszy aktor w serialu komediowym

wygrane

Najlepsza aktorka w serialu komediowym

wygrane

Najlepszy aktor w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym

wygrane

Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu dramatycznym

wygrane

Najlepsza aktorka w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym

wygrane

Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym

wygrane

Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu komediowym

wygrane

Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym

wygrane

Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym

wygrane

Najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym - aktorka

wygrane
nominacje

Najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym - aktor

wygrane
nominacje

Najlepszy gościnny występ w serialu komediowym - aktorka

wygrane
nominacje

Najlepszy gościnny występ w serialu komediowym - aktor

wygrane
nominacje

Najlepsza aktorka w krótkometrażowym serialu komediowym lub dramatycznym

wygrane

Najlepsza charakteryzacja w serialu kręconym jedną kamerą (naturalna)

wygrane
  • Westworld
    Westworld (2016)
    Elisa Marsh, Allan A. Apone, Rachel Hoke, John Damiani (I), Ron Pipes, Ken Diaz za odcinek "Akane No Mai"
    Naukowiec tworzy futurystyczny park rozrywki, który zamieszkany jest przez posiadające sztuczną inteligencję tzw. "hosty".
nominacje
  • GLOW
    GLOW (2017)
    Lana Horochowski, Maurine Burke, Lesa Nielsen, Melissa Buell, Kristina Frisch za odcinek "Money's In The Chase"
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    Jane Walker (I), Kay Bilk, Marianna Kyriacou, Pamela Smyth, Kate Thompson (III), Nicola Matthews (I) za odcinek "The Dragon And The Wolf"
  • Opowieść podręcznej
    Opowieść podręcznej (2017)
    Burton J. LeBlanc, Talia Reingold (I), Erika Caceres za odcinek "Unwomen"
  • Tacy jesteśmy
    Tacy jesteśmy (2016)
    Zoe Hay, Heather Plott, Luis García (VI), Elizabeth Hoel-Chang, Tania McComas za odcinek "Number Three"
  • Wikingowie
    Wikingowie (2013)
    Tom McInerney, Katie Derwin, Lizanne Proctor (I), Ciara Scannell, Deirdre Fitzgerald, Kate Donnelly (IX) za odcinek "Homeland"

Najlepsza charakteryzacja w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym (naturalna)

wygrane
  • American Crime Story: Zabójstwo Versace
    American Crime Story: Zabójstwo Versace (2018)
    Eryn Krueger Mekash, Robin Beauchesne, Silvina Knight, David Williams (XXIV), Ana Lozano (I), Shutchai Tym Buacharern
    Miami Beach, lipiec, rok 1997. Gianni Versace zostaje zastrzelony pod swoją posiadłością przez Andrew Cunanana, który poznał słynnego projektanta w latach 90.
nominacje
  • American Horror Story: Kult
    American Horror Story: Kult (2017)
    Eryn Krueger Mekash, Kim Ayers, Mike Mekash, Silvina Knight, Carleigh Herbert
  • Geniusz: Picasso
    Geniusz: Picasso (2018)
    Davina Lamont, Hayden Bloomfield, Szandra Bíró, Szilvia Homolya
  • Ostatni z wielkich
    Ostatni z wielkich (2016)
    Lana Horochowski, Maurine Burke, Lesa Nielsen, Melissa Buell, Cyndilee Rice, Kelcey Fry za odcinek "Oscar, Oscar, Oscar"
  • Twin Peaks
    Twin Peaks (2017)
    Debbie Zoller, Richard Redlefsen

Najlepsza charakteryzacja w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami (naturalna)

wygrane
  •  Saturday Night Live
    Saturday Night Live (1975)
    Louie Zakarian, Amy Tagliamonti, Jason Milani, Rachel Pagani, Sarah Egan, Daniela Zivkovic za odcinek z Tiną Fey
    Zaproszeni sławni goście występują w parodiach i skeczach.
nominacje
  • Dancing with the Stars
    Dancing with the Stars (2005)
    Zena Shteysel, Angela Moos, Patti Ramsey Bortoli, Sarah Woolf, Julie Socash, Donna J. Bard za odcinek "Halloween Night"
  • Jesus Christ Superstar Live in Concert
    Jesus Christ Superstar Live in Concert (2018)
    Joe Dulude II, Angela Johnson (I), Milagros Medina-Cerdeira, LaSoyna Gunter, Marjorie Durand (I), Andrew Sotomayor
  • RuPaul's Drag Race
    RuPaul's Drag Race (2009)
    Nicole Faulkner, Jen Fregozo, Natasha Marcelina (I), Raven (XXXVII) za odcinek "10s Across The Board"
  • The Voice
    The Voice (2011)
    Darcy Gilmore, Kristene Bernard, Gina Ghiglieri, Kathleen Karridene za finał na żywo, część pierwsza

Najlepsza charakteryzacja w serialu, serialu limitowanym, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym (sztuczna)

wygrane
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    Jane Walker (I), Paul Spateri, Emma Faulkes, Barrie Gower za odcinek "The Dragon And The Wolf"
    Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.
nominacje
  • American Crime Story: Zabójstwo Versace
    American Crime Story: Zabójstwo Versace (2018)
    Eryn Krueger Mekash, Mike Mekash, Silvina Knight, Robin Beauchesne, David LeRoy Anderson, Glen Eisner
  • American Horror Story: Kult
    American Horror Story: Kult (2017)
    Eryn Krueger Mekash, Mike Mekash, Kim Ayers, Silvina Knight, Christopher Allen Nelson, Carleigh Herbert, Glen Eisner, David LeRoy Anderson
  • Star Trek: Discovery
    Star Trek: Discovery (2017)
    Glenn Hetrick, James MacKinnon (I), Hugo Villasenor, Rocky Faulkner, Chris Bridges (I), Shane Zander, Neville Page (I), Michael O'Brien (V) za odcinek "Will You Take My Hand?"
  • Westworld
    Westworld (2016)
    Justin Raleigh, Kevin Kirkpatrick (III), Thomas Floutz, Chris Hampton (I), Bryan Blair, Michael Ezell, Steve Koch (I) za odcinek "The Riddle Of The Sphinx"

Najlepsza choreografia

wygrane
  • So You Think You Can Dance
    So You Think You Can Dance (2005)
    Mandy Moore (III) za układy "Brand New" i "To Make You Feel My Love"
    Tancerze wyszkoleni w każdym rodzaju tańca, od baletu po hip-hop, konkurują o tytuł najlepszego.
nominacje

Najlepsza czołówka

wygrane
  • Odpowiednik
    Pracownik ONZ odkrywa, że zatrudniająca go agencja skrywa tajemnicę - istnienie furtki do innego wymiaru.
nominacje

Najlepsza gra głosem

wygrane
  • Głowa rodziny
    Głowa rodziny (1999)
    za odcinek "Nanny Goats"
    Perypetie familii Griffinów, której głową rodziny jest zwariowany Peter.
nominacje

Najlepsza gra głosem (narrator)

wygrane

Najlepsza kompozycja muzyczna w serialu (oryginalna dramatyczna ścieżka dźwiękowa)

wygrane
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    za odcinek "The Dragon And The Wolf"
    Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.
nominacje

Najlepsza kompozycja muzyczna w serialu limitowanym, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym (oryginalna dramatyczna ścieżka dźwiękowa)

wygrane
nominacje

Najlepsza oryginalna muzyka i słowa

wygrane
  •  Saturday Night Live
    Saturday Night Live (1975)
    "Come Back Barack", wyk. De-Von-Tré z odcinka z Chancem The Rapperem
    Zaproszeni sławni goście występują w parodiach i skeczach.
nominacje

Najlepsza reżyseria programu dokumentalnego

wygrane
  • Jane
    Dotychczas niepublikowane materiały rzucają nowe światło na początki kariery, przełomowe badania oraz długotrwałe dziedzictwo prymatolożki Jane Goodall.
nominacje

Najlepsza reżyseria programu reality

wygrane
  • RuPaul's Drag Race
    RuPaul's Drag Race (2009)
    Nick Murray (XI) za odcinek "10s Across The Board"
    RuPaul szuka następnej gwiazdy drag queen.
nominacje
  • American Ninja Warrior
    American Ninja Warrior (2009)
    Patrick McManus (III) za odcinek "Daytona Beach Qualifiers"
  • Shark Tank
    Shark Tank (2009)
    Ken Fuchs za odcinek 903
  • The Amazing Race
    The Amazing Race (2001)
    Bertram van Munster za odcinki "It ’s Just A Million Dollars" i "No Pressure"
  • The Voice
    The Voice (2011)
    Alan Carter (II) za odcinek "Live Top 11 Performances"

Najlepsza reżyseria programu rozrywkowego

wygrane
  •  Saturday Night Live
    Saturday Night Live (1975)
    Don Roy King za odcinek z Donaldem Gloverem
    Zaproszeni sławni goście występują w parodiach i skeczach.
nominacje

Najlepsza reżyseria serialu dramatycznego

wygrane
  • The Crown
    The Crown (2016)
    za odcinek "Paterfamilias"
    Po śmierci króla Jerzego VI nową władczynią Wielkiej Brytanii zostaje jego córka Elżbieta II. Kobieta obejmuje tron w momencie, kiedy imperium chyli się ku upadkowi.
nominacje

Najlepsza reżyseria serialu komediowego

wygrane
nominacje

Najlepsza reżyseria serialu limitowanego, filmu telewizyjnego lub dramatycznego programu specjalnego

wygrane
  • American Crime Story: Zabójstwo Versace
    American Crime Story: Zabójstwo Versace (2018)
    za odcinek "The Man Who Would Be Vogue"
    Miami Beach, lipiec, rok 1997. Gianni Versace zostaje zastrzelony pod swoją posiadłością przez Andrew Cunanana, który poznał słynnego projektanta w latach 90.

Najlepsza reżyseria techniczna, praca kamer, kontrola video w serialu

wygrane
  •  Saturday Night Live
    Saturday Night Live (1975)
    za odcinek z Donaldem Gloverem
    Zaproszeni sławni goście występują w parodiach i skeczach.
nominacje

Najlepsza reżyseria techniczna, praca kamer, kontrola video w serialu limitowanym, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym

Najlepsza scenografia w fabularnym programie kostiumowym lub fantasy (godzinnym lub dłuższym)

wygrane
nominacje

Najlepsza scenografia w fabularnym programie współczesnym (godzinnym lub dłuższym)

wygrane

Najlepsza scenografia w programie fabularnym (półgodzinnym lub krótszym)

wygrane
  • GLOW
    GLOW (2017)
    za odcinek "The Dusty Spur"
    Zdesperowana Ruth, początkująca aktorka, udaje się na casting do miejskiej siłowni. Szybko zdaje sobie sprawę, że nie jest to zwyczajne przesłuchanie.
nominacje

Najlepsza scenografia w programie rewiowym, reality lub teleturnieju

wygrane
  •  Saturday Night Live
    Saturday Night Live (1975)
    Eugene Lee (II), Akira Yoshimura (II), Keith Raywood, Joe DeTullio za odcinek z Billem Haderem
    Zaproszeni sławni goście występują w parodiach i skeczach.
nominacje

Najlepsza scenografia w specjalnym programie rewiowym

Najlepsze drugoplanowe efekty specjalne

wygrane
  • Alienista
    Alienista (2018)
    za odcinek "The Boy On The Bridge"
    Koniec XIX wieku. Ilustrator podejmuje współpracę z psychologiem, by rozwiązać sprawę seryjnego mordercy grasującego w Nowym Jorku.
nominacje

Najlepsze efekty specjalne

wygrane
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    za odcinek "Beyond The Wall"
    Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.
nominacje

Najlepsze fryzury w serialu kręconym jedną kamerą

wygrane
  • Westworld
    Westworld (2016)
    Joy Zapata, Lori McCoy-Bell, Dawn Victoria Dudley, Karen Zanki, Connie Kallos, Norma Lee (II) za odcinek "Akane No Mai"
    Naukowiec tworzy futurystyczny park rozrywki, który zamieszkany jest przez posiadające sztuczną inteligencję tzw. "hosty".
nominacje
  • GLOW
    GLOW (2017)
    Theraesa Rivers, Valerie Jackson (III), Leslie D. Bennett, Jules Holdren za odcinek pilotażowy
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    Kevin Alexander (II), Candice Banks, Nicola Mount, Rosalia Culora za odcinek "The Dragon And The Wolf"
  • The Crown
    The Crown (2016)
    Ivana Primorac za odcinek "Dear Mrs. Kennedy"
  • Wspaniała pani Maisel
    Wspaniała pani Maisel (2017)
    Francesca Paris, Christine Cantrell, Cassie Hurd, Bert Reo Anderson za odcinek pilotażowy

Najlepsze fryzury w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym

wygrane
  • American Crime Story: Zabójstwo Versace
    American Crime Story: Zabójstwo Versace (2018)
    Chris Clark (XIII), Natalie Driscoll, Shay Sanford-Fong, Helena Cepeda
    Miami Beach, lipiec, rok 1997. Gianni Versace zostaje zastrzelony pod swoją posiadłością przez Andrew Cunanana, który poznał słynnego projektanta w latach 90.
nominacje
  • American Horror Story: Kult
    American Horror Story: Kult (2017)
    Michelle Ceglia, Samantha Wade (I), Brittany Madrigal, Julie Rael, Valerie Jackson (III), Joanne Onorio
  • Geniusz: Picasso
    Geniusz: Picasso (2018)
    Kate Starr, Alex Rouse (I), Judit Halász (II) , Jánosné Kajtár
  • Godless
    Godless (2017)
    Geordie Sheffer, Megan Daum, Carmen L. Jones
  • Ostatni z wielkich
    Ostatni z wielkich (2016)
    Theraesa Rivers, Valerie Jackson (III), Mishell Chandler, Amanda Mofield, Deborah Pierce (II), Loretta Nero za docinek "Oscar, Oscar, Oscar"
  • Twin Peaks
    Twin Peaks (2017)
    Clare M. Corsick, Bryn E. Leetch

Najlepsze fryzury w serialu lub programie specjalnym kręconym wieloma kamerami

wygrane
  • RuPaul's Drag Race
    RuPaul's Drag Race (2009)
    Hector Pocasangre, Gabriel Villarrea (I) za odcinek "10s Across The Board"
    RuPaul szuka następnej gwiazdy drag queen.
nominacje
  •  Saturday Night Live
    Saturday Night Live (1975)
    Jodi Mancuso, Jennifer Serio, Inga Thrasher, Cara Hannah Sullivan, Joseph Whitmeyer, Amanda Duffy za odcinek z Tiffany Haddish
  • Dancing with the Stars
    Dancing with the Stars (2005)
    Kim Messina, Gail Rowell-Ryan, Derrick Spruill (II), Renee J. Vaca Patricia Pineda (II), Pixie Schwart z za odcinek "Night At The Movies"
  • Jesus Christ Superstar Live in Concert
    Jesus Christ Superstar Live in Concert (2018)
    Charles LaPointe, Kevin Maybee
  • The Voice
    The Voice (2011)
    Jerilynn Straitiff, Meagan Herrera (II), Renee Ferruggia, Derrick Spruill (II), Alyn Topper, Darbie Wieczorek za odcinek finałowy, część pierwszą

Najlepsze indywidualne osiągnięcie w animacji

wygrane

Najlepsze kierownictwo muzyczne

wygrane
  • Wspaniała pani Maisel
    Wspaniała pani Maisel (2017)
    za odcinek pilotażowy
    Lata 60., USA - w świecie opanowanym przez mężczyzn zdradzana żona postanawia rozpocząć karierę jako komik sceniczny.
nominacje

Najlepsze kostiumy w programie rewiowym, dokumentalnym lub reality

wygrane
  • RuPaul's Drag Race
    RuPaul's Drag Race (2009)
    Zaldy za odcinek "10s Across The Board"
    RuPaul szuka następnej gwiazdy drag queen.
nominacje

Najlepsze kostiumy w serialu kostiumowym

wygrane
  • The Crown
    The Crown (2016)
    Emily Newby, Barbara Kuznar, Gabrielle Spanswick za odcinek "Dear Mrs. Kennedy"
    Po śmierci króla Jerzego VI nową władczynią Wielkiej Brytanii zostaje jego córka Elżbieta II. Kobieta obejmuje tron w momencie, kiedy imperium chyli się ku upadkowi.
nominacje

Najlepsze kostiumy w serialu sci-fi lub fantasy

wygrane
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    Alex Fordham, Emma O'Loughlin, (I) Kate O'Farrell za odcinek "Beyond The Wall"
    Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.
nominacje

Najlepsze kostiumy w serialu współczesnym

wygrane
  • American Crime Story: Zabójstwo Versace
    American Crime Story: Zabójstwo Versace (2018)
    Rebecca Guzzi, Nora Phillips Pedersen za odcinek "The Man Who Would Be Vogue"
    Miami Beach, lipiec, rok 1997. Gianni Versace zostaje zastrzelony pod swoją posiadłością przez Andrew Cunanana, który poznał słynnego projektanta w latach 90.
nominacje

Najlepsze osiągnięcie kreatywne w mediach interaktywnych w programach ze scenariuszem

wygrane
  • Westworld
    Westworld (2016)
    za "Chaos Takes Control Interactive Experience"
    Naukowiec tworzy futurystyczny park rozrywki, który zamieszkany jest przez posiadające sztuczną inteligencję tzw. "hosty".
nominacje

Najlepsze osiągnięcie kreatywne w mediach interaktywnych w programie bez scenariusza

nominacje

Najlepsze oświetlenie / reżyseria światła w programie rozrywkowym

wygrane
  •  Saturday Night Live
    Saturday Night Live (1975)
    za odcinek z Kevinem Hartem (I)
    Zaproszeni sławni goście występują w parodiach i skeczach.
nominacje

Najlepsze zdjęcia w programie dokumentalnym

wygrane
  • Jane
    Jane (2017)
    Hugo Van Lawick
    Dotychczas niepublikowane materiały rzucają nowe światło na początki kariery, przełomowe badania oraz długotrwałe dziedzictwo prymatolożki Jane Goodall.
nominacje

Najlepsze zdjęcia w programie reality

wygrane
  • W okowach mrozu
    W okowach mrozu (2013)
    Danny Day (III), John Griber, Michael Cheeseman, Simeon Houtman, Terence Pratt, Rob Gowler, David Lovejoy (I), Ben Mullin za odcinek "Series Body Of Work"
    Życie grupy ludzi w odosobnionym rejonie Alaski, gdzie temperatury wskazują poniżej zera stopni Celsjusza.
nominacje

Najlepsze zdjęcia w serialu godzinnym kręconym przy użyciu jednej kamery

wygrane
  • The Crown
    The Crown (2016)
    za odcinek "Beryl"
    Po śmierci króla Jerzego VI nową władczynią Wielkiej Brytanii zostaje jego córka Elżbieta II. Kobieta obejmuje tron w momencie, kiedy imperium chyli się ku upadkowi.
nominacje

Najlepsze zdjęcia w serialu kręconym przy użyciu wielu kamer

wygrane
  • Will i Grace
    Will i Grace (1998)
    za odcinek "A Gaye Olde Christmas"
    Losy geja prawnika i heteroseksualnej dekoratorki wnętrz, którzy mieszkają razem w Nowym Jorku.
nominacje

Najlepsze zdjęcia w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym

wygrane
  • Geniusz: Picasso
    Geniusz: Picasso (2018)
    za odcinek pilotażowy
    Historie największych umysłów świata nauki, począwszy od ich młodości do ostatnich lat życia ukazane poprzez odkrycia, miłości, związki, przyczyny, błędy oraz sam geniusz.
nominacje

Najlepsze zdjęcia w serialu półgodzinnym kręconym przy użyciu jednej kamery

wygrane
  • Atlanta
    Atlanta (2016)
    za odcinek "Teddy Perkins"
    Dwóch kuzynów o różnych poglądach na sztukę próbuje zaistnieć w muzycznym środowisku Atlanty.
nominacje

Najlepszy aktor w krótkometrażowym serialu komediowym lub dramatycznym

Najlepszy dobór obsady reality show

wygrane
  • Porady różowej brygady
    Całkowicie nowa Różowa Brygada wyrusza do Atlanty, żeby doprowadzić do porządku zaniedbanych heteroseksualnych mężczyzn.

Najlepszy dobór obsady serialu dramatycznego

wygrane
  • The Crown
    The Crown (2016)
    Po śmierci króla Jerzego VI nową władczynią Wielkiej Brytanii zostaje jego córka Elżbieta II. Kobieta obejmuje tron w momencie, kiedy imperium chyli się ku upadkowi.
nominacje

Najlepszy dobór obsady serialu komediowego

wygrane
  • Wspaniała pani Maisel
    Lata 60., USA - w świecie opanowanym przez mężczyzn zdradzana żona postanawia rozpocząć karierę jako komik sceniczny.
nominacje

Najlepszy dobór obsady serialu limitowanego, filmu telewizyjnego lub programu specjalnego

wygrane
  • American Crime Story: Zabójstwo Versace
    Miami Beach, lipiec, rok 1997. Gianni Versace zostaje zastrzelony pod swoją posiadłością przez Andrew Cunanana, który poznał słynnego projektanta w latach 90.

Najlepszy dźwięk w programie dokumentalnym kręconym jedną lub wieloma kamerami

wygrane
nominacje

Najlepszy dźwięk w rewiowym serialu lub programie specjalnym

nominacje

Najlepszy dźwięk w serialu komediowym lub dramatycznym (godzinnym)

wygrane
nominacje

Najlepszy dźwięk w serialu komediowym, dramatycznym (półgodzinnym) lub animowanym

wygrane
  • Barry
    Barry (2018)
    za odcinek "Chapter Seven: Loud, Fast And Keep Going"
    Były żołnierz, obecnie tani zabójca do wynajęcia, dostaje zlecenie w Los Angeles. Ku swemu zaskoczeniu odnajduje tam lek na samotność pod postacią grupy teatralnej.
nominacje

Najlepszy dźwięk w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym

wygrane
  • Geniusz: Picasso
    Historie największych umysłów świata nauki, począwszy od ich młodości do ostatnich lat życia ukazane poprzez odkrycia, miłości, związki, przyczyny, błędy oraz sam geniusz.

Najlepszy krótkometrażowy program animowany

wygrane
  • Robot Chicken
    Robot Chicken (2005)
    za odcinek "Freshly Baked: The Robot Chicken Santa Claus Pot Cookie Freakout Special: Special Edition"
nominacje

Najlepszy montaż dźwięku w serialu komediowym lub dramatycznym (godzinnym)

wygrane

Najlepszy montaż dźwięku w serialu komediowym lub dramatycznym (półgodzinnym) lub animacji

wygrane

Najlepszy montaż dźwięku w serialu limitowanym, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym

wygrane

Najlepszy montaż nieustrukturyzowanego programu reality

nominacje

Najlepszy montaż programu dokumentalnego

wygrane

Najlepszy montaż programu rozrywkowego

wygrane
  • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Olivierem
    Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Olivierem (2014)
    Ryan Barger za segment w odcinku "Border Patrol"
    John Oliver, jedna z najzabawniejszych osobowości telewizyjnych, prezentuje w programie swój własny punkt widzenia na wiele społecznych, politycznych i egzystencjalnych kwestii.
nominacje

Najlepszy montaż serialu dramatycznego kręconego przy użyciu jednej kamery

wygrane
  • Opowieść podręcznej
    Antyutopijna przyszłość. June Osborne zostaje zmuszona do życia jako podręczna. Jej zadaniem jest urodzenie jak największej liczby dzieci.
nominacje

Najlepszy montaż serialu komediowego kręconego przy użyciu jednej kamery

wygrane
  • Wspaniała pani Maisel
    Wspaniała pani Maisel (2017)
    za odcinek pilotażowy
    Lata 60., USA - w świecie opanowanym przez mężczyzn zdradzana żona postanawia rozpocząć karierę jako komik sceniczny.
nominacje

Najlepszy montaż serialu komediowego kręconego przy użyciu wielu kamer

wygrane
  • Will i Grace
    Will i Grace (1998)
    za odcinek "Grandpa Jack"
    Losy geja prawnika i heteroseksualnej dekoratorki wnętrz, którzy mieszkają razem w Nowym Jorku.
nominacje

Najlepszy montaż serialu limitowanego lub filmu telewizyjnego kręconego przy użyciu jednej kamery

wygrane
  • Czarne lustro
    Czarne lustro (2011)
    za odcinek "USS Callister"
    W przyszłości ludzie mierzą się z problemami, których przysparzają im nowoczesne technologie i rozwój cywilizacji.
nominacje

Najlepszy montaż ustrukturyzowanego programu reality lub teleturnieju

wygrane
  • Porady różowej brygady
    Porady różowej brygady (2018)
    Thomas Reuther, Joseph DeShano, A.M. Peters, Ryan Taylor (VI), Matt Miller (VI), Brian Ray (I) za odcinek "Series Body Of Work"
    Całkowicie nowa Różowa Brygada wyrusza do Atlanty, żeby doprowadzić do porządku zaniedbanych heteroseksualnych mężczyzn.
nominacje

Najlepszy muzyczny motyw przewodni

wygrane
  • Godless
    Okrutny zbrodniarz terroryzuje Dziki Zachód w poszukiwaniu byłego członka swojej bandy, który zaczął nowe życie w spokojnym miasteczku zamieszkanym przez same kobiety.

Najlepszy nieustrukturyzowany program reality

Najlepszy program animowany

wygrane
  • Rick i Morty
    Rick i Morty (2013)
    za odcinek "Pickle Rick"
    Ekscentryczny naukowiec Rick udaje się ze swoim wnukiem Mortym do najdziwniejszych miejsc w galaktyce i alternatywnych rzeczywistości.
nominacje

Najlepszy program reality - zawody

wygrane

Najlepszy program specjalny lub serial informacyjny

nominacje

Najlepszy prowadzący reality show

wygrane

Najlepszy scenariusz programu dokumentalnego

wygrane

Najlepszy scenariusz serialu dramatycznego

wygrane
nominacje

Najlepszy scenariusz serialu komediowego

wygrane
nominacje

Najlepszy scenariusz serialu limitowanego, filmu telewizyjnego lub dramatycznego programu specjalnego

wygrane

Najlepszy scenariusz serialu rewiowego

wygrane
  • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Olivierem
    Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Olivierem (2014)
    John Oliver (II), Tim Carvell, Josh Gondelman, Dan Gurewitch, Geoff Haggerty, Jeff Maurer, Scott Sherman (I), Will Tracy (II), Jill Twiss, Juli Weiner, Brian Parise, Raquel D'Apice, Ben Silva (V), Seena Vali
    John Oliver, jedna z najzabawniejszych osobowości telewizyjnych, prezentuje w programie swój własny punkt widzenia na wiele społecznych, politycznych i egzystencjalnych kwestii.
nominacje
  •  Saturday Night Live
    Saturday Night Live (1975)
    Michael Che, Colin Jost, Kent Sublette, Bryan H. Tucker, James Anderson (XI), Steven Castillo (II), Andrew Dismukes, Megan Callahan, Anna Drezen, Claire Friedman (I), Steve Higgins (I), Sam Jay (I), Erik Kenward, Michael Koman, Dave McCary, Dennis McNicho

Najlepszy serial dokumentalny lub oparty na faktach

wygrane

Najlepszy serial rozrywkowy ze scenariuszem

wygrane
nominacje

Najlepszy specjalny program rewiowy (nagrany wcześniej)

wygrane
  • Dave Chappelle: Equanimity
    Ikona stand-upu, Dave Chappelle, wieńczy zwariowany rok dwoma występami pełnymi ostrych żartów, poważnych refleksji nad życiem i miłosnych wyzwań.

Najlepszy ustrukturyzowany program reality

wygrane
  • Porady różowej brygady
    Całkowicie nowa Różowa Brygada wyrusza do Atlanty, żeby doprowadzić do porządku zaniedbanych heteroseksualnych mężczyzn.

Najlepszy występ kaskaderski w serialu dramatycznym, serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym

wygrane
  • Gra o tron
    Gra o tron (2011)
    Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.
nominacje

Najlepszy występ kaskaderski w serialu komediowym lub programie rewiowym

wygrane
  • GLOW
    GLOW (2017)
    Zdesperowana Ruth, początkująca aktorka, udaje się na casting do miejskiej siłowni. Szybko zdaje sobie sprawę, że nie jest to zwyczajne przesłuchanie.

Wyjątkowa zasługa w tworzeniu filmów dokumentalnych

wygrane